Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

kathy_smilca
13. črc 2014

Ahojky vám všem, taky bych se ráda přidala. Doma mám 9m chlapečka, na váze číslo 110kg. Ráda bych do konce roku shodila pár kileček a zároveň bych chtěla najít dvě čárky na testu 🙂
S prvním dítkem jsem začínala na váze 99kg, rodila jsem se 113,5kg. Po týdnu v porodnici (rodila jsem SC) jsem odcházela s původní váhou před těhu - tj.99kg, ale za tu dobu, co jsem doma se ty kilogramy nějak vrátily zpět. No, ráda bych tedy upravila stravu, přidala pohyb a budu doufat, že v obou případech budu úspěšná.
Moc ráda si popovídám se snažilkama/těhulkama/maminkama, které jsou na tom podobně 🙂

michvlkova
14. črc 2014

@aluskacz: děkuji za milá slova.. musím teď myslet pozitivně, jelikož bych měla mít od pátku ovulku a to se mi i přítel vrací na pár dní tak snad to klapne.. Přála bych si to moc 🙂 On by mi splnil vše co mi na očích vidí a já bych ho chtěla taky něčím překvapit 🙂 Tak nám držte palce.. Moje váha je teď +- 95 kg, nejhorší je, že na to ani nevypadám každý mi tipuje tak o 10kg míň.. Tak snad se nám zadaří a budeme konečně 3 a jako štastná rodina 🙂

petya231
12. lis 2014

Ahoj holky, taky se k vám přidávam.. před 2 lety v roku 2012 jsem schodila ze 115kg na 90kg,
v květnu 2013 jsem dostala trombózu a za měsíc a půl byla pryč leky jsem dobrala koncem roku a přibrala na 98kg... teď v záži 2014 se mi konečně po dlouhých měsícich podařilo zhubnout na 93kg.. a od dubna 2014 se snažíme o miminko.. bohužel minulou středu v 6-7tt samovolný potrat.. tento cyklus se budeme snažit znovu za pomoci ovu testu 🙂
papala jsem jen listovku tak jsem asi neměla dost jinych vitaminku tak se neudrželo..
ted už papam Femibion 1 .. tak snad vše dobře dopadne a už i já najdu dálnici v podobě dvou čáreček // ... 🙂

lenisek88
19. lis 2014

@kathy_smilca Ahoj, jsi už těhulka nebo stále snažilka? a podařilose ti něco zhubnout? Taky bych ráda shodila, vážím 94kg na 174cm výšky a od ledna se chceme snažit o miminko 🙂

medoureknaty
19. lis 2014

Ahooooojky jsou tu nějaké těhulky ????? Já mám 90kg a jsem 10+2tt 😉

kathy_smilca
19. lis 2014

@lenisek88 Ahojky. Ještě pořád jsem snažilka, na druhou stranu doufám, že ne nadlouho :D Začala jsem hubnout podle výživového poradce, vůbec nesportuju, ale přesto mám za dva měsíce dole 6kg a hlavně dvě velikosti na oblečení 🙂 Mým snem je dosáhnout do konce roku dvojciferné váhy a třebas i těch dvou čárek 🙂

lenisek88
19. lis 2014

@kathy_smilca Jé tak to je krásný, gratuluju 🙂 Já se snažím shodit po porodu, ale nejde mi to. A to už je klukovi 14m skoro :( No snad se to nějak hne, než otěhotním ;)

kathy_smilca
19. lis 2014

@lenisek88 Děkuji. Zatím se daří a doufám, že ve všem dařit bude. ;) A máme téměř stejně staré děti 🙂 Dalimu bude 14m teď koncem listopadu 🙂

lenisek88
19. lis 2014

Jo? No Vojtíškovi 25.11. bude 14m 🙂 a tvému malému?

daenca
21. lis 2014

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku? Je na pár minutek a moc by mi to pomohlo, je do seminární práce na VŠ. Je dostupný zde: https://qtrial2014az1.az1.qualtrics.com/SE/?SID... a plně anonymní.
Moc děkuji 🙂

zuzana_anlaufova
2. pro 2014

Ahoj snažilky, těhulky, maminky 🙂 ráda bych se k vám přidala a našla kamarádku na občasný pokecík. Je mi 23 let a bydlíme v Opavě, momentálně už se blížíme pomaličku ke konci těhu (dnes 30+6) a očekáváme v následujících dvou měsících našeho Filípka 🙂 před těhu jsem vážila 115kg při výšce 171cm a povedlo se mi během dvou měsícu shodit na 107kg, měla jsem v plánu pokračovat, ale zastavilo mě napůl neplánované otěhotnění 🙂 Váha se mi zatím celkem daří držet celkem v normě a to se nějak extra neomezuji, na poradně v 30+0 jsme měli 109,6kg. Hezký den 🙂

cabalkova
2. pro 2014

Ahoj holky, muzu k vam? Jsem xxl, psne cislo ted nevim, proste se bojim vlezt na vahu, ale bude to nekde mezi 105 a 110 kilo, no des. Mam trileteho chlapecka a sedmimesicni holcicku, rada bych se dostala aspon na dvojciferna cisla, ale nejak se nemuzu donutt k hubnuti. Pred prvnim tehu jsem zhubnula s vyzivovou poradkyni, po prvni tehu jsem shodila krasnych 17 kilo pomoci krabickove diety a pak naslednym dodrzovanim diety podle Havlicka, ale ted se nejak nemuzu odhodlat...

krtekk
13. pro 2014

Ahoj holky taky se pridam. Jsem tehulka dnes jsem 25+5tt a vaha 100.7kg. Zacinala jsem na 94kg vyska 175 cm. Pred otehotnenim jsem jezdila hodne na kole a doufam ze po porodu shodim,ale ted neresim. Hlavne at jsme zdravi a radsi kilka navic a byt v pohode, nez byt vyzablinka na nervy😃

irena1111
19. pro 2014

Když tak koukám kolik je tu maminek, těhulek a snažilek XXL, co takhle udělat si skupinku na sociální síti? Přidaly byste se?

erinyekleio
1. bře 2015

Zdravím všechny maminky XL a více.
Jsem maminkou 15-ti měsíčního chlapečka. Těhotenství jsem začínala na váze 88kg/178 cm a na porodní sál mě vezli s váhou 125 kg. Z porodníce jsem odcházela se 110kg a v současné době mám....126 kg :D :D :D
Asi před měsícem jsem se rozhodla, že se sebou začnu konečně něco dělat, ale zjistila jsem, že jsem těhotná. Rozhodli jsme se, ze zdravotních i osobních důvodů, že si miminko nenecháme. Nejdříve bych se ráda dala po prvním těhotenství do kupy a pak zapracovala na dalším. 🙂
Partner mi během těhotenství dopřával a já se zajisté rozmazlovat nechala, ale výsledek je šílený :D
Pořád nevím, kde začít, ještě před 3,5 roky jsem zkubla na krásných 75 kg, ale pak přišla láska a nějaký hubnutí šlo do kytek. Láska procházela žaludkem a i tak to dopadlo.
Ráda bych Vás potěšila jednou zajímavou studií, při které bylo zjištěno, že má-li maminka v těhotnství vyšší váhu, či má nadváhu bude mít dítko vyšší IQ. Jestli je to pravda, vám řeknu nejdříve za 5 let, až ten můj rošťák půjde do školy.
Jen tak pro porovnání zasílám fotky před 3 lety(pracovní) a nyní. Úspěšné snažení a klidné těhulkování.

krtekk
8. kvě 2015

Ahoj Holky, tak to mám konečně zasebou, před těhotenstvím jsem měla 94 kg a před porodem 105 kg.
Z nemocnice jsem přijela z 96 kg a nyní jsem na 94 kg, kojením to šlo hned dolů. Teď na diety kašlu jelikož kvůli kojení (mém případě odstřikávání) se to nedoporučuje, ale pak se na to vrhnu, tak chodím aspoň na procházky a nepřejídám se🙂
Malá měla 3540 g a to byla o 12 dní před termínem 🙂

kelinkanatalka
7. srp 2015

Zdravím chci napsat pár věcí Vám co si myslí a věří doktorům,že kvůli obezitě neotěhotníte a takové ty sračky kolem. Když jsem v roce 2014 přelom listopad prosinec přišla přirozeně do jiného stavu z váhou 130kg nikdo tomu nechtěl věřit.Přibrala jsem na 150kg celé těhotenství probíhá úplně nádherně žádná těhu cukrovka žádný předčasný porod žádnej vysokej tlak prostě nic. Až ted týden před porodem mám vysokej tlak,ale to si myslím,že je těma teplotama. Jinak jsem do konce 37 týdne chodila ještě do práce sice jen na objednávky na kontrolu prodavaček ale chodila jsem a stála na nohách 7 hodin a pak jsem jela ještě z manželem rozvážet jídla a na nákupy do Makra to dělám ještě teď týden před porodem. Takže chci Vám říct,že nezáleží na tom jak jste tlusté nebo tenké záleží na tom jak se ke všemu postavíte Vy sami.

yukisek
9. srp 2015

@kelinkanatalka To se mi líbí🙂 Já taky vážím okolo 125 kg a snažíme se. Teď to bude druhý měsíc tak uvidíme. Dřív jsem si z váhy dělala vrásky ale teď ani ne. Jako já se cítím dobře není mi nějak špatně a jsem i dost pohyblivá. Moje kolegyně z práce má váhu skoro stejnou ale pořád skuhrá jak jí bolí to a to a je pořád nemocná a když jde tak mi připomíná kachničku :D Chtěla bych otěhotnět přirozeně tak uvidím zda to bude možný🙂

verya
9. srp 2015

Já jsem 27 tt nahoře mám zatím dvě kila, ale hodně jsem přibrala než jsem otěhotněla, takže nyní 117 kg, ale předtím jsem měla pod 100 a zhubla jsem krásně pomocí Havlíčkova plánu, který jsem si upravila podle sebe...no vůbec si na tuhle váhu nepřipadám, ale hlavně ať máme zdravou holčičku..🙂 Opravdu stačí jíst 5-6 x denně a trošku zdravěji, no ale to necháme až porodíme, protože teď jím to, na co mám chuť a to třeba jeden druh jídla i 14 dní..:D Pokud by tu byla těhulka poblíž Hlučína, ráda bych se seznámila s nějakou kamarádkou 🙂 Mějte se krásně, hlavně myslete pozitivně..🙂

sarabi86
14. srp 2015

Ahoj holky, tak jsem Vás tady konečně našla 🙂 patřím do snažilek, už to bude rok....28let, 170cm, max váha 105kg, ted cvičím a snažím se jíst pravidelně a jde to pomalu dolů, již jsem na 99 kg.... po změně gynekologa se začalo i něco řešit, ten první se mnou "vyrazil dveře", že mu mám říct, že se rok snažíme až potom, co zhubnu.... 😢
Nový gynekolog se o váhu vůbec nezajímal, jsme na začátku a postupně hledáme příčinu.... MC pravidelný, sliznice pěkně roste, jen k ovulaci dle UZ nedochází, takže dneska nasazen clostylbegit a za týden jdu na kontrolu, kde mě budou čekat i výsledky z hormon. profilu. Do toho ještě užívám nosifol a na konci srpna mám naplánovanou hormonální jógu a pak dovolená u moooře..... Jestli se zapodaří, těžko pak říct co pomohlo 😀 Moc držím palečky všem snažilkám a věřte, že to jde i s našimi kily navíc 😉

mimidaniela
6. zář 2015

Ahoj holky můžu se přidat

kelinkanatalka
6. zář 2015

Důležité je věřit a hlavně myslet pozitivně. 😎 😎

misutkakosutka
29. říj 2015

ahojky taky se k vám přidávám 🙂 je mi 25 let a bohužel jsem na váze našla 100 kg ☹ začínáme se snažit o mimčo, chodím plavat , snažím se zdravěji jíst tak snad to bude něco platné 🙂

rexyi
4. lis 2015

Ahoj, taky se přidávám do skupiny jakožto těhulka xxl. Výška 157 cm a váha 80. Teď už mám nahoře 7 kg, tak se hrozím, kde se zastavím. Myslím, že má váha neměla na otěhotnění žádný vliv. Zkusili jsme to a napoprvé to vyšlo. A to se přiznávám, že jsem nedodržovala nějak moc správnou životosprávu. Kouřila jsem, ráda jsem si vypila (ne, že bych byla alkoholik, ale tak normálně). Přítel také. Zrovna dnes jsem se s kamarádkou bavila o tom, že četla, že žena je opravdu plodná asi jen 3x za celý rok. Ale nečetla jsem, nevím. Zatím všechny kontroly vycházejí dobře, tak snad to tak zůstane

inngrid
17. lis 2015

@kathy_smilca ahoj a ako rychlo sa ti podarilo s prvym otehotniet ? 🙂

@medoureknaty jéééééééj gratulujem vy ste sa kolko snazili ?

inngrid
17. lis 2015

Ahojte kočky tak ja som tu chodila pred dvomi rokmi ale náš junak uz ma rok a pol a treba mu surodenca takze uz sa snazíme 3 mesiac drzte palce nech sa do konca roka zadarí 🙂

saryk9
19. lis 2015

Ahojky. Tak já jsem na začátku těhu, vážím 105kg. Trochu mám obavy, ale gynekolog nikdy nic neříkal....otěhotněla jsem za 2 měsíce snažení. V únoru jsme ale v 12tt o mimi přišli. Když jsem byla na revizi, bylo nás tam jen v ten den 15 a byli tam hubené, tlusté, mladé, staré....bylo to jedno. Když to příroda chce, to mimi se drží! Já doufám, že u mne už bude 😖

inngrid
21. lis 2015

@saryk9 urcite ano drzim palce

lucka8383
21. lis 2015

Ahoj můžu se přidat jsem Těhulka a mám 106kg 🙂

inngrid
21. lis 2015

@lucka8383 vitaj ty uz mas krasny tt pozrram.ze uz mas 3 ako stare deticky ?