Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
5. kvě 2009

asitka nedorobeny? 😅 😕 nevidela som ...
no ani moj oliver nepozera tv...vobec ho to nelaka..len ked isiel okolo telky a bol rex..tak krical"havooo" 😀 😀
domi zacala telku kukat az okolo dvoch rokov...aj to sme frcali..krtko a vcielka maja...dokolecka...potom a je to... 😅

anickaajanko
5. kvě 2009

no ved ja mu to nedam kukat teraz ale aby sme mali nejake rozpravky
sme si nejake komedie objednavali tak k tomu

asitka
6. kvě 2009

dobré ránko

kvietok..hej ...taký nedorobený....ako mne sa film ako taký páčil....ale proste koniec....sleduješ, sleduješ...a zrazu len jeden výstrel...za tým hned pohreb...a toto sa udeje hádam v priebehu dvoch minút...a je koniec...proste na tak rozrobený film...koniec je seknutý...a nejak nedorobený... 😀

taaak dievčatá...pekný den vám prajem...ja idem spratat bordel...nech sa Mirka nepotkýna o všetky hračky....do sprchy a hajde do práce....ahoooooooooooojte 😀

qetinka
6. kvě 2009

aj tebe pekny den aj vsetkym...
domi rano trhali zub 😠 ☹ 🙄

cukrik580
6. kvě 2009

ahoj baby...uz som 20DC a stale nisth...ovu nikde... 😀 😀 😀 kopu penazi za testy a ona si nepride..d... 😠 😠 😠

anickaajanko
6. kvě 2009

Ahojte
chudiatko dominika

cukrik 😒

asitka
6. kvě 2009

ahojte dievčatá 😉

kvietok...a ako to domi zvláda???? či už ani nevie....?? 😀

ali micuš....de siiii??? 😀 😀

cukrík...a prečo neprišla???? a kto to je??? budúca svokra, či tak??? 😀 😀 to bud aj rada, že nedošla : 😀 😀

alika54
6. kvě 2009

cavesky,,,Asit ja som pochopila ze ovu cukriku nedosla 😀 😅 ,,, Qetik ako Domimika zvladla??? som dnes ako prastena 😝 len by som spala,,,a to tu mam tri deti navyse 😅 ,,,,

alika54
6. kvě 2009

uz len jedno 😅 😀

qetinka
6. kvě 2009

caute,alika a co si zrazu urobila ked uz len jedno?? 😀 😀 😀 za jednu minutu..? 😀 😀 😲 😀 😀
zvladla..o tyzden ide zlatko moje na dalsi... jednotky dolne idu dole...ma krasny chrup...zdrave zubky len trvaly zub na vyrastol..jednotka a pekne vnutri vzadu..dost daleko od prednych zubkou...tak tieto musia ist von..nech sa jej to poposuva...
dnesny den je 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
otras,hlava ma boli..decka mrchave...nasi mali prist ale ocovi je zle...ma vysoky tlak...a je mu na ... 🙄
no skvele...
viem moze byt aj horsie..ale tak musim sa niekomu vystazovat nie? 😀 😉
CUKRIKOVA OVU MOZE EšTE PRIST..A KED NIE ASPON VIES ZE MAVAJ AJ anovulacne cykly....
raz sa podari..neboj a mi tu na fore budeme oslavovat a sampanske otvarat.. 😉 😉 😉

qetinka
6. kvě 2009

anicka foto zase na jednicku 😉 🙂
asitka ako to mas?kedy sa stahujete..a pred tym ked je to holodom co ešte idete robit?
musim nicolas reve...pa.

alika54
6. kvě 2009

qetik,,,kym som prve dopisala si dve deti vyzdvihli rodicia 😀 ,,,,au Domi je statocna 😉

asitka
6. kvě 2009

ali...šak ja viem...len ja tým ovulačným cyklom nerozumiem ani Ň 😀 tak haluškujem

kvietková...ešte sa čaká na podpísanie zmluvy....no len podlahy, zárubne...dvere vnútorné...a sanitu...a to vie manžel skoro zadara všetko zabezpečit....tak to nebude až také hrozné.... 😀 tipujem to tak na leto...možno skor 😀 😀 😀

qetinka
6. kvě 2009

🙂 NO SUPER... 😅 akurat som malej do skolky dokreslila bobika.. 😀 😀 😅 ze si maju doniest nakresleneho bobika..aby ziskali nejake preliezky atd..tak som sa realizovala 😉

asitka
7. kvě 2009

kvietková...ako vyzerá bobík??? AKO ZAJAC????

qetinka
7. kvě 2009

😀 😀
asitka nie... 🙂 bobik je nova smotanovo-tvarohova probio maskrta pre decka nieco ako pribinacik..a bobik sa to vola..to je taky chlapcek so žltymi vlasami 😀 😀 😎
dnes su decka narocne...nic nestiham poriadne,,,,a uz je tooolko hodin...nicolas zacal vela plakat..malo spat..nenormalne ho vyrusuje oli..ten je hlucny...ale ešte v takom veku ze jemu jednoducho nevysvetlim ze ma byt ticho..alebo aspon tichšie...na balkon maleho nemozem dat...mame pred oknami uzasnu stavbu lekarne 😠 hluk ako sa patri...

qetinka
7. kvě 2009

baby co robite cez predlzeny vikend,? mi sme chceli ist niekam prec..ale nakoniec som to zavrhla mame dost vela vydavkov...a chcem deckam lcd telku do izby...a ešte je den matiek..a neter ma meniny a segra o tyzden narodky a jej synik nase krsniatko dva roky..uff,to sa nazbiera...

qetinka
7. kvě 2009

no a ešte krstniny robime toho 17teho.... 🙂 🙂
takze je toho dooost
do kelu ..decka uspavam a susedia tak drbu s dverami..nenormalne...oni ale stale..nevedia normalne zavriet dvere..vsetci stale snimi buchaju..az sa zarubna otriasa 😠 😠 😠

qetinka
7. kvě 2009

vediem monolog..idem cafte 😅

asitka
7. kvě 2009

mica...no išlo ti 😀 normálne som z teba vycítla únavu 😕

vidíš...ja bobíka ešte nejedla... 😀 len aby ma zas ktosi nenapadol..že psov, či zajacov pojedám...tak bobík je smotanová maškrta, ako mi bola bývala kvietková vysvetlila...

a ešte keď mi ktosi...ako je to s tými ovu cyklami...no sprostá neumriem 😀 😀

asitka
7. kvě 2009

a na víkend idem k sesternici do blavy.... 😀 aj mateja beriem...ak bude pekne...pojdeme aj do dino parku...teda zoo

qetinka
7. kvě 2009

😀 pekny vylet asit... a druhu polku rodiny nechavas doma?
😲
pocuj unavu,,,?odo mna? ja som dnes dobra.. 😉 ked som junavena a nevyspata..len vtedy som zlaaa... 😀 😀 😝 a to teraz nie je az take zle...pocuj a ides autom..to potom si uz zdatna šoferka.. 😉
dnes v tescu som mala oboch chalanov a stretla som jednu znamu...som jej dych vyrazila 😀 😀 😀 😀
ona na oliverka ze aky sme uz velkyyy 🙂 🙂 a ja ze mi uz mame aj tretie.. 😲 😲 😲 neverila mi...xixi...ze no uuuurčite..a ja ved pozri..v autedacke bušal nicolas...kokso...uplne šoknuta...sa na to skvele zabavam..tolkym ludom tolke prekvapenie..

qetinka
7. kvě 2009

inac asitka počuj co sa robis..ze nevies nic o ovulacii...haaa?

qetinka
7. kvě 2009

idem sa konecne naobedovat...a upratat tu spušť čo zanechal po sebe oliver..on je ako tornado...je schopny byt tak doriadit... 😕

asitka
7. kvě 2009

kvietková...no fakt tomu nerozumiem.... 😀 fakt...a na vš to neučia... 😀 😀 😀 😀 a dobrú chut 😀 😀

nie,...manžel ide s malu k našim 😀 😀 😀

anickaajanko
7. kvě 2009

ja som sa prave rozculila kvoli vikendu

robila som si plany ze niekam vypadneme
manzel pride domov o druhej ja o stvrrtej objednana ku kadernicke
a on sa otoci vo dverach ze ide ku svokrovcom pokladat dlazbu
aj cez vikend

no skoro ma porazilo

fakt my nevychdz nic nic

asitka
7. kvě 2009

anička kluuuuuuud...škodí to kráse...vrásky budú....treba ti to??? 😕

qetinka
7. kvě 2009

anicka nerozcluj sa...
mi sa mame tiez skvele... 😠 dominika mi je chora,teplotuje...nicolas preplakal cely vecer,,,oliverko nervozny..no skratka užas 😕

asitka
7. kvě 2009

no dievčatá...zajtra na mna myslite..idem sama do ba autom....aby som to v pohode zvládla.... 😕 nooo...tak drobcom pokojnú noc...a maminám tiež.... 🙂

asitka
8. kvě 2009

dievata....tak ja v zdravi dosla.....sa hlasim.... 😀 prajem vam pohodovz den.... 😀