• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
Jé Kačulko ty se máš. Nám teď po dovolené přišly 2 nadřízené, takže se nám od nich také práce jen hrne a mám toho až nad hlavu :angry:
4. říj 2006 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dobre ranko... ako sa dnes mate? Je tu nejaka nova tehulka?
4. říj 2006 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzi, nová těhulka zatím žádná, ale už se moc těším až Vám to tu budu moct také jednou oznámit :wink:
4. říj 2006 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus budem drzat palce aby to bolo co najskor. Ja som dnes rano dostala MS (
meskala mi 10 dni, tak som dufala...) ale nic z toho :frowning2:
4. říj 2006 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je hrozné, mě ještě nikdy takhle dlouho Ms nemeškala, takže jsem ještě ani netestovala. Jak dlouho se už snažíte ???
4. říj 2006 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus - my sa snazime zatial len tak polointenzivne, lebo dokoncujem skolu. To znamena, ze si neratame plodne dni ani nemeriame teplotu a podobne... nemilujeme sa s vedomim, ze za kazdu cenu musime splodit babatko. Tak inzenzivne zacneme asi az v buducom roku, ked budem mat po statniciach... ale keby to prislo aj teraz, tak som stastnaaaaaaa
4. říj 2006 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to by se Vám mělo tím spíš podařit, pokud na to tolik nemyslíte a intenzívně se nesnažíte, my se snažíme od 6/06
4. říj 2006 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus, ved dufam, ze sa podari:slight_smile: ved ani vy sa nesnazite este moc dlho... robis aj nieco konkretne preto (napriklad pocitanie plodnych dni)?
4. říj 2006 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo měřím teplotu a pozoruju kdy zhruba tak dochází k ovulaci, jinak nic jiného
4. říj 2006 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, to sa ti urcite coskoro podari :slight_smile: drzim prsteky!!! ja si vravim, ze ked to pride, budem stastnaaaa... ale rada by som predtym este trosku schudla... zacala som cvicit, tak sa to snad podari. lebo keby som u gynekologa stupla na vahu, asi by ma odniesli rovno na JIS-ku :slight_smile:
4. říj 2006 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziq aj ja mam odost vacsiu vahu a tiez som sa bala co nato povie ale zatial mi ani sestricka ani lekar nepovedali ani slovo...a ked som sa ich pytala ci mali uz taku ako som ja :grinning: s takou vahou povedala ze tu uz boli ovela vacsie odomna a nic sa nestalo a ani im nic nato nepovedala..najviac zalezi akeho mas gyn a sestricku :slight_smile:
4. říj 2006 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziq takze si stoho nic nerob :slight_smile:
4. říj 2006 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalya - no ved dobre, ale ja som nestala na vahe asi 7 rokov, takze ani netusim, kolko vazim. Co ak mi povie: "no toto, mate 100 kil, to je hrozne..., to sme este nezazili..." :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2006 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, neboj,jsem na tom přesně stejně jako ty, taky nadváha jako hrom, ale doktor nic neříkal
4. říj 2006 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm, teď mně tak napadlo.....jsou nějaký vitamíny taky pro budoucí tatínky? Aby měli svižnější spermie? :grinning: :wink: Proč se mám "cpát" něčím pořád jenom já, když podílet se na mimču budeme oba :slight_smile:
4. říj 2006 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky já jsem si ani nevšimla že je tu téma pro mě :wink: teď tu chodím málo neboť máme odpojený doma net z důvodu rekonstrukce. Ale hlásím se do XXL těhulek. Byla jsem i XXL nevěsta :grinning: ale teď jsem brutus hroch.
4. říj 2006 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ka.te: :grinning: :grinning: :grinning: ,
Tak to nevim, ale každopádně můj manža prý je zdravej jako řípa a žádný vitamíny nepotřebuje.
4. říj 2006 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chachaa....chlap no :grinning: A já bych mu něco šupla, ať má ty mršky malý hezky čiperný a do cíle dorazí ta nej :wink:
4. říj 2006 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačulko, tak aspoň máš jistotu, že manžel je v pořádku. To já zatím o nás nevím z tohoto hlediska nic. V pátek jsem byla u doktora, tak jsem prý v pořádku a dokonce prohlídkou poznal že se mi blíží ovulace a pokud se nám stále nebude dařit, mám se u něj ukázat v březnu a začal by nás nějak vyšetřovat. Ahoj Mady, to jsem ráda, že se ti dobře daří i s mimčem, po tom, co jsi prožila na začátku
4. říj 2006 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihihi, možná to chce tak týden abstinence v sexu a holky spermijky budou natěšený jako blázen :grinning:
4. říj 2006 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někdo radí přesně to co Kačulka, že jsou pak spermijky hustší a je jich víc, pokud to není tak často a někdo zase radí, aby to bylo alespoň ob den. Kaculko kdy budeš čekat MS ? Kdy ti mám držet palečky ? Jaký jsi den cyklu ?
4. říj 2006 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny je tu někdo ???? :astonished:
4. říj 2006 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Ja jen k tomu jak pracovat na miminku.Já jsem byla straně posedlá a smutná z toho,že všechny kamarádky kolem mě už chodí s bříškem nebo vozí kočárky a to byla ta největší chyba. Potom se nám osvědčilo opravdu se milovat nejvíc jednou za dva dny. Jednu dobu jsme se milovaly denně a opravdu to nikam nevedlo. U nás se osvědčilo to, že jsem přestala být tak zaujatá a hysterická a milovaly jsme se jen občas. Nejvíc je to asi o psychice a štěstí pokud jste oba dva v pořádku. Každopádně držim všechny palce a hodně síly a nenechat se ničím odradit.
4. říj 2006 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tu :grinning: .
Ivuš já jsem dneska jeden den ve skluzu s MS, jsem 36 DC. Ráno jsem si dělala testík (jsem to psychicky nevydržela :grinning: ) a nic :cry: .
4. říj 2006 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: koukám, že pořád nemáš koníkovský albíčko :confounded: :grinning:
4. říj 2006 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bludi, tak nějak to chodí i u nás, ale zatím na to ať chceme či nechceme myslíme, kolikrát já se miluju, že mám chuť a manžel na to myslí děsně. kačulko, teda ty máš dlouhý cyklus :astonished: Budu držet palečky, cítíš na sobě něco ? Bolí tě břicho ? Kačulko s tím albumem na koníkovi, to víš, že mě to svádělo, ale řekla jsem si, že si ho založím, až zjistím že jsem opravdu těhu :wink:
4. říj 2006 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že do zcela miminkovského tématu přispěji svatebním tématem,ale jste tady všechny znašehotémátka nevěsty xxl. Teď jsem se dost naštvala, někdo nám připsal do alba gratulaci: Nechápu jak může někdo ženicha s takovou postavou narvat do fraku, je to spíš smutné. Smaozřejmě jsem to hned smazala. A samozřejmě to tam napsal někdo, kdo není na stránkách vůbec zaregistrovaný a kontakt na sebe nenechal. Ráda bych totiž udajnému Kenymu či Keny řekla, když už chce kritizovat, měl/a/ by vědět, že je to žaket a že sedí dobře. Není rozevřený kvůli velikosti, ale takhle se to prostě nosí. Holky, fakt se omlouvám, ale musela jsem se někomu svěřit. Jo a ještě dodávám, že mému manželovi to v den svatby mimořádně slušelo a byla jsem velmi hrdá, že se právě já mohu stát jeho ženou.
4. říj 2006 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,že se to nedá na to nemyslet, ale uvidíš nakonec vše dobře dopadne. Věř mi,že pak se budeš stresovat mnohem více, protože budeš mít strach o miminko. Já si myslela, že si budu užívat tu pohodu a klid a spokojenost, ale pak stačí jedna malá komplikace na začátku a je po pohodě. Kdyby se někomu stalo, že začnete špinit nebo trochu krvácet na počátku těhotenství tak ihned k doktorovi,ale žádný strach pokud je to do třech měsíců nemělo by se nic stát.Doktor Vás bude kontrolovat a budete dostávat injekce každý týden a taky vás čeká riziková těhotenství doma hezky v klídku.Přesně takhle jsme na tom my a už jsme na konci 4.měsíce. Teď akorát ty testy jestli bude naše mimčo vpořádku (to jsou teda nervíky) :frowning2: Mimichodem je tady někdo takový jako jsem já?
4. říj 2006 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dromedan: se na toho blbce vyprdni :angry: , náhodou tvůj manža byl ohromnej fešák :wink:

Ivuš: zatím normálka, občas pobolívá podbřišek a záda a sem tam mě pobolívají prsa. Ale myslim, že těhu nejsem. Nejdřív jsem měla MS ve 28 dni a další 35 den a teďka prd. Ta příroda si dělá co chce :confounded: . Ale necháme se překvapit, co z toho bude.
4. říj 2006 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy tak poslušně hlásím, že MS dorazila. A ani nejsem zklamaná, protože jsem s tim počítala že dorazí. Tak nic :frowning2: :slight_smile:
5. říj 2006 v 07:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek