Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

cukrik580
24. dub 2009

no to sa aj mne paci...ale nemam na to ani nohy, ani prsty a ani nechty 😝 😝 😝

ichthyska
24. dub 2009

ahoj getinka dik za odpoved......inak ake lieky si brala na tlak? ja mam teraz dopegyt....ach jaj ved sa snazim chudnut ako sa da ale nemam vydrz....ta 90 dnovka to je pravda je to blbost ako nahle prestanes mas kila spat, chodim na korcule aj sem tam bicyklovat ale tej potvory cokolady sa vzdat nedokazem...ach jaj BMI neviem ale uz je to asi ta mierna obezita ach jaj...wed uvidime...inak totalne perfisny parfem je Dolce Gabbana Light Blue, milujem jeho vonu🙂

ichthyska
24. dub 2009

cukrik tie nechty su cool 🙂

cukrik580
24. dub 2009

ichthyska a najprv sme si asi rok nedavali pozor a po novom roku uz mienene snazime...a zatial nic 😠 😠

a vdaka za nechtiky 😉 ja sa s tym rada vyblaznim 🙂

ichthyska
24. dub 2009

cukrik tak drzim palceky novy mesiac nova nadej...... drzte sa urcite sa to podari .... 😎

cukrik580
24. dub 2009

no snad...som si objednala od jednej baby ovu testiky, tak som zvedava, kedy pridu...

ichthyska
24. dub 2009

cukrik....woow no cosi som o tych ovu testoch pocula ..... to je fakt sila ta dnesna doba ponuka tolko moznosti 😀

cukrik580
24. dub 2009

no hej...ja som ani nevedela, ze take daco existuje, to tu na konikovi som sa take veci dozvedela 😀 😀

ichthyska
24. dub 2009

no veru i ja som vdacna za konika velmi rada pozeram fotecky krasnych deticiek 😎

cukrik580
24. dub 2009

nj...ja aj spoluziackynu lili...piskotku moju...boli ma kuknut tak sa na mnba skerilaaaaaaaaaaaaa...to je moja najnovsia naj kamoska 😅 😅

ichthyska
24. dub 2009

🙂
ja sa tesim velmo na synovca ma 2 mesiace ale su v zahranici nasi mladi tak sme ho este nazivo nevideli 😢

cukrik580
24. dub 2009

ok...idem od vas...tak zajtra...pa 😎 😎

cukrik580
24. dub 2009

a kedy pride?

cukrik580
24. dub 2009

vyhrali smeeeeeee 😀 😀 😀

cukrik580
25. dub 2009

baby, akurat toto peciem, potom dam foto, ze ako sme dopadli http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6129

cukrik580
25. dub 2009

hotojo...odporucam 😝 😝

erika107
25. dub 2009

ahojcek ako sa tu mate babulky dlho som medzi vas nekukla

cukrik580
25. dub 2009

ahoj

erika107
25. dub 2009

tak co ty moja snazilka este nic?

cukrik580
25. dub 2009

ee...este ee...ale uz mam objednane ovu testiky od jednej baby z konika, tak snad sa to uz podari 😝

erika107
25. dub 2009

tak drzim moc moc moc palceky .... ja pojdem off lebo dnes sme mali namahavy den boli sme s drobcekom v ZoO a potom este aj starom meste a v petrzke sme sa este poprechadzali tak dnes padam na pusinu :( ... inac ked chces mozes kuk fotky http://picasaweb.google.com/ericka107/Matthiask... nasho prculka 🙂

tak prajem krasny vecer

cukrik580
25. dub 2009

no dooobre teda...majko tam ide asi na brigadu zajtra 😀

idem kuk foto...tak papa

cukrik580
25. dub 2009

krasnych chlapov mas veru...a maly jaky sibacisko...predpokladam, ze to bola aj Velka noc

cukrik580
25. dub 2009

ok...idem cumiet na "je to na hovno" 😀

alika54
26. dub 2009

ahojky,,,nikde nik??? 😉 ,,,ako po vikendiku??? pekny vecer prajem 🙂

alika54
26. dub 2009

Asit ta co???? ta svekrusa zmohla???? 😀 😀 😝

anickaajanko
26. dub 2009

ahojte

vikend usiel, ak neratam stale tichu s mojimi rodicmi, fakt ma sokuju ako sa spravaju
bracek je pecení varení a ja prehliadaná
ani Branik ich nezaujma

nuz co uz

Branik je prvy krat chorkavy
ma kaslik sopliky ale strasne stale odsavame
uplne chrci ked ho kojim neviete mi poradit co pomaha

v sobotu sme boli na tej svadbe teda len na sobasi
v Nevidzanoch to je pri Zlatych Moravciach
boli sme pozvani aj na hostinu ale s Branikom sa nedalo
tak sme boli aspon na sobasi
Vladka bola krasna nevesta velmi pekna
pristalo jej to

cestou domov sme sa stavili v Ziari v Tescu a zahradnictve svokra tam mala odlozene kvety
a najest sa
prisli sme domov az vecer
Branik bol dobrucky prijemny vyletik z toho bol

a dnes sme boli blahozelat krsnemu synovi mal 4 rocky
u svokrovcov a tak
u svokrovcov na novej trojkolke kupili sme v tescu
je super
je to tato
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3761644

keby ste ho videli aiko tam sedi taky je chutny

qetinka
27. dub 2009

ahojte
anicka ja mam oboch chlapcov soplavych ☹ nicolas zle spal vnoci aj si statocne poplakal nemoh dychat sople mu stekali do hrielka..z toho kasel.. 😒 asi od oliverka chutil nadchu sa dalo cakat...ked su spolu...v jednom byte...
trojkolka je pekna co stala v tescu?bola lacnejsia ako na MMB?
Inac aj ja som skapata hrdlo ma boli 😠 😠 😖
pekny den vsetkym
rozmyslam ci pojdem s nicolaskom k dr.. pre istotu nech ho popocuva ci kasel je z tej nadchy alebo normalny seriozny kasel...

anickaajanko
27. dub 2009

ahojte my sme akurat prisli od Dr

dostal Pamycon kvapky a fenistil kvapky chudacik ledva v noci dychal
vysavac a odsavacku uz nemoze ani vidiet tak sa jej boji
soplikavy je ale zato riadne

Qeti teraz je v akcii tak 79 no a bez postovneho takze super
aj pyzamka disney sme si kupili 3 za 10 eur
tak dobre

preinstalovavali mi pocitac tak vsetko mam prec chcela som vam sem dat foto maleho v tej trojkolke ale neviem najst instalacne od fotaku

ach jaj

cukrik580
27. dub 2009

ahojte babyyyyyyyy...mam super naladu, volal mi ujo, ze by chceli ist s kamaratom do zahranicia, ze ci by som nesla aj s drahym byvat do jeho bytu...ze samoska, ze chce daco navyse, ale nie mc, no ked som mu povedala, ze teraz býudeme platit okolo osem a pol, tak skoro zinfarktoval, tak mi zablistalo, ze teda hadam snad...no netesim sa predcasne, ale iba tak trosku, tento mesiac budem blizsie vediet, ze co, pride pokecat...uuuuuuj...no som zvedava 😉 😉

kveti ja marodim od stvrtku ale uz od minjulej nedele mi daco je...to to sproste pocASIE...RADSEJ S NIMI CHOD...PRE ISTOTU