Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
16. dub 2009

asitka je to jasne ved v takejto situacii ako si ty bola...to aj ja by som sa mrche tešila...ale tak vies ja vzdy hovorim vsetko je tak ako ma byt.. 😉 alika ja som sa chcela opytat kde robis alebo co robis..ked si tu pisala ze zomrela tetusa co si ju opatrovala-..
a pravnika nemame...ani policajta.. 😒

asitka
16. dub 2009

tash...dobrúúúú

alika54
16. dub 2009

Qeti opatrovatelku robim,,,,no a vies stary ludia z teba cerpaju vsetku energiu a mam toho niekedy uz plne zuby,,,,

asitka
16. dub 2009

niet ti čo závdiet ali...prídeš čoskoro o chrbticu.... 😒

alika54
16. dub 2009

no skor ma psychicky zmahaju 😒

qetinka
16. dub 2009

alika nooo poznam to..vedia ta priam vycucat..a domov ides ako "handra vyzmykana..." doslovne...

qetinka
16. dub 2009

ja som hladna...
anicka je kde??? snazilkujes anicka coo? 😉 😎

asitka
16. dub 2009

dievčatá dobrú nocku......aj drobcom pokojné snívanie.... 😀

alika54
16. dub 2009

Nicolas ma dnes mesiac-gratulujem 😉

asitka
16. dub 2009

tiež všetko naj....a tashin Kubko 9 mesiačikov....tiež všetko naj 😀

alika54
16. dub 2009

a vas caka oslava prvych narodenin 🙂 ,,,Kubikovi tiez vsetko naj 🙂

asitka
16. dub 2009

hej veru...sa teším 😀

anickaajanko
16. dub 2009

ahojte babenky
tu som
nesnazilkujem tak sme sa s muzom pohadali ze skoda slov
som mu aj vykricala ze uz s nim dieta nechcem
aj som si poplakala
skoda slov

chceli sme takyto mensi rozdiel a podla toho kalendara nam vychadza dievca ale ....

boli sme dnes plavat, kym sme sa hrali sami bolo super ale potom zas plackal ach jaj

ten golfac co som to objednala tak ma natahovala mesiac
a potom mi napise ze dodavatel nedodal skoro ma siblo
ale potom som bola rada
nasla som krajsi, s dovozom zadarmo!!!!!!!!!!! a lacnejsi o 20 eur
uz ho mame aj doma prisiel za 3 dni kurierom priamo domov
uz sme ho aj vyskusali po meste a som spokojna
uz mam aj trojkolku objednanu ale nieje skladom

kocik
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4044004

trojkolka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4598838
este som sa nerozhodla ci v zelenom ci v cervenom

qetinka
16. dub 2009

ANICKA NO VITAJ... s muzom sa vadit...co si?? to sa neoplati...nekaz si vecer... 😉
ci dnes uz je neskoro ze? no ja viem ono niekedy sa aj vadit musime,,,ň
mi sa n ie casto...chvala Bohu ale aj to mi staci.. 😕 🤐
kocik je fajn ... pekny..
a trojkolka tiez len jedna pripomienka..kolieska su plastove?? ak hej co sa mi zda ze hej..budu moc hrkotat...
asit dobru nocku aj tebe...no mame mesiac... 😀 😅
domiešte nespi..chalani hej...aspon to...idem konecne do sprchy...tak ma chrbat a šija boli... 😝 😝 🙄 otras...

alika54
16. dub 2009

Anicka hod to za hlavu,,,chlapi su niekedy otrasny 😠 ,,,bru noc vsetkym,,,

asitka
17. dub 2009

dievčatá pohodový den vám prajem..pekný asi nebude...tu je zamračené...a už čochvíla asi sprší...ale aspon nech je pohoda.... 😀

alika54
17. dub 2009

ahojky,,,,som uz rano stihla absolvovat doktorku tak mi povedala ze trpim chronickou zilovou nedostatocnostou 🙄 a dopomohla mi k tomu HAK,,,tak super 😖 ,,,na desiatu idem zas na sono a poobede na pohreb,,,no dnes super program 😒 ,,,pekny den vam prajem,,,inac aj u nas je zatiahnute,,,

cukrik580
17. dub 2009

poslusne hlasim...mrsina dorazila vcera poobede... ☹ ☹ 😠

cukrik580
17. dub 2009

anicka fajny kocik....sa mi paci...kamoska kupovala daco podobne...tiez fajn...ale tento sa mi viac paci... 😉

u nas uz prsi...

teda ali vobec ti ten dnesko nezavidim...

ja mam dnes volno...som si zobrala...kaslem na to...mam vyse 30 hodin nadcasov....a to je estelen polovica mesiaca..

qetinka
17. dub 2009

ahojte alika to mas teda dnes program... 😖
no aj take dni byvaju..ja som unavena nenormalne sa mi chce spat..obed mam navareny a podarilo sa mi oboch naraz uspat tak idem aj ja...kaslem na poriadok.. 😀 😀 "bordel v byte stastne dite....u nas to plati 😉 !"ale nie momentalne to tak vypada oliver porozvlakal vsade veci..pradlo a hracky... upracem to a ked vstane za moment to je take iste... 😖
ja to neznasam a snazim sa kazdy den obrnit...isto to poznate asitka alika...vasi tiez takto "upratuju?,ze?!!"nepovedzte ze nie.. 😀 😀 😉
anicka ma maleho chrustika a tasha tiez..im to ešte len zacne... 😅
idem spat.caute

qetinka
17. dub 2009

a som unavena lebo neviem co je spanok...nicolasko papa v noci minimalne 5x...priemer tak 7x... on je hladny podchvilkou..ALE pribral za mesiac kilo.. 🙂 ukazkove.. 🙂

cukrik580
17. dub 2009

paradny chlapciskko...poslucha...papa...hlavne ze mu chuti...

qetinka
17. dub 2009

🙂 ahojte...nicolasko je vyspinkany...robi mi spolocnost 😉 boli sme u nasich a prespal celu navstevu...moc si ho neuzili... 😀
co varite cez vikend?prosim typ.,.,dik 🙂

cukrik580
17. dub 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6134 ja som dnes toto varila a je to fakt mnamka...

anickaajanko
17. dub 2009

ahojte
zapecene kuracie so sunkou a syrom, ryza, hranolky
a v nedelu tu mame kamosov ideme grlovat v zahradnom krbe
cize zajtra nalozim masko do pripravy tot cely vikend

😉

cukrik580
17. dub 2009

aj my by sme chceli ist na chatu grilovat v nedelu...ale ak bude prsat, tak asi ee...

asitka
18. dub 2009

a vy ste kde dievčatá???? hááááááááááááááááááá...to tu sama z biedy nevytrhnem 😀 😀 😀

qetinka
18. dub 2009

asitka ahoj
idem busat lebo ja som dnes 🙄 🙄 🙄
dolieha na mna nedostatok spanku...fungujem len na kave...otrasne...
emka ako?uz sa nevysypava? uz sa jej robia chrasticky?

asitka
18. dub 2009

no dúfam, že už nové nebudú....naštastie nie je moc vysypaná...ale vela má v ritke, čosi v cikulke...vlastne plienková oblast je najhoršia...nooo....ale zvládneme....tak dobrú nocku...hlavné pokojnú... 😉

qetinka
18. dub 2009

🙂 dik aj vam...ja uz ledva vidim na pc.. 🙄 inac dnes mi je fakt na h..o cely spodok ma boli...aj rana...vsetko...neviem preco mozno preto ze je to len "len"mesiac po..
aj chrbtica a šija..kojim vnoci po leziacky a vela x zaspim taka dokrutena pri malom ze az...
a dalej nejdem ani hovorit...ešte klby a t d ja uz som do šrotu vhodna...