Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
28. kvě 2009

maju v pondelok karneval v skolke a cely tyzden maju nejake aktivity...poziarnikov...nejake dva vylety...

alika54
28. kvě 2009

boze uz je u nas v detskej ticho,,,,suuper 😀 a to dnes sli za trest bez rozpravky spat 😀 ,,,,co sa chystas s rodinkou na MDD podniknut???

qetinka
28. kvě 2009

no ticho v izbe..nam dvaja spia ešte malu treba vylifrovat...
ani neviem zatial nic neplanujem..dostali lego duplo...uz dopredu...

qetinka
28. kvě 2009

co ta napalili?ked su trestany 😀 😀
no mi sme oliverka naucili zaspavat sameho vecer.. 😎 🙂 jupiii

alika54
28. kvě 2009

nasi maju v pondelok sportovy den zasa,,,,teda v skole a skolke 🙂

alika54
28. kvě 2009

to je fajn,,,,takze uspavas uz len Nikolaska 😉 ,,,super,,,no vies taky bordel co bol v izbe-no nakricala som,upratali sme a uz su k.o. 😀

qetinka
28. kvě 2009

a vieš ako??no dali sme vedla do postele kde muz leziava velkeho plysoveho maca...zakryli paplonom...a peto sa vyparill 😀 😀 😀 takto sa to par x spravilo...a oliverko mu vyprava a vyprava....a peto.."peto"nic..a tak sa oliverko otoci a zaspinka 😵 😵

alika54
28. kvě 2009

😀 😀 😀 teda super napad,,,sa nezdate 😉

qetinka
28. kvě 2009

no a trenujem ho aby aj cez den zaspaval sam..cez den spinka vylucne v kociku...a dnes zaspaval sam ...ale hodinu to trvalo.. vcera bol lepsi...asi za 30 minut zaspal..no a uci sa sam papat...radsej jest nebude ako ked sa nema sam krmit..no uzasny

alika54
28. kvě 2009

teda,,,sikulka ti z neho rastie 🙂 ,,,a uz si dovolenku vybrala?

qetinka
28. kvě 2009

no napad..mi takto vymyslame...vies ako sa domi naucila dobrovolne umyvat zuby ked bola mala..?ani za svet nechcela...tak som ju nahovorila ze ked si zubky umyva..a vypluva potom pastu tak to co vypluje tu pastu tak to su chrobaciky...co papaju zubky.. 😀 😀 😀
to bola ešte malinka..

alika54
28. kvě 2009

raz mozte knihu napisat a maminy vam budu povdacne 😀 ....

qetinka
28. kvě 2009

nie..nemam cas ,..a mame len jeden pc 😀 😀 😀 potom aj muz okupuje pocitac vecer..a som vybavena,, a cez den...bieda..s tym casom..alenieco najdem 😎

alika54
28. kvě 2009

no ked si najdes ten cas potom chcem jednu aj s venovanim 😀 😀 😀 ,,,kde su ostatne flakacky???????? strasne s nimi 😠 😀

qetinka
28. kvě 2009

😀 no kde..asi sa polovickam venuju 😀 😀

qetinka
28. kvě 2009

cukrik a zlatko moje sprav si test...ked tolko meska.. 😉 🙂

alika54
28. kvě 2009

a mi nic 😀 😀 😀 ,,,

qetinka
28. kvě 2009

no ..to vies..
asitka spoloviciakom rieši ake daju obkladacky do kupelne,,,anicka s cukrikovou snazilkuju a mi..no sme tu 😀 😀

qetinka
28. kvě 2009

domi ešte naspi,.opica jedna..

alika54
28. kvě 2009

😀 ,,,no tak na novu kupelnu nemam,snazilkovat nemozem 😅 -este ze konikovat spolu mozme 😀 😀 😀

qetinka
28. kvě 2009

😀 😀 alika dobreee..
no ja sa sazilkovat nechystam 😀 😀 😀 ja mam dost troch.. 😎
no a o kupleni pomlcim

qetinka
28. kvě 2009

rodimeee

qetinka
28. kvě 2009

v ordinacii 😀 😀 😝

alika54
28. kvě 2009

aj na jojke sa rodiii 😀 😀 😀

alika54
28. kvě 2009

ok,,idem ja este panelak kuknut a do hajan,,,juj piatocek zajtra 😉 😀 ,,,sladke snicky prajem,,,,,,

qetinka
28. kvě 2009

alika idem ..bru noc..pa. 🙂

qetinka
28. kvě 2009

alika idem ..bru noc..pa. 🙂
http://www.creartive.sk/deti.html ešte baby mrknite co som nasla...uzsne,,,niektore su teda fakt skvele..

anickaajanko
29. kvě 2009

ahojte
no nadherne detske izbicky... 😉 u nas bola hrozna burka, ale maly spal lepsie, vobec mu to nevadilo, skor naopak, aj teraz je zatiahnute vyzera na dazd, to odrazadlo som bola vymenit mame macka Pooh a je z neho hotovy, dokonca uz na tom vie aj chodit ale zatial len dozadu, hned vedel kde patria rucicky, zlato male, aj teraz tam sedka, svieti to hra to tak je nadseny
co mate nove?
doma, bude asi pokoj len ked odideme, je tu nejak dusno, ale uz sa nerozculujem.

qetinka
29. kvě 2009

dusno...treba vyvetrat 😀 😉
ako teda uvazujete realne ze idete prec?anicka je o tazke..viem si prestavit... 😔
no mne chalani spia..uz mam podlahu umytu pradl oprate a vyvesane...idem seba dat do poriadk u a mozme ist potom von ..inac dobre sa schladilo...

anickaajanko
29. kvě 2009

no ano
neviem ako bude
vsimli ste si novu temu BYT PRI SEBE JE SEXI
veru dobre, a ja som sa tesila na zajtrajsie MDD akcie