Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
25. kvě 2009

Qeti no tak to je fakt sila ze spajali stoly ked ste prisli
dala si si zavolat majitela
nenechala by som to tak

svokra mi vola z Lidla ze malemu chce veci pokupit ze ake cislo
no kukla som to na nete
no zbohom

qetinka
26. kvě 2009

caute..kde ste? 😕 nejako to tu upada.. 😠
dnes ma byt ešte pekne a teplucko...a potom 😒 nic moc tak dnes bude asi stale vonku....
len sa rozhybat musim,.,ja by som spalaaaaa 🙄 🙄 🙄 🙄
ucime olivera sameho zaspavat..a vecer sa podarilo 😵 ešte kedy tak cez den..to by mi bodlo..obrovska pomoc...ale tak aj k tomu sa dopracujeme..stale som chora...uz ma to fakt nebavi...
tak pekny den vsetkym..
ozaj cukrik ako??? mrcha bola a cakas na ovu predpokladam...tak hod co noveho...
alika asitka pracujuce kočky pohodicku zelame. 😎

asitka
26. kvě 2009

kvietková....pohodičku aj tebe 😀

ali a nepretrrrhaj sa 😀

qetinka
26. kvě 2009

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
ahojte..pozrite co som nasla 😵 tie zelene topanocky su krasneee 😵 😵 asi si ich zadovazim...
aky ste mali den??

anickaajanko
27. kvě 2009

Babenky a kde ste , co robite, ved to tu mozeme zavriet
po Vás ani stopa

my sme mali zase hroznu noc, stale sa budil, vrcal, cickal, atd
Qeti a to su vhodne aj na chodenie?
Ja este malemu nemam, kedy ste to zadovazovali, lebo uz postielku v pohode obide po obvode,
Ake by ste odporucali?

Pekny aj ked uprsany den vsetkym 😉

qetinka
27. kvě 2009

anicka pisu ze hej..ale si myslim za sa rychlo zoderu...toto by som riesila ako capacky radsej do kocika...a branko je uz velky ...no mi sme vzdy pouzivali klasika topky rak...

cukrik580
27. kvě 2009

qeti...keby si tak mala prafdu...uz som 41DC...a cakam na MS...ale skoro si sa trafila...bojim sa testnut...a ved aj na co...ked ovu pravdepodobne nebola...jedine ak by bola 25DC a vyssie...

alika54
27. kvě 2009

ahojte,,,vsetky vas zdravim,,,ja som depresivna ako to mizerne pocasie 😝 🙄 ,,,a k tomu kramy -no nervozna som jak pes 😠 ,,,ako babatka? posluchaju? Qetik uz si zdravsia??? Asit ozvi sa ok??? Anicka ako doma? lepsie uz? Cukrik tak uz meska ci este ne? vcera som sa vytesovala z nadhernych dvojiciek-take uplne malilinke babatka-chlapcek a dievcatko,,,juj no zlatulinky boli 🙂

anickaajanko
27. kvě 2009

ahojte baby, potrebujem poradit, ak to niekto mate, nasi dnes kupili malemu toto odrazadlo a choditko v jednom:
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
mne sa to vsak zda prilis masivne, velke, nema to opierku chrbta, ze by mi to vymenili zajtra ak chcem rozmyslala som za vid. link, co myslite ktore je lepsie
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

alika54
27. kvě 2009

Anik obe su krasnucke,,,no momentalne by mu asi bolo lepsie to druhe s mackom pu,,,,

asitka
27. kvě 2009

ahojte dievčatá....ali tu som...ale som jak zbitý pes...ešte to počasie k tomu...

anik...kúp malému čosi, čo je použiteľné...a nie len na parádu...tiež som emmke teraz kupovala autíčko....samo, že mali nádherné..vyčačkané...vymakcované púúúové...či neviem aké....ale kúpila sme jej klasické autíčko....ak nájdem link na odrážanie....má opierku...trúbu....a ver, že deťom je to úúúúplne jedno....lebo keď som videla tie s mackom púúú a všetkými čačkami...hneď som vedela...že emmuška to povyťahuje...poláme....hoc nechtiac...či nedajboh prehltne nejakú malú časť z toho....

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

a taká je s ním spokojná...je tam telefon na šnurke...trúúúbi...očkami prevracia...a má úložný priestor....aj operadlo...a emmuška zvykne aj chytiť sa operadla a autíčko tlačiť....

a tak....

kvietkovaná...ako sa máme??? 😉

alika54
27. kvě 2009

tak mi sme veru odrazatko nemali,,,mi rovno motorku 😀 😀 😀 ,,,a este teraz na nej Vika jazdi 😉

asitka
27. kvě 2009

ali...aj motorku skúšala...len tam mala ešte nožičky krátke...a to bola tá najmenšia 😀 ale aj my ju mali...a ešte máme po maťovi odloženú ale takú väčšiu..tú menšiu zničil jak sa patrí 😀 😀

jakož sa mi máš???

qetinka
27. kvě 2009

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
temid=8
anicka mi mame toto..ale nejako moc ho oliverko nevyuzival...skor ale to az teraz klasiku motorku..uz sa na nej naucil...

qetinka
27. kvě 2009

dnes mam nejaku na h..o naladu 😠 😠 😠 otras..

qetinka
27. kvě 2009

alika aj chudnes podla tej stranky....ci nechala si to tak..

asitka
27. kvě 2009

kvietkovaná...presne túto má aj moje krsniatko... 😀

dievčatá...idem hajať...je mi na prd.... 😒

asitka
27. kvě 2009

kua...ktorá zas chudnete??? ma nejedujte 😀

qetinka
27. kvě 2009

tak dobru noc...asitka

asitka
28. kvě 2009

hojte dievčatá...z práce pozdravujem...a zas fičím dalej ... 😀

alika54
28. kvě 2009

cafte,,,,kdeze vsetky ste??????????

qetinka
28. kvě 2009

😕 tiez sa cudujem..alik ahooooj 🙂

alika54
28. kvě 2009

caaaao,,,ako sa mas??? co chlapci-posluchaju???

qetinka
28. kvě 2009

varim...a idem skladat pradlo.. ako sa mas?

alika54
28. kvě 2009

som dnes gabala nech mam vikend volnejsi,,,,aj tak nebudeme doma tak nech tu neostane chliev 😝 ,,,kdeze mas foto z krstu??? 😉

qetinka
28. kvě 2009

posluchaju... kedy sa im chce... 😀 😀

alika54
28. kvě 2009

a co Domca??? ako vychadza s chlapcami???

qetinka
28. kvě 2009

nooo vies foto...
fotilo sa tak ze s troma fotakmi...kedy to dame dokopy netusim...ale potom prihodim...

qetinka
28. kvě 2009

dominika fajn...s olim su v sebe skoro stale...ale vedia sa aj postiskat...