Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
13. dub 2009

micuš....aj ja ti mávala...ked sme šli z liptova.....a fčul vyčkávam a teba nevidím 😀

ženy..myslela som si, že som tehotná...už týžden mi mešká menzes...robila som si dva testy...oba negatívne....tak neviem, čo mi je....ale som jak zbytý pes...neviem, či mám vnútornú teplotu, alebo čo, ale je mi hrozne....tak ak tento týžden sa neuráči menštruácia dojst...musím k dr....,bo ešte stále dúfam, že som si len pomýlila prvý den poslednej menštruácie...nooo...vystažovala som sa...tak fčul spustite vy...ako ste sa mali?? čo máte nové???

tash...rada ta zas vidím.... 😉 a de je to na Majdžáve???? 😕

tasha8
13. dub 2009

asit no totooooo aj by si sa potesila, ni? tretie ditko 🙂 😉 🙂
a ze dakovala 😉
to ako po anglicky ked vyslovis Myjava- Majdžáva 😀 😀 a uz sme dosli a neviem cim to je slaka ale maly je uz dva dni ako sto certov joj 😖 neviem neviem

anickaajanko
13. dub 2009

no ahojte babenky

nas maly sa tak z dnesku dotesil ze uz teraz spi ako dudok
vykupal az 60 eur!!!!!!!!!!!!!!
moj muz bol sokovany ze to on nevykupal tolko za cele detstvo 😀

tak bol zlaty s tym korbacikom tak s nim sibal pacili sa mu stuzky naviazali sme mu tam kopu farebnych
len pred hodkou sme dosli domov

zlato moje

a je po dalsich sviatkoch

martao
13. dub 2009

Našim loptošom sa tiež darilo. Na to , že vyšibali len babky, zarobili pekne.

Na rok to bude veselé, keď budú chodiť už traja. 😀 😀 😀

asitka
13. dub 2009

tash...potešila...ale problem je ten, že som bola chorá...žrala som paraleny a ibalginy...ako na páse...ešte aj pri tom zube som od bolesti nejaké tabletky...kiahne sme mali...pochybujem, že by sa to bábo zdravé narodilo 🙄

ináč moj syn vyšibal 225€ dobrý biznis tieto sviatky 😀 😀 😀

tash..ináč naša malá je tiež nesvoja..ked je v cudzom prostredí...my sme mali u našich tieto sviatky problém so spaním... 🙄

alika54
13. dub 2009

ahojte,,,,Asit sak HAK mas ne? ta co sa deje? sme teraz dosli domkov a zajtra mam dovolenku 😀 no budem riadit 😝 ,, na Vlcincoch sme sa boli hojdat a mala jak prasa dosla-tiez si tam mozte upratat ne??? 😀 😀 😀 ,,,pekny vecer inac 😉

qetinka
13. dub 2009

caute...
ako???
asitka mozno dojde a mozno test ukaze //..napis ci by si bola rada... 😉 alebo by si to "rozchadzala"ako ja.. 😀 😀
anicka pekne....60eur 😲
som unavena... trosku 😖
nicolas zacal nejako blbo pit...nechce sa mu tahat....v noci mu mlieko ide same..tolko ho je ze chuda moje nestiha preglgat.... a teraz sa od 17tej jedoval ze mu netecie tak ako chce.....potom ked roztaha tak ho zase zalieva..nestiha...a reve... 😕
boli sme dnes v bojniciach sme dostali napad ze ideme do ZOO kokso to som ešte nevidela kolko ludi cakalo na vstup... 😲 az po zamocku reštiku...a druha rada po lipu...no reku to je sila cakat tam nehodlame...
ale bolo fajn..
idem dovarit zajtrajsi obed a od zajtra chudnem!
😉

qetinka
13. dub 2009

asitka kiahne mala teda aj mala??? ale vsak ty si ich nemala nie?? bejby by bolo zdrave..neboj..
moja znama otehotnela pocas brania HAK a to brala poctivo..ani chora nebola v tom case...
alika ze ti dosla mala spinava??? ty moji dvaja chodia domov ako prasiatka....neskutocne.,,,

alika54
13. dub 2009

no veru,,blato az za usami a silonky sama diera 😀 ,,,ale spokojna bola 😉

anickaajanko
13. dub 2009

pridala som fotky malého kúpača

asitka toho kúpali?
tak vy riadne prachatá rodinka 😀

asitka
13. dub 2009

😀 anicka....to bol len moju mamu okúpat...a moju krsnú...maminu sestru 😀

kvietok.malá ešte zatial nie...zatial je stále čistá....a už som to písala...potešila, by som sa......len bola som chorá. a fakt neverím, že pri tom množstve paralenu plus, čo som ja pohltala a ibalginu 400tovky by bolo dietatko v poriadku......a čo som čítala...údajne tehotné ženy by sa nemali vobec do konaktu s detičkami, ktoré majú kiahne dostat...lebo to može poškodit plod...viete čo je najhoršie...že zas raz mám hak v šuplíku a čakám, kedy príde menzes...lebo chcem konečne začat užívat....toto isté sa mi stalo pred otehotnením s emmkou...len teraz nechápem, akoby som mohla ostat tehotná...sme používali kondom...lebo som sa bála...no ja ešte čakám, že dojde...zatial dva testy ukázali, že tehotná nie som...dva rozdielne...tak neviem...minulý týžden som mala tak brucho nafúknuté, že som myslela, že idem dostat...a doteraz nič...7meho som mala dostat...a už je 14teho..predtým, ked som bola tehotná...tak testy rad radom ukazovali...2 čiarky...teraz nič...som aj rozmýšlala, či tie tabletky, čo som mala proti bolesti zubov, nemohli mi nejakú šarapatu narobit..a nejak mi to pototo...no uvidíme...

ali...šak to si bola pri mne...ty koza...si kričat mala.... 😀 😀 😀

martao
14. dub 2009

asitka,

Ty si ešte nemala kiahne? Chalani ich dostali, keď som bola v 6. mesiaci. Tie obavy boli zlé. Až z karty som zistila, že som ich prekonala.

Kamarátka tiež na začiatku tehotenstva brala lieky- na migrénu a všetko dopadlo super. Jej Matej má už 2 roky.

alika54
14. dub 2009

bre ranko,,,,Asit sak som sa aj obzerala ci tam nahodou nebudes-vsak Zilina je tak mala 😀 😀 😀 ,,,a nechaos zatial-tyzden nieje este nic 😉 ,,,co idete dnes porabat??? ja som sama s Vikinkou doma-juj ako nam je fajn ,,

qetinka
14. dub 2009

caute. 🙂 obaja chalani mi uz spia a domi si zacala struhat farbicky....ma ich taaak vela ze ma pracu na dlhooo 😀 .idem zachvilku pradlo povesat a t d...
asitka to moze byt meskanie MS z hocicoho..ja by som to riešila tak ze by som sla v piatok ak mrcha nedorazi na gyndu nech ta pozrie a pichne ti agolutin....
no chapem tvoje obavy o miminco ale ak si kiahne prekonala nic sa ti nestane...aj ked si bola snimi v styku...nemaj obavy..a ze si jedla paralen a brufen..nevadi...v podstate neskodne...ono ked by si aj bola tehu...zdrave mimi sa udrzi... a chore ...nie...takze v pohode 😉 pokial si neuzivala tazke antibiotika..ktore su vysloven zakazane...je to ok.. 😉
anicka foto ako vzdy 🙂 na jednotku..uz aj ja niekedy musim nove stiahnut a hodit do albumu...len kedy?? 😕
dnes cakam balik z ba..z HM vecicky pre decka a asi aj tu novu sedacku do auta pre malu...
mate v aute system isofix??
mi v WV sharane nie...ale tak planujeme menit auto za ine...tak pozhaname take kde sa daju sedacky s isofixom zapnut 😀 😀
kupime aut koli sedacke 😀 😀 😀 🤐
robim si prču 😉
pekny den vsetkym

tasha8
14. dub 2009

ahojteee 😉
no tak uz mame konecne to autoradio hura hura slava nasmu vyletu 😀 typek v servise ze "to bude za dve hodiny hotove" 😀 😀 styri a pol to trvalo a sme lahsi skoro o 200 evry 😠 ☹ 😒 na psi tridsiatok vyjdeme! a maly v pohode vydrzal, hodku odspal ale potom mu uz bolo dlho...sme sa aj v Mekaci stavili ze na WC a tak sme si aj sadli na xvilku a okolo siel Cmorik v aute celkom fesacisko musim povedat 🙂 sa mi lubia tie jeho vlasy dopredu celkom mu to sekne...to viete ja doma plesinku tak po vlasatych kukam 😀 😀
asit no ved podla tejto temy by mi tu mohla daka tehulka byt tiez 🙂 quetik uz nie je 🙂 tak este sa aj cukrikovej podari a bude to super 🙂 a neboj, keby aj, tak vsetko bude fajn...ja som ani nechyrovala ze som tehotna ked som sa opila jak doga a vidis krpec ako zive striebro 🙂
aj u vas tak pecie?
papik 😝

qetinka
14. dub 2009

tasha caves 🙂 ze opila ako doga.. 😀 😀 to co je?,kokso ja keby si dam teraz deci vina tak som ako štolverka 😀 😀 😀 ja somnepila alkohol strasne dlho a ešte dlho ani nebudem 😀 😀
najprv tehu s olim potom kojenie potom dalsie tehu zase kojenie... 🤐
ja som ešte ani vonku nebola dneska...ani neviem ako teplo je...

qetinka
14. dub 2009

tasha to ste boli v akom servise ked montaz autoradia stala tolke prachy??
moj muz by vam to nahodil lacnejsie 😉 a rychlejsie 😉

tasha8
14. dub 2009

tak ako teraz ani mne netreba vela a vyzera to veselo 😀 to len vtedy akosi som nevedela mieru a ked som sa postavila od stola joj joj 😖 😖 😀 a podla toho ako mi bolo straaasne zle som uz tusila co je vo veci 🙂
no ved to, vsak to preto sme tolko boli vo Zvolene, lebo ze muzov kamos nam to spravi aj za 100 (vsak neusetris ked sa da?), ale potom sa zhacil ze to mame nove auto a ze keby sa daco stalo a v Skode by zistili ze sa v tom dakto hrabal tak pruser, chapes 😠 takze radsej ze si to mame dat do origos servisu, no a anteny, repraky, kable a robota a vysla z toho tato suma super 😠 😠
nabuduce sa ozvem, oki 😉 🙂

tasha8
14. dub 2009

nove foto som dala do albumu 😎

anickaajanko
14. dub 2009

no peknuckí ste tasha
ale nevyzeras na XXLku

alika54
14. dub 2009

caute,,,tak sme teraz dosli z tulipu sme Vikine boli balerinky kupit,teraz su krpci nalozeny vo vani a krpata uz pisti-boze je tak rozmaznana 🙄 ,,,fotecky mate krasne 😉 ,,,Tasha ja som sa tiez spravila poriadne a to som uz bola tehu 😅 a nevedela som,no horsie bolo ze malu sme planovali a test vysiel negativny tak som si dala napisat lieky na helikobaktera-boli dost silne a ja som uz tehu bola ☹ ,,,tak som musela na genetiku ist no nastastie to bolo v prvych troch tyzdnoch a nemusela som to riesit razantnym sposobom-ale bala som sa riadne-priznavam 😔 ,,, som ako mechom prastena aj kaffe som si teraz dala 😒

qetinka
14. dub 2009

zehlim... 😖 teda mam vytiahnute vsetko a este nezehlim ale idem 😉 sa mi nechce...
tasha ozaj nevypas na XXLkovu...nooo?kolko vazis?merias?? nie je to moc intimna otazka? 😲 😕

asitka
14. dub 2009

ahojte...tak..ani dnes nič 🙄

pekný večer vám prajem....

tasha8
15. dub 2009

ahojteee
tak diky ale XL to je urcite a to tiez nie je ktovie co 😒 XXL joj to uz by sa ma aj manzel asi bal 😖 😲 😀
a miery neprezradim 😕 ale nie, 178 cm a kil no....vela, proste by som mala mat aj o 15 menej 😨 😠 fuj, teda no nekazme si den hned zrana 😀 😀

qetinka
15. dub 2009

caute 🙂 asitka tak mozno dnes uz hej.. 😉
tasha ja som teraz "vylozila karty na stol...!" tak mala by som na absolutne idealnu vahu dat dole 32kg...mam BMI 31.7 ☹ takze idem oficialne na to...snad o mesiac sa budem moct pochvalit aspon malinkatym ubytkom vahy...DRZTE MI PALCE!!!dik 😉

qetinka
15. dub 2009

a KDO SA PRIDA??? no??? cakam 🙂 😎

tasha8
15. dub 2009

🙂 quetik dako si to vzala utokom 😀
no ja som neni na tom o nic lepsie...BMI 29 a do optimalnej vahy teda tych 15kg 😨 🙄 joj to bude tazkeeee

cukrik580
15. dub 2009

ahoj babusky...vidim ze ste prkne sviatkovali...som si ani nestihla uvedomit ze uz som 32DC...cize minimalne 2 dni meskame...hmm... 😕 😕 😕 ale som testovala pred tyzdnom a vtedy nic...tak neviem...mam len jeden test...tak ak by vysiel pozit...a nemala by som dalsi...tak by som zosalela...tak asi este pockam...

cukrik580
15. dub 2009

ja sa radsej ani nevyjadrujem...zavidim ti tvoju odvahu kvetinka...ja uz som sa tooooolkokrat odhodlavala a nisth... 😅

qetinka
15. dub 2009

cukrik to neni odvaha...mne je uz zle zo seba ked sa na seba pozriem to ja som nikdy nebola taka velka...toto je mooooc.....
tasha hej utorkom 😀 😀
ides aj ty...?pod aby mi smutno nebolo 😉 😎 😀
cukrik ja zase obdivujem tvoju trpezlivost...to ja keby mam test doma ja by som testovala..a keby vyjdu // ešte by som aj do lekarne pre dalsi utekala 😲 🙂 🙂
fakt ja som taka...
testuj..aky mas test? citlivost?
asitka a ty???hmmm?