• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
Ahojte babule,,,
1. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ako dneska?co ste robili?
1. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak ešte, cez leto pojdeme..tak uvidíme....hej...so shrekom sme sa odfotili...ten nebol proti...až na tú nenormálnu kopu ludí...to bolo fajn,..aj počasie.... :grinning: tak pekný večer dievčatá...idem....unavená som veru :wink: sladké sny drobcom :wink: :wink:
1. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak debilnejsi den som uz davno nezazila,,,,ja ani nemam teraz neako silu o tom pisat,,,tak mozno ked to opat trochu rozdycham,,,pekny vecer,,,inac Domi je krasny motylik :wink:
1. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: alika dik..
no tak rozdychavaj,,,snad to nie je az take zle..? :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
asitka počasie???ved som mala na hlave "fukanu..."ani som si nemusela dat rano namahu si nieco s vlasami robit.. :confounded:
1. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem aj ja bušat...pa.. :pensive:
1. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte :sweat_smile: pekny vikend vsetkym...
mna zase boli hrdlo a mam nadchu :angry: :confounded: :rolling_eyes:
nicolasko mi uz spinka a oliverka isiel muz ulozit...ja chcem ist do mesta nejake tie topky si zohnat...
co varite ?ja idem asi svieckovu...rovno na dva dni a basta :grinning:
2. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,,,,tak ja sedim pred telkou v pyzame a ranajkujem,,,to je sobota :grinning: ,,mangel siel s vikinou do obchodu-komunikujeme spolu len o detoch a nevyhnutnych veciach :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,,a ja so Simonom kukam panelak,,,dala som uz prat a varit idem fasirky a zemiaciky k tomu,,,mozno aj polievku sosovicovu-Vikina o nu otravuje uz dva dni,,,som tiez do ZOO chcela ist no je zamracene :angry: tak uvidime ako bude zajtra,,, Qetik dobre nakup :wink: a liec sa,,,
2. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no alika tak mi je to jasne...co bolo vcera za den.. :frowning2:
šošovicovu by som si aj ja dala..ale to by nicolas mal perne chvilky :grinning:
vsak idem pozriet co tolko peto maleho uspava a on zaspal snim...
no co..
2. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali jaj veru...aj mne je jasné...kto ta včera tak rozparadil :unamused: :unamused: nooo...som veru rada, že sme v tej zoo boli včera a neodkladali to na dnes.... :wink:

ja na dnes kuriatko a varené zemiačiky a rajčinovú polievočku... :wink: ale sviečkovúúú by som si dala hned :grinning:
2. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
asit prisla ti ip??? bo neviem ci som odoslala,,,a tolko som toho klepkala :grinning:
2. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prišla micuš... :fearful:
2. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
som upratala,navarila,babovku upiekla-teraz kafco uvarit a pohoda :wink: ,,,mangel pozeral hokej no psychicky to nezvladol a prepol :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,no hraju priserne :rolling_eyes: ,,,ako ide den? Qetik kupila si cosi? Anicka co nove? Asit boli ste v cikruse alex? myslim ze bol najprv v ziline,,,
2. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
micuš...ked sme chceli konečne íst...tak sme prišli a cirkusu nikde :grinning: no to si mala vidiet jaký cirkus mi malý v aute vystrojil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sme šli..ako náhrada do kina....príšerky verzus votrelci...fajn to bolo... :grinning:

aj ja už doupratovala...tiež počúvam komentár manžela na hokej....teraz chvílu kuknem aj ja...ale iba čo sa rozčúlim.... :rolling_eyes:
2. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ,,,mi zajtra pojdeme,,,ale uz sme tam minuly rok boli a celkom sa dalo,,,tak uvidime ci to bude to iste,,,
2. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme už tiež asi rok dozadu...alebo dva,..a bolo fajn....7 goool...toto je v prdeliiiii :rolling_eyes:
2. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: fuj fuj fuj,,,,a to som sa ich stale zastavala ze robia co mozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali....no mne tlak stúpa...asi si idem pozriet radšej nejaký film....
2. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
na jojke je fajn film,,,,ja prepinam,,,
2. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si idem na laptope čosi stiahnuté pustit... :grinning:
2. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved to,,,ma ti to sposobit zdravotne problemy radsej prepni :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to...moja...vysoký tlak...infarkt lapím...ešte svokrovcom potechu spravím...no je mi toto treba...zas a taký dobromil nie som... :grinning: kurva...8 gooool...dievčata sorry za výraz...ale toto je už aj na mna moc :rolling_eyes:
2. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: rychlo prepni :slight_smile:
2. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
apropo podobne slova teraz aj u nas padaju :slight_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj moja...ja sa už len bavím...ved ja normálne začínam zo srandy fandit čechom, ked idú na našu bránu.... :grinning:
2. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pst,,,to nesmies tak nahlas hovorit :sweat_smile: :grinning:
2. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čoby nie...:O)) a ževraj si moj frajer...si manžel myslí :grinning:
2. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta pokial ne frajerka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne????
2. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no caute...ale vas to vytocilo ze?myslim hokej...ja som vzdy hovorila ze nevedia hrat hokej :zipper_mouth: :zipper_mouth:

nokupila alika len nie topanky..stihla som len do jednu obuv u nas na sidlisku...decka dlho spali a pokym sme sa vystrojili... :confounded: ...uff,no ale k nohavicam som si take nieco na vrch kupila...a toť vsjo...ale mesto obehnem v tyzdni...
nicloasko bol cely den fajn..do takej tretej..potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz je konecne ticho a hadam spokojny,,,driemka pri mne...
dominika je dnes papulnata...alika tvoja viki je aka,?alebo ty asitka matej ???ci to len u nas doma je take dieta... :astonished: :fearful:
anicka ta kde siiii?
ohlas sa ako je?
cukrik ??? a ostatne baby? uzivaju si vikend..asi
2. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam blbu naladu,,lebo som obmedzila jedenie...a vysledok asi taky...ze nicolas je nespokojny...mlieka menej..uz to mam o :rolling_eyes: dsledovane ze ked menej jem...potom je mrchavy... :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak musim s chudnutim cakat...ja mam z toho des,,,to budem vyzerat takto ešte kolko?minimalne pol roka ...kojit ho chcem,..
2. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek