Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
16. kvě 2009

kvietok...ja som práve minule hovorilo, že som v podtste šťastná, že som koliky u takých malých bábatiek u nás nezažila....

qetinka
16. kvě 2009

no to bud fakt rada 😉 co ja by som dala za to keby ho brusko netrapi...ale zase ked len toto....tak je dobre...

asitka
16. kvě 2009

hej moja...každé ma čosi.... 😠 len nech to rýchlo prejde....lebo aj ty si vyčerpaná...nervozna....ani tebe ani deťom to neprospieva....och moja...vydrž...bude lepšie 😉 keby si bola bližšie...prečo nebývame všetky v jednom meste??? 😀 to by bolo supeeeeeeeeeeer... 😀 😀 😀

ali ...cica...ty si tuším zabudla zo stretka dojsť 😀 😀 de sa zas flákaš??? 😀

alika54
16. kvě 2009

ahojte,,,Asit dosla som v pohode 😀 ,,,a mozem povedat za aj dobre bolo,,, deti mi uz spia a som sama bo mangela mam v sluzbe,,,tak si sadnem ku knihe v telke nic nieje 😝 ,,,a kde sa to ideme vsetci stahovat???? 😀 😀 😀

asitka
16. kvě 2009

no šak bud martin...žilina...alebo prievidza.... 😀 ale kedže ja sa už plánuje sťahovať....tak prídete vy sem 😀 😀 😀 som sa rozhodla... 😀

alika54
16. kvě 2009

ok,,,a v susedstve mas neaky volny dom???? 😉

asitka
16. kvě 2009

dva...akurát...O)))hneď vedľa.... 😀 😀 😀 aj záhrady spolu... 😀 😀 no jak by nám bolo 😀 😀

alika54
16. kvě 2009

a cena???

alika54
16. kvě 2009

😅 😀 😀

asitka
16. kvě 2009

nooo....pre vás...3900000... 😀 teda jeden...ten druhý...rohový je cez 4 milony...ako ten náš...len ja to mám zo zľavou 😀

asitka
16. kvě 2009

jeeej...ale bolo by to super.... 😀 tak snívajme ďalej 😀 😀

alika54
16. kvě 2009

tak ok,,,,ja beriem ten rohovy 😀

qetinka
16. kvě 2009

🙂 😀 no ja teda ten druhy..

asitka
16. kvě 2009

ceš byť čo najdalej odo mňa..čooo??? 😀 😀 😀 tak kvietková bude mať ten stredný 😀 😀

qetinka
16. kvě 2009

pocuj asit to je vidiet? 😕 😲 😀 😀 ze som nervozna.,,? 😀 😀
no priznavam..tento tyzden veru som,....

qetinka
16. kvě 2009

😀 😀

qetinka
16. kvě 2009

byva sa v ziline dobre??

qetinka
16. kvě 2009

pytam sa ako keby mam na ucte tie miliony co nam treba 😀 😀 😀

alika54
16. kvě 2009

no ale dobre sa o tom pise ne??? a sniva 😉 😀 😀 ,,,

alika54
16. kvě 2009

idem snivat,,,lucim sa s vami,,,pekny vecer 😉

asitka
16. kvě 2009

kvietok...nevidieť....len viem si to predstaviť...aká som ja bola pri týchto mojich dvoch...ved to je normálne.... 😕

no keď vyhrám športku...tak si vás sem nasťahujem...

kvietok...ja som z liptova...ale zo za by som už neodišla...mne sa tu dobre býva...nie je to tak rýchle mesto ako blava...ale ani pomalé...ako napríklad ružomberok...je to tak akurát....máš tu všetko...od nákupných centier...cez športové vyžitie..kultúrne....blízko ližiarske strediská....ja som maximálne spokojná....ináč sme ti už s alikou určili, ktorý je tvoj dom 😀 ináč všetky sú rovnaké...vnútrom...teda rozlohou...rozložením izieb ...aby sme si nezávideli...len tie rohové majú kus väčšiu záhradu..a dá sa do záhrady vojsť aj popri dome...kdež to, ten stredný..tam sa dá do záhrady...bud len cez dom...alebo z cesty 😀

qetinka
16. kvě 2009

🙂 hej hej..ved snivat mi nezakaze nik 😀 😀

qetinka
16. kvě 2009

🙂 asitka pekne...
dnes mi dominka stale omielala ze ked budeme mat dom ci si kupime kona 😀 😀
ked som jej vysvetlila ze kona nie to asi nepojde...tak psa...alebo macku tak sme zahlasovali pre psa... 😀 😀 macky neznasam 😠 😠

asitka
16. kvě 2009

asi tak dievčatá...tak vám sladké sny....drobcom pokojnú dobrú noc... 😀

qetinka
16. kvě 2009

alika sladke snicky 😅

asitka
16. kvě 2009

ináč...my už tiež máme vybratého psa....ktorého by sme chceli 😀

idem fak už..ahojte ...jáj..ale bolo by to super... 😀

anickaajanko
16. kvě 2009

no pekne vy si tu delite domy a mne nic 😢

alika54
17. kvě 2009

bre ranko,,,,tak moje deti ma zobudili uz pred siestou 🙄 😝 a to je nedela 😖 ,,,,Anik vsak mi kazda upustime zo zahrady pre teba a pristavis 😉 ,,,baby asi by sme mali cim-skor to stretko zorganizovat 🙂 ,,,dnes ideme Dominike na 18-nastku gratulovat,dame jej korunky a kupila som jej este dreveny prsten 🙂 ,,,peknu nedelu prajem,,,

qetinka
17. kvě 2009

ahojte...teeeeda alika dreveny prsten to som ešte nevidela..no a ani nepocula 😕 😕 dobry vyber,ozaj originalne 😉
tak peknu oslavu potom ,dnes ma byt pekne a teplo..teda to malo byt aj vcera...a nic..ale teraz to vyzera slubne...len domi nie je ešte celkom fit...
veru anicka pristavis...podla svojej predstavy.. 😉

kackabrcka
17. kvě 2009

avojte mrknite do temy

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

peknu nedelu 😉