Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

ivusenka
5. říj 2006

Dromedan, to je hrozný, že sem přispívají tak zlí lidé, kteří by tu neměli co dělat. Nic si z nich nedělej, možná akorát závidí, nic jiného v tom není. Kačulko, to je mi líto a zároveň tě obdivuju, že nejsi zklamaná, mě to vždycky skolí.

1kaculka
5. říj 2006

Ivuš: tak já jsem z toho taky vždycky rozhozená, ale vyjímečně jsem s MS počítala, že přijde. No co člověk nadělá, ale neboj, určo nám to všem jednou vyjde a budem si to na 100% užívat.

Dneska mám zase fůru práce, tak se sem juknu až tak v půl druhý. Zatím pááááá 🙂

ivusenka
5. říj 2006

U mě to zatím s prací jde. Jak dlouho se snažíte Kačulko ? Já s MS nikdy nepočítám, protože dopředu nemám žádné příznaky, akorát jsem nervózní, ale to jen z toho, že nevím na čem jsem a MS nechci a když začíná teplota klesat, stresuje mě to.

1kaculka
5. říj 2006

Snažíme se od začátku července a když do roka neotěhotním, tak to prý budeme s doktorkou řešit. Právě proto si teplotu neměřím, protože bych z toho byla akorát nervozní, nechávám tomu volný průběh. Já MS většinou poznám, že mě začne příšerně bolet v kříži, ale taky mě tohle hlášení občas zklame a MS mě překvapí 🙂 .

zuziq26
5. říj 2006

Ahojte dievcata, ako sa mate dnes?

ivusenka
5. říj 2006

Já jsem začala měřit jen proto, že jsem měla strach, jestli u mě vůbec ovulace probíhá, no a Teď se to hodí, alespoň vím, kdy zhruba jsou ty "důležité" dny. My se snažíme od června. Naštěstí mi doktor dal už jen půl roku, takže když se stále nebude dařit, tak se prý uvidíme v březnu 2007. Ale prý doufám, že se snad uvidíme dřív a při veselejší události 😀 .Moc ti to kačulko také přeju. Ahoj Zuzi, no už se těším na víkend, tím spíš, že bych si ho měla ještě prodloužit o pondělí 😉

zuziq26
5. říj 2006

jeeej to ti zavidim - aj ja chcem volny pondelok🙂

ivusenka
5. říj 2006

Zuzi možná jsi to už psala, jak se snažíte dlouho ?

hanulik
5. říj 2006

Ahoj holky. Mě je dneska docela dobře. Včera to bylo o dost horší, ale miláček mě podržel a večer jsme už venku dělali na sebe blbiny. Kacko, tak to třeba vyjde příští měsíc. Tak jsem s tím žila já. 😉 Dromedan, nedala bych se tou nebo tím tupcem vůbec vyprovokovat. Myslím, že je to nějaká děsně zamindrákovaná ženská, kterou nikdo nechce a zřejmě jí říkají, proč jí nechtějí. A takhle si to jen kompenzuje. Myslí, že když bude pomlouvat druhé, bude z ní hvězda. Oboum vám to moc slušelo. Měla jsi perfektní šaty, krásný účes. S manželem vám to prostě sekne. 😉

ivusenka
5. říj 2006

Ahoj Hanulíku, to je dobře, že ti je fajn 😉

hanulik
5. říj 2006

Ahoj Ivušenko, děkuji. Jak se cítíš Ty? 🙂

ivusenka
5. říj 2006

Já už dobře(nejsem těhulka), ale v úterý jsem zažila v práci hrozně moc nepříjmený telefonát, který mě duševně vyvedl z rovnováhy. Jedna Babizna na mě tak ječela, že se mi roztřásly ruce a sotva jsem položila sluchátko, rozbrečela jsem se. Ještě nikdy se mi to nestalo, byla jsem moc přecitlivělá, protože ječela neprávem a nic si nenechala vysvětlit.

hanulik
5. říj 2006

Jo, Ivi, to je peklo. Dělala jsem na MěÚ a to byl taky zážitek. Všichni si tam chodí jen stěžovat a nechápou, že dotyčná osoba, na kterou řvou za nic nemůže. Můj nejhorší telefonát byl s doktorkou. Řekla bys, že by se měla umět chovat, ale byla to taková Ježibaba, že jsem měla co dělat, abych jí někam neposlala. Bylo to loni před Vánoci a když tak nad tím přemýšlím, do teď jsem se z toho nevzpamatovala. Nejsi přecitlivělá, to prostě někteří lidé jsou hovada. 😉 A co je dobrého na tom, že nejsi těhulka????

ivusenka
5. říj 2006

Hanulíku, přesně tak. Víš, o čem mluvím, nám sem chodí právě ty případy, takže jsme doslova terčem jejich útoků. Taky si tenhle výpad budu pamatovat hrozně dlouho, spíš mě překvapilo, že snesu tak málo. No dobrého na tom že ještě nejsem těhu je pouze to, že mi je zdravotně dobře, však víš. Ale už moc si přeju, abych patřila mezi Vás těhulky 😵

hanulik
5. říj 2006

Myslím, že příště už sneseš víc. Dělala jsem v obchoďáku a na začátku jsem se vždycky klepala strachy, že jestli budu drzá, půjde si na mě někdo stěžovat a vyhodí mě. Za rok už jsem byla tak vycvičená, že jsem sama lidi posílala stěžovat si na informace, že ty jsou tam od toho a mě zbytek nezajímá. Vím, celkem drsný přístup, ale ono to jinak nešlo. Takže každá hádka Tě posílí a příště už se necháš jen tak složit. Myslím. 😉 Říkej si, tak příští měsíc už to třeba vyjde. I když vůbec bych Ti nezáviděla nosit se s bříškem přes léto. Prý je to docela záhul. Ale ona zima taky nebude labůžo. Nezapnu kabát. 😀

ivusenka
5. říj 2006

Hanulíku, jestli jsme byli tentokrát s mimčem úspěšní se dozvím kolem 15.10. tak mi prosím drž palce, pokud by to vyšlo, mimčo by se narodilo někdy v červnu aspoň myslím a byl by to dárek k narozeninám manžela 😀

hanulik
5. říj 2006

Kolem 15? Tak to já bych ještě neměla ani plodný den. 🙂 Mě to vždycky vycházelo týden před MS.

ivusenka
5. říj 2006

Hanulíku, teď jsem si moc nerozuměla abych se přiznala .... 😲 Co ti vycházelo týden před MS ?

hanulik
5. říj 2006

Plodné dny. Takže pokud jsem neotěhotněla mimo plodné dny, nebyla bych ještě ani těhotná. 😉

ivusenka
5. říj 2006

U nás jedna kolegyně v práci otěhotněla 5 dnů před MS.

hanulik
5. říj 2006

Já to mívala vždycky týden před. Teda podle měření teploty.

ivusenka
5. říj 2006

To je strašně zajímavý, alespoň pro mě, to jsem ještě neslyšela. A jak jsi měla dlouhý cyklus ?

hanulik
5. říj 2006

Brala jsem dva roky antikoncepci a ta mi jí srovnala na 28 dní. Po vysazení mi obvykle přišla o jeden dva tři dny dřív. Později jen jednou, ale zato skoro o týden. To pak bylo překvápko. ☹

ivusenka
5. říj 2006

Aha, takže jsi spíš měla kratší cyklus. já s Ha měla krásných 28 dní a teď většinou jen 26

hanulik
5. říj 2006

Oni říkají, že pokud to chodí relativně pravidelně, je jedno, jestli je to 26, 28 nebo 32 dnů. Důležitá je ta pravidelnost. Těch 28 je prostě průměr.

ivusenka
5. říj 2006

Vždycky říkám, že jediné co mě těší je, že po vysazení mám MS pravidelnou, už dopředu po čtení těhle diskuzí jsem se hrozila dlouhých cyklů a vyvolávaček. Ještě když jsem HA nebrala jsem měla cyklus pravidelný, akorát silný

hanulik
5. říj 2006

Já ho pravidelný neměla. A ani moc silný, ale dost bolestivý. To s HA zmizelo. Nevěděla jsem, že jsem po vysazení mohla mít takový problémy!! 😨

dagmarka1
5. říj 2006

ahoj holky 😅 , mám dotaz co říkáte na cyklus 29, ovu podle BT kolem 20.DC. ale 9. po ovu zase příjde MS,myslíte že to může být problém nebo by se vajíčko mohlo usadit i tak, a dobře???ten nový doktor co jsem k němu chtěla je nemocný, takže 13. pátek asi nedopadne a furt o tom přemýšlím, píšou titž že délka po ovu by měla být aspoň 10dní a více(12-14).dík. ☹

hanulik
5. říj 2006

Ahoj Dagmarko, zrovna jsme to tady probíraly s ivušenkou. Já měla menstruaci vždycky 7 dnů po ovu a dneska jsem ve třetím měsíci. Asi záleží na každé osobě, ale já jsem nikdy neslyšela, že by to bylo nenormální.

ivusenka
5. říj 2006

dagmarko, délka po ovu by měla být mezi 10-16 dny a nedokážu ti poradit, já mám ovu mezi 13-15 dnem.