Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
28. čer 2009

ahojte 🙂 no anicka boli ste v bojniciach?rada bola dlhaaaa,ze?
alika krasnu dovolenku prajeme 😵 😵 😵 oddychni si prajeme krasne pocasie a pohodicku 😵 😵
tu je teraz taky dazd....burka sa mota okolo 😀 😀
oliverko ma stale teploty.,.nic kasel nic..ale je mrzuty...noci snim si teraz ukazkove..snad kazdu hodinu je plac aj panadol alebo nurofen mu davam...
nicolasko ma zapalene ocko ...a je tiez mrzuty..a zase je hore a reve musim pekny vecer...

anickaajanko
28. čer 2009

ano boli, ale na zamok sme nesli to bola strasna rada, maly to nechceli vydrzat, ale zoo bola krasna branik sa tesil,potom pridaj aj foto

anickaajanko
29. čer 2009

foto z Bojnic pridane

qetinka
29. čer 2009

ahojte... 🙂
alika krasnu dovolendu 😀 😀 😉
anicka fotky su pekne...ako inac 🙂 🙂
nestiham...nicolasko ma to ocko strasneee,zajtra mam ist snim na klbiky a pojdem asi k ocnemu...alebo ešte pockam zajtra ci sa to nezlepsi a v stredu k ocnemu zbehneme...

idem maleho okupat zachvilku pridu dalsie dve tornada...a vecerny kolobeh zacne 😀 😀
caute
asitka uz je lepsie??

alika54
5. črc 2009

ahojte krasky,,,,vsetky vas zdravim z dovolenky,,,,mangel uspava Viki a tak som si skocila na net,,,,pocko mame krasne je teplucko dnes sice trochu pofukuje vetrik ale aspon je znesitelne,,,simi si tu nasiel kamosky a tak drvi s nimi karty,,,varit nemusim a isto som tu pribrala co tak vyborna strava tu je,,,,foto pridam po dovolenke,,ani som si necitala co nove ale snad sa dobre mate,,, myslim na vas 😉 ,,,paaaaaaaaa

qetinka
8. črc 2009

ahojte 🙂 anicka kde si?? 😕 😲 ked mas fotos?sa hnevas??
alebo nemas cas...pri malom Brankovi..ako sa ti dari?ocino co?muz ti chodi ešte na tyzdnovky??
ja som ochorela od polovicky.. 😠 😠 zase mak hrdlo chytene..zvazujeme dovolenku v chorvatsku ci ist ci neist...ešte pediskutujeme..oliverkovi to jeho dr.,odporuca...na alergiua a ekzem...a tak..
ohlas sa...
alika je ešte na dovolenka aspon ty napis..cao

annie13
9. črc 2009

ahojte
hlasim tehu 😀

qetinka
10. črc 2009

🙂 anicka G R A T U L U J E M 🙂 🙂 uzasne..,no marcolve..ako domi ako nicolasko ako moj muz 😀 😀 😀 😀
prijemne a pohodove tehulkovanie.. 😉

annie13
10. črc 2009

D A K U J E M V E L M I P E K N E
aj ja som marcova, tak mozno bude narodeninovy darcek a aj Branko ma meninky v marci, nuz uvidime
este sa nejdem velmi vytesovat, kedze su to zaciatky a jeden potrat uz mam za sebou, ale dievcatko by som chcela velmi, ach Boze keby to len tak vyslo
kde su ostatne baby
asitka
cukrik
alika

alika54
11. črc 2009

cafte,,,tak ja len takto hromadne hlasim prichod domov,,,kufre nevybalene sa zasieram u nasich 😀 ,,sak ma doma cakaju...bolo perfektne pocasie vyslo uplne super,,,Anik gratulujem a moooc,,,,, 🙂 🙂 🙂 ,,,Qvietkova liecte sa,,,,,foto pridam neskor,,paaaaaaaaa a pekny vecer

annie13
12. črc 2009

tesime na foto

cukrik580
13. črc 2009

,anicka congratulation...supisko...tesim sa...ja stale nic...som dnes dostala ms...na 45DC predtym na 44DC bojim bojim uja doktora, a ani cas nemam...

annie13
14. črc 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeem
manzel dostal narodeninovy darcek zabaleny tehu test velmi sa potesil "Vazne, vazne babo?" zobral Branka na ruky a vravi mu "No cico budes sa musiet delit o hracky so sestrickou" taky bol mily, dobre neplakal

qetinka
17. črc 2009

ahojte,ako sa mate?? anicka nebyvati zle? dnes mam behacky s olim po dr..tešimsa 😖 caves

annie13
21. črc 2009

no ze naposledy 17 jul pekne
qeti ano aj zvraciam

cukrik580
24. črc 2009

ahojte...ako vzdy...len na skok...som si vas len kusok pokukala...sak viac t u aj tak nie je...ok...tak ja letim...majte sa krasne..papa

annie13
24. črc 2009

halo baby co je s Vami??????

qetinka
24. črc 2009

anicka caves..ja mam chalanov ešte chorych ..ja som tiez 😝 no a nestiham..len vecer sadam k pc..a to vybavym najnutnejsie...a spim...
ako sa mas? drz sa tie tebhu nevolnosti su velmi neprijemne,,,pozname..🙂

alika54
27. črc 2009

ahojte babule,,,ako sa dari??? Anicka ako tehulkujes?? Qeti uz ste zdravsi??? pekny den vam,,,, 🙂

asitka
3. srp 2009

anciáša ženy...človek vám sem prestane písať...a nájde vás na 5tej strane...no hanbite sa.... 😠 😀

qetinka
4. srp 2009

😀 😀 😀 asitka noooo,vsak vies o com to je 😀 😀 😀 😎 neni casu..?alebo neda sa byt vsade 😉
inac ahojre...
anicka aspon ty sa ohlas duša jedna ako sa mas branko co?? a muzik ešte chodi na tyzdnovky???
inac baby priesiel mi uz nosic liliputi..je skvely... 😉 tak sa nosime..a nicolas je spokojny..

asitka
4. srp 2009

reni...tak bola som dnes s malým...a má chytené uzliny...no povedz mi....čo som komu urobila...? 😕

asitka
4. srp 2009

reni...a všetko najlepšie dominike k meninám...hlavne veľa zdravíčka 😀

cukrik580
8. lis 2009

ahojte baby...nejak to tu upadlo...

asitka
6. led 2010

no mohli by sme to tu zas trochu oprášiť 😀 babizne...kde stte?

ikke
13. led 2010

bobulka34 • Dnes o 11:10
su tu take?

titkovamiriam • 3d • Dnes o 11:12
jasne

ercinka • 1d • Dnes o 11:16
je mi síce z toho nanič, ale pripájam sa

lifiatko • Dnes o 11:24
yes, konecne nieco pre mna... bola som na internate, pribrala som 10 kil... nasledovala diéta, potom seria rodinnych nestasti kombinovana s jojo-efektom, zase diéta a jojo... dostala som sa na 99, potom nejakym zazrakom som to zbila na 95, ale po vianociach 97 🙂 a to chcem mat o rok a pol svadbu v krasnych obtiahnutych satach, takze treba schudnut... ale ako? pevnu volu nemam a cim viac mi niekto zakazuje, tym mam väcsie chute... nejem vela, ale sladke mi chuti a pohyb nemam takmer ziadny, studujem, cize sedim nad knihami...
do obchodov chodim zasadne s drahym a jedine do panskej casti - tvarime sa, ze to tricko berieme pre neho 🙂 no haluz :o)

helenkasabinka • 1d • Dnes o 11:26
lifiatko s tou pevnou volou poznam aj ja veru tiez cim viac mi zakazuju,tak tym viac mam chut

helenkasabinka
13. led 2010

ikke dakujeme 😉

asitka
19. čer 2010

halooooo.....de ste šetky???? 😲

vejkadu
11. srp 2010

Ahojte dievčatá,

Nemáte niektorá záujem o kúpu úplne nových tehotenských ľanových nohavíc čiernej farby z Bon prixu veľkosť č. 56 ?
Nestihla som ich vrátiť v termíne a mne sú veľké, sekla som sa vo veľkosti. Inak sú úplne nové, nepoužité, dobrý materiál. Na cene by sme sa dohodli.
V prípade záujmu mi napíšte, ďakujem.
Prikladám i foto.

gabriel01
27. srp 2010

Holky, máte některá z vás zkušenosti s www.petrklic.cz? Říkala mi o této stránce kamarádka, ale já jsem o tom nikdy neslyšela tak by mě zajímalo jestli je jejich oblečení kvalitní. Děkuju za radu🙂