Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

cukrik580
15. dub 2009

tusim pepino to bol...nechce sa mi hrabat v smetiaku...ale informujem...negativny...

asitka
15. dub 2009

kvietková...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

qetinka
15. dub 2009

asitka sa smej 😖 😠
len pekne pod...budes ma podporovat a ja teba 😅 😀

qetinka
15. dub 2009

idem pradlo vesat...dnes som mala den...nicolas ma koliku zaspal poriadne az o druhej a doteraz spi..inac bol od 6tej rana hore..reval a brusko nas bolelo a stale papat a nie a nie spat... oli nervozny ze sa mu nevenujem..
tak muz zobral deti von a ja upratujem konecne ..neznasam bordel v byte...
a nicolas ešte spi...

alika54
15. dub 2009

ahojte,,,no sa pridavam-asi po sto-desiaty krat 😝 ,,,dnes som mala na prt den,,,jedna pani o ktoru som sa dva roky starala mi zomrela 😔 -som ju ako staru mamu mala,,,bola perfektna a nie zas tak moc stara,mala73rokov,,,,takze tak ☹ ,,,som inac prave dozehlila obrovsku kopu,dalsie sa mi perie a ja musim poukladat do skrin a potriedit bo akosi krpci podrastli a maju chaos s vecami,,,Qeti ja mam 30kg navyse 😝 😝 😝 Asit ako??? Cukrik budem drzat palce,,,, 😉

alika54
15. dub 2009

a vsimla som si ze Anicka ma v pase snazilkovanie 😉

asitka
15. dub 2009

emča sa vysypala....tak už kiahnujeme ☹

cukrik580
15. dub 2009

mas to tazke asit...

cukrik580
15. dub 2009

takze anicka, chcelo by to dalsie babo????tak vela stastia... 😉 😉

alika54
15. dub 2009

Asit ked ide tak ide 😒 ,,,nech sa z toho rychlo dostane 😉

alika54
15. dub 2009

tak som teraz skoncila s upratovanim a triedenim veci 😝 ,,,mam styri obrovske kopy a dufam ze si z nich kamoska co najviac zoberie 😅

tasha8
15. dub 2009

tauteee 😝 aj ja sa pridavam do partie, budeme sa snazit aby sme sa v lete von nebali ist 😀 😀 sakra som aj od mojho chcela aby mi dal dake "ultimatum" aby som schudla a on nic ze to musim sama chciet 😖 no to sa mu povie ze ano 😠 😀
a co rozdavas alika? aj ja chcem 😀 😀
asit nech to mate rychlo za sebou 😔

alika54
15. dub 2009

Tasha to su babske veci 😅 ,,,iba ak by si Kubka do saticiek navliekla 😉

alika54
15. dub 2009

bru noc 🙂

qetinka
15. dub 2009

asit no nezufaj....o par dni bude lepsie...drz sa moja
pozerala som hausa na stv toto je serial 🙂 som sa pobavila...
anicka drzim palce 😉 budes potom kupovat kocik phil and teds 😉pekny vecer baby ja idem bušat...neviem co ma zase vnoci caka...pa..

asitka
15. dub 2009

viete, že ma to už ani nebaví...???? tuším od novembra sa s čímsi taháme...ved ja som pred mrtvicou tuším.... ☹ ja som už z toho unavená...možno vyzerám, že som salámistka...ale už mám toho aj ja dost...ešte do toho ten menzes...no viete čo...kričala by som...ale susedia by ma asi do bytčice odviezli, keby som spustila 🙄

idem aj ja zdriemnut...lebo tiež neviem, ako bude v noci...emmka je jak odtrhnutý vagon...podraždená...umrnčaná...tuším si porevem s nou.... 🙄 dobrú noc dievčatá....

alika54
16. dub 2009

Asit drz sa 😉 bude aj lepsie ,,,,pekny den vsetkym,,,

qetinka
16. dub 2009

asit aka bola noc?
pekny den vsetkym...

tasha8
16. dub 2009

cauteee
ali tak nabuduce 😀
queti aky to je kocik phil and teds? sa dako vyznas v tych kocaroch 🙂 my sme inac minule ten nas ledva napchali do kufra, ma velke kolesa 😠 dokedy ste sa kocikovali s detvakmi? bo rozmyslam ze ako ideme do leta zeby som mu dake golfove zaobstarala, daco skladnejsie...a este sme ani sedanu nekupili joj 😲

asitka
16. dub 2009

ali...kvietok...tak aspon jedna dilema poriešená...menzes došiel....tak som kus pokojnejšia.... 😅 ale fakt len kus...nooo....emmke dali aj antibiotiká...lebo ževraj deti do roka musia pri kiahniach brat aj antibiotiká...len nám dala summamed....teda manžel bol s malou u dr...a tieto mala nedávno, ked bola chorá...tak neviem, či jej vobec nejak zaberú...lebo summamed je tuším..že sa može len raz za rok....ináč neúčinkuje..pretože tie zložky čo sú v tom lieky dlho v tele ostávajú...no tak uvidíme čo bude....

no a vy ako???

tash...kúpte čosi menšie....ak ti už sedká,...tak nerozmýšlaj...aj naša malá mala asi od 9tich mesiacov športák...sú tam remence...tak nemáš sa čoho obávat....

ináč pekný dnik vám.... 😀

alika54
16. dub 2009

caute,,,Asit to ma tesi ze mas aspon nieco poriesene 😉 mne mala Vikina kiahne ako par mesacna a antibiotika sme nebrali 😕

martao
16. dub 2009

asitka,
ja som bola jedno obdobie tiež rada, že niesom tehotná. Brala som lieky na zápal močových ciest. Aj som sa tešila, že niesom tehotná aj mi to bolo ľúto.

Emmke, nech to rýchlo prejde.

asitka
16. dub 2009

nuž...tiež som to nepochopila....a tipujem, že ten sumamed je tak..ako som písala...že jej vobec nijak nezaučinkuje..iba čo jej to telíčko zataží...--- 😝 🙄 😠

tash...vieš..keby som nežrala tie tabletky...ked som bola chorá...tak nepoviem...manžel bol napríklad smutný...že nebude dalšie mimčo...ale vieš...tretí cisársky....zas riziko, že my gestoza jak vyšitá nabehne....či bude malé v poriadku...toto chlapi nejak neriešia...som rada...že je to tak...ako to je...odo dnes užívam antikoncepciu...a fakt, keby sa dalo...tak si dám vaječníky podviazat...aj ked to znie možno tvrdo....ale dala by som si...som štastná, že mám dve krásne detičky,..ale viac nechcem.... 😖

tasha8
16. dub 2009

a tak mozno este zmenis nazor, resp. sa budes citit ze aj by si tretie prijala, co Ty vies 😉 chapem Ta, ja to mam podobne a to mam jedno ditko...pre to co som si zazila tak by som nikdy viac, mozno to znie sebecky ale ja si nepomozem, znova sa dat rezat... ☹ a kadejake tie peripetie... na druhej strane som sama z troch deti a surodenceka by som malemu isto dopriala, surodenecka laska je uplne super 🙂 🙂
zato obdivujem kvietkovu, tri deti, to je fakt teda narocne...ale aj vas vsetky 😉 🙂 😉

asitka
16. dub 2009

každá matka..ktorá sa stará o svoje dieta...ale stará...treba obdivovat....aj otcov, ktorí ostanú na materských...

qetinka
16. dub 2009

ahojte
asitka tak fajn mrcha dosla....dufam ze ti aspon zle nieje...mne teda byvalo.. 😝
treti cisarak keby daco...ze raz mozno niekedy sa na to das..da sa to zvladnut...ved vies ako ja...tri cisarske a do 5tich rokov..u mna vzdy preeklamsia..ako vysita 😒 mas pravdu chlap to akosi nevie tak si uvedomit ci ako by som to napisala..co vsetko si ta polovicka musi "vytrpiet"...koli tomu malinkemu mimču...akurat sa divam jednym ockom na nicolasa...posledne dni zaspava v autesedacke...no je uzasny... 😵 😵 😵 😵 oplati sa...koli tomu malemu zazraku vsetkym prejst...
tasha phil and teds je kocik ako mam ja...surodenecky..dobre rieseny a maly...zmestim sa do vytahu!! 😀 😀 to bola podmienka..pri kupe kocika...nebudem preds trepat kociar po schodoch aj dve deti a nakup...co som.. 😕
inac ten kocik je fajn... 😵 😵 a anicke sa velmi paci preto som jej to napisala... 😉
dosiel mi balik...autosedacka...idem riesit zajtra..volat do ciech...chceli a objednali sme si sedacku s isofixom...aj za nu zaplatili a poslali bez isofixu..
a aby mi stastie nechybalo..objednavka z MMB hm veci pre decka...neposlala mi dotycna pani vsetko za co som zaplatila...dve veci chybaju..takze aj toto musim ist teraz riesit...
ešte nakuknem 😉

qetinka
16. dub 2009

http://www.philandteds.com/sport_index.htm
tasha tento kocik mame... 😵 😉

alika54
16. dub 2009

teraz odisla kamoska s 11-mesacnou dcerkou,,,no uzastne babo 🙂 ,,,aj ja take chcem,uz mam tej mojej roboty plne zuby,,,dnes mi oznamili ze nenasli moje danove zuctovanie ze som si asi nepodala on ziadost-skoro ma slak trafil bo som o tom hovorila s veducou ci mam vsetko ok a tvrdila ze ano 🙄 ,,,teraz budem musiet na danove ist a pravdepodobne pokutu platit 😠 ,,,ozi nemate nahodou niektora draheho policajta alebo pravnika? alebo niekoho v rodine?-je to sice odveci no potrebovala by som sa poradit 😉

asitka
16. dub 2009

vieš kvietok...keby som vedela...že som nič nebrala...a že dietatko bude v poriadku....tak ja to nejak zvládnem...keby sa už stalo...šak predsa len ...sú to zlatíčka...ale som rada, že je to tak..ako to je.... 🙄

tasha8
16. dub 2009

hej hej, vsak ho mas aj vo fotoalbume, sa pytam ako puk 😖 😀 fakt je to sikovny napad, za sto bodov!!! no a s tymi vecami 😠 no aby si toho malo nemala este popri krpcoch ☹ strasne....musim zaklopat ze mi este objednavky z netu nepokafrali...
majte sa pekne a dobru noc aj drobcom 🙂