• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

21. listopadu 2016 
Ahojte holky jsem tu správně u těhulek xxl? :grinning:
30. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky jsem tu správně u těhulek xxl? :grinning:
@gabriel01 Ahojky kvalitní je, ale nějkdy mají katalog jen pro starší ročníky :slight_smile: zkus www.buclounek.cz tam se vždycky hezky obléknu io věčerní šatičky
30. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vejkadu A budou mi? :slight_smile:pošli mi prosím míry hlavně přes stehna, co je to za materiál?Díky
30. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou jeejda, už mi ich mamina zužuje. nikdo sa dlho neozval, no neskoro :frowning2:
30. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@vejkadu To je škoda, tak ať dobře slouží :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou Díky za radu. O téhle stránce jsem neslyšela takže kouknu:slight_smile:
25. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky, těhu věci super v bonprixu :slight_smile:
25. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si objednávala v bonprixu šaty a přišly mi v jiné barvě, což mě pěkně naštvalo. Ale už dlouho přemýšlím nad tím, že jim dám druhou šanci:slight_smile: Co máte dnes na oběd?:slight_smile:
28. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vede??
30. zář 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=672933 ahoj baby, ak je tu este niekto kto si ma pamata, tak ak chcete, tak kuk :grinning:
24. říj 2010 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@cukrik580 jeee, mlada pani, aka vy ste boli krasna nevesta! Gratulieren! :slight_smile: :wink:
25. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte su tu este nejake xxl snazilky?
25. říj 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja sa kvam pridavam, aj ked nie moc hrda nato, kedze pred tehotenstvom prvym som vazila 50 kg, pocas tehu som pribrala 30 :confused: , co som po roku zhodila na 60 potom som otehotnela a znova pribrala 20 :confused: a tie si doteraz rzim a to uz je peknych par rockov, ale furt sa snazim zhodit, a bojim sa ze budem mat aj problem koly tomu otehotniet. Furt si hovorim ze od zajtra zacinam, ale to od zajtra zatial nezacalo :pensive: Ale chela by som aspon nieco kedze este pred 10 rokmi ci 11 som bola pri mojej vyske 165 uplne normalna vaha :astonished:
28. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
bohuzial aj ja...kiez by som mala aspon tolko ako ty cherry...
29. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, rada by som znova rozbehla tuto temu...rada by som nasla spriaznene XXL dusicky-snazilky...
29. led 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ja sa pridam na chvilku k vam dufam ze to ozije znova kedze pred prvym porodom som mala 55 kil a teraz ani na vahu uz nepozeram..
vzdala som to vsetky diety sveta co som za cely zivot vyskusala mi len pobabrali organizmus a za mesiac a pol idem na operaciu tak sa tesim konecne schudnem...
budem rada ak si budem moct s vami pokecat :wink:
30. led 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@erikasadek pred prvym porodem 55 ? Pockat, to jako tehotna s temi 55 kily, pred porodem ? nebo jeste pred tehotenstvim (Snad to je ten pripad :slight_smile:)
31. led 2011 ve 02:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@korona :grinning: rychlo pisem.. ked som otehotnela po prvy krat mala som 55 kil.. :wink: pred porodom isla vaha doslova vybuchnut ukazovala 90 kil.. :angry: :frowning2: :grinning:
31. led 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@erikasadek uf to jsem se lekla :grinning: To bys totiz byla ve spatny diskuzi.I kdyz myslim, ze anorekticka asi jen tak neotehotni...
31. led 2011 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@korona :grinning: :grinning: :grinning: tak ver mi ze aj ked osm mala 55 kg nebola som stale anorekticka;. :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to pochopila. Anorekticka bys byla kdybys mela 55 PRED porodem ! :grinning:
1. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@korona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj tak aj tale sialen sa najdu ze zijuna liste od salatu.. a potom s aboja ze ked zafuka vietor viac ako 30 km za hodinu ze ich odveje.. aj s bruchom; :grinning: :grinning: :angry: :angry:
2. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte chcela by som sa spytat ci neviete nahodou ako dlho po antibiotikach Zmax sa mozeme snazit otehotniet ? vdaka
17. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tu spravne u XXL tehulek? :slight_smile: Dneska mi vysel pozitivni test, takze jsem tak 5 tt. Nosim velikost 44. Mate nekdo nejake tipy, nebo rady jak se stravovat v tehotenstvi a jak cvicit abych "extremne" netloustla, ale zaroven abych neublizila mimi?
31. črc 2011 v 06:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,chtěla bych se k vám přidat...chodíte sem nějaká? Dnes mi po měsíčním snažení vyšel pozitivní těhutestík,tak hledám partu lidiček,kde budu moct vše s někým probrat.
7. srp 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dolphinek AHOJ gratulujem k tehulkovaniu to je super ze sa vam to tak rychlo podarilo mi sa snazime uz dlho a zatial nic :frowning2:
9. led 2012 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...děkuji moc. Jak dlouho už se snažíte?
9. led 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dolphinek n oje tazko povedat ale dost dlho
9. led 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ichthyska A řešíte to sami nebo s gynekologem?
9. led 2012 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek