• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
ahojky holčiny :slight_smile:

Hani neboj všechno dobře dopadne, já měla taky strach je to jasný, ale bylo to tak krásný jak mu bilo srdíčko....Je to krásný zázrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2006 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

koukám sem už nějakou dobu. Je prima zjištění, že nejsem sama XL :o) Konečně jsme se taky začali snažit "naostro", tak doufám, že to brzy vyjde. Jinak - všem přeju hodně štěstí, hodně nových těhulek a ty, co už to štěstí mají, tak ať si to užívají bez zdravotních problémů :wink: :wink: :wink:
16. říj 2006 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko, zdravím i novou aalex :wink:
16. říj 2006 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda dneska uz je podzim se vsim vsudy co ?
ivus: priste do URCITE vyjde!!!!
hani : drzim palce, urcite bude vse ok
Jinak snazila jsem se zacit drzet dietu,ale opet jsem selhala :sweat_smile: no jo mam ted desne zravy obdobi-asi priprava na zimu :wink:
16. říj 2006 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo...a zdravim alex :slight_smile:
16. říj 2006 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo, díky za podporu, je to poprvé, co mě MS nedohnala k pláči
16. říj 2006 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus: tak to je porok, to si urcite na nejlepsi ceste k mimiskovi.....ono na tom stresovani neco bude.....hlavne se netrap, protoze to jen uskodi

Jinak holky mam dotaz: myslite si, ze nachlazeni muze nejak ovlivnit ovu? Mozna je to hloupy dotaz,ale ja jsem ted nejaka deeesne nastydla, mela jsem mit ovu vcera(no mozna i dnes), ale nikde nic, zadny priznaky atd. Mate nekdo podobnou zkusenost?
16. říj 2006 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo, to nevím jestli nachlazení může ovu oddálit, možná kdybys měla i teploty tak ano. Zkus napsat dívce jménem LEN - je ve snažilkách nad věcí, ta je poměrně znalá a mohla by ti poradit
16. říj 2006 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teploty mam....o len vim,ale je mi nejaka nesympaticka ech :sweat_smile:
16. říj 2006 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo tak se přes nesympatičnost přenes, opravdu ti může dobře poradit :wink: Ale pokud máš teploty, myslím, že to může ovu nějak ovlivnit, ale je to čistě laický názor
16. říj 2006 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus no nevim...pokusim se, ale dej mi cas :grinning:
16. říj 2006 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo: Mé nechlazení minulý cyklus OVU ovlivnilo - nepřišla vůbec. Tělesnou teplotu jsem zvýšenou neměla, ale BT ano. Nesouvisela však s OVU, ale s nachlazením. Sledovala jsem i hlen. OVU mi nepotvrdila křivka BT, měla jsem šílené výkyvy. Ale nevím, může to být individuální ...
16. říj 2006 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
makalka : dik moc...teda ale nepotesila si me :frowning2:
16. říj 2006 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo, to je mi jasné, že jsem Tě nepotěšila, ale lepší je, když člověk ví na čem je, než stavět vzdušné zámky :wink: Víš jak to myslím.
Ale nevěs hlavu, třeba to v Tvém případě může být jinak ...
16. říj 2006 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
makal : no nevim, dneska jdu k ovbodacce a myslim ze to bude zanet prudusek uff...a taky si rikam (ja vim clovek uz je postizenej mimi) jestli ji mam rict ze se snazime o mimco a ze bych eventuelne mohla by tehu(kdyby nahodou ov byla driv ci tak nejak) kvuli lekum...no des bes haha
16. říj 2006 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iza, pokud ti dokrotrka bude dávat nějaké léky, určitě bys jí to měla říct, že se snažíte a možná můžeš být už těhu :wink:
16. říj 2006 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus : ok povim povim
holky nejste nektera z Prahy ci okoli? Ze bychom se mohly nekdy sejit a provetrat ty nase kila :grinning:
16. říj 2006 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iza, škoda, já jsem 90 km od prahy
16. říj 2006 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jihočeška, takže úplně mimo :unamused:
16. říj 2006 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iza: taky nemůžu sloužit, jsem 80 km od Práglu :sweat_smile: . Akorát s Ivuš to máme od sebe co by kamenem dohodil. Už jsem jí lákala na kafíčko :grinning:
16. říj 2006 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačulko, napsala jsem ti do IP, není to špatný nápad :wink:
16. říj 2006 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda nema cenu...
makal:hradec je mooooc peknej..... jsem tam casto jezdila
16. říj 2006 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
Izo a Třeboň je ještě hezčí než Hradec :wink: :slight_smile:
17. říj 2006 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji dobré ranko,
Izo - já jsem z Prahy, takže bychom se na nějaký ten srazík mohly domluvit :wink:
17. říj 2006 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

rada by som Vám oznámila, že evitke sa dnes ráno o 5,52 hod. narodila dcérka, má 49 cm, váži 3,23 kg, je zdravá a má čierne vlásky.
Blahoželám šťastným rodičom :slight_smile: :wink:
17. říj 2006 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
makal : aha ja to blbe pochopila.....jo jo Trebon je urcite hezci nez Hradec :grinning:
aalex : Jupiii ja jsem pro
Jinak mi vcera u doktora rekli ze mam zanet prudusek...bezva :confounded: no tak se valim v posteli a uz ted se nudim....blee :rolling_eyes:
17. říj 2006 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo, tak se koukej co nejdřív uzdravit :wink:
17. říj 2006 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus :ale jo ja se snaziim :wink: jen uz na me zaseleze zrava..... :angry:
17. říj 2006 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
O žravé mi povídej,teď ji má mlj manžel, po normálním jídle vyhledává mlsoty, včera si otevřel brambůrky, no a myslíš, že jsem odolala ????? :grinning:
17. říj 2006 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
VERIM ZE SI BYLA PEVNA JAKO SKALA :grinning: ...co se tyce manzelu....muj od svatby (tj od konce cervence)pribral 7kg(a to se vazil v zari) :wink: no musime nejak ten vahovy rozdil dorovnat...no a ja nejak nehubnu :sweat_smile:
17. říj 2006 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek