Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

rexyi
16. pro 2016

@medulinek oni ti doktori se tvari jako by clovek byl nejtlustsi na svete. A kolik vetsich holek a zen rodi a v pohode
Neboj, hlavne se nestresuj vahou. Na to budes mit cas po porodu. A pokud je to zpusobeno hormonama tak co se divi

martinka8338
16. pro 2016

@medulinek cauko💃

hekl
16. pro 2016

@ medulinek, tvoji váhu mít tak si tleskám 👏
Neboj, teď to máš určo vyhnaný hormonama kvůli léčbě, až porodiš prďoška, tak zas budeš jak laňka 👍

medulinek
16. pro 2016

@rexyi no to právě nechápu,že se tak diví,když mi je sami píšou

@hekl já si teda netleskam,ale chapu te,spis resim takovy ty praktický věci,třeba jak se oholit dole a neušmiknout si pulku pipky,pac sei tam samozřejmě už nevidím,jak si zavazat boty a neuzmout prckovi kyslík a tak,jsem ted v 18tt

nickolckak
17. pro 2016

@rexyi ne objednala me jeste jednou a nic vic nerekla, ve zprave jsem vycetla nejake veci tak jsem to projela googlem ale z toho taky az tak moudra nejsem. A to jsem prosim byla v porodnici...

rexyi
17. pro 2016

@nickolckak no vsak uvidis priste. Mimco se muzu nejak otocit a pujde lepe videt.

nickolckak
19. pro 2016

@rexyi to doufám, denně mu domlouvám že se musí ukázat ať se nestresuju tak snad bude rozumné a ne paličáček 🙂

mimidaniela
19. pro 2016

Ahoj holky za sebe musí říct že jen ováze to taky není protože kolikrát i ty sportovkyně rádoby zdravé mají větší problémy než my boubelky

martulka6188
21. pro 2016

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, od kdy jste na sobě začaly pozorovat těhotenské bříško a kdy jste asi začaly cítit první pohyby? Mám pocit, že přes ty špeky nikdy nevykoukne... Já jsem teda super xxl, počáteční váha 126, teď 123 ☹

medulinek
21. pro 2016

no,ja mam tehotensky cely zivot,ale te takovy to tvrdsi mam cca od 16tt,vypadam jak v osmem mesici :-/ a na pohyby pořád marně čekám,u dcery začaly ve 20tt,ale to jsem měla skoro o 30kilo míň,ted se bojím,že se dost načekám a strašně mě to štve ☹

rexyi
21. pro 2016

@martulka6188 ahoj. Ja zacala citit slabe pohyby kolem 23.tt a brisko bych rekla tak zacatkem 5.mesice. Do te doby jsem vypadala jen ze jsem ztloustla. Ja teda merim 157 cm a zacinala jsem na 80 kg a rodila se 103 kily. 7 mesicu po porodu mam 87

menorka
21. pro 2016

@martulka6188 ahoj jsem ted ve 30tt a mam 128kg. Jinak pohyby citim stejne jak u prvniho od 20tt. Brisko ted u druheho vylezlo o hodne driv ... u prvniho az tak 5-6 mesic ted mi prijde ze sem mela pupek od 3 mesice 😅

martulka6188
21. pro 2016

Diky za postrehy holky. Uvidim, kdy se dočkám 🤰

marky_z
26. pro 2016

Ahoj,tak Já se přidám k vám do klubu. Při prvním dítěti jsem začínala na 88 kg (174cm výška) a končila s 99 kg. Nejhorší je že i přes to, ze jsem rok kojila, jsem nezhubla ani zbla, takže teď při druhém těhotenství jsem začínala na váze 98,6 kg ☹, ve 24.týdnu mi byla zjištěna těhotenská cukrovka, takže díky dietě jsem teď ve 32. týdnu na 102 kg, jinak bych asi přibrala víc. Doufám že aspoň něco nechám v porodnici a na zbytek se vrhnu po šestinedělí, ale i tak mě štvou ty kecy doktorů.

nickolckak
27. pro 2016

@rexyi tak to mám za sebou jiná doktorka naprosto trpělivá byla jsem tam 3/4 hodiny a viděla vše. Má drobnou dilataci na ledvinách takže za měsíc znova.

cantala
6. bře 2017

Ahoj, ráda bych obnovila diskuzi a případně našla nějakou maminu, která se snaží v těhu nepřibrat, případně i něco málo shodit. Samozřejmě v rámci možností. Já začínala na nějakých 85 kg, ale přes Vánoce jsem byla tři týdny doma s katarem horních cest dýchacích, kdy si mi podařilo přibrat a dnes jsem v 16 tt na 92 kg. Je pravda, že jsem teda baštila dost sladkého, moc jsem se neomezovala. Na druhou stranu mám každý den procházku s pejskem, o víkendu i dvouhodinovou. Ale řekla jsem si, že se zkusím zaměřit na lepší stravu. Jím celkem vyváženě, jen prostě vyměním sladkosti za ovoce a přidám více zeleniny. Když budu mít chutě, tak zkusím překonat nebo si dát kousek hořké čokolády a dopřát si více třeb jen o víkendu, kdy mám více pohybu. Ráda bych už zůstala na této váze a více nepřibírala.

martinka8338
8. bře 2017

Ahoj já měla i tehu cukrovku tak mě to taky hodně udrželo...

cantala
8. bře 2017

@martinka8338 Ahoj, já jdu na test cukrovky až za čas, zatím to u mě nikdo nezjišťoval. Ale hecla jsem se a držím se. Dnes jsem sice měla trochu domácího koláče, páč kolegyně slavila, ale byla jsem s pejskem na procházce, tak jsem snad něco vyšlapala 🙂