Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

ivusenka
30. říj 2006

Ahoj Makalko, Izo a Zuzi. makalko teď o víkendu jsem zase zažila stres, protože BT pořád nestoupala a už jsem si myslela, že to bude anovulace, byla jsem z toho hodně špatná a bylo mi hůř než když zažiju zklamání z MS, ale dnes to naštěstí stouplo. 🙂

zuziq26
30. říj 2006

ivusenka - tak drzim palce. a kedy (ne)mas dostat MS?

iza
30. říj 2006

makal : jo jo vlhko a mlha brrr,ale zase se mi libi jak jsou barevny stromy a hlavne zacina obdobi svaraku v kavarnach 😉
ivus : hlavne ze to je ted vse v poradku
zuzi : tak to drzim palce a hodne sil na radne "snazeni" 😉

iza
30. říj 2006

Jinak holky opravdu neznam lepsi odreagovani od myslenina mimi nez je gruntovani hehe...predelavali jsme o vikendu kuchyn....no jeste to nemame uplne hotovy,dneska dodelam posledni upravy(musim jeste neco natrit, koupit nove zavesi, neco na korenka atd...takovy ty blbosti)....a taky mam nejaky behani po uradech a bankach bleee...tak zatim pa a snad se tu jeste dneska ukazu....(a taky bych mela zacit pracovat, ale sem desne lina...to pracovani doma je opravdu v mem pripade kontraproduktivni haha)

ivusenka
30. říj 2006

Zuzi, moc děkuju, MS při (ne)měla přijít kolem 10.11.

makalka
30. říj 2006

Ivuš ahoj 😉
Vidíš, nakonec to dobře dopadlo, ale ty stresy jsou špatný. Já jsem se naučila sice měřit BT, ale neřešit zda je či není OVU a netrápit se nad příchodem MS. To musíš taky. Fakt mám BT jen pro doktorku.
Jestli jsou Tvé cykly ovulační a měření Tě takhle stresuje, vykašli se na něj a neměř. Ten stres Ti hodně škodí a hlavně, dokáže i ovlivnit BT, které jsou pak zkreslené.
Já vím, nejde to snadno, ale jde to. Já dnes opět ani nevím jaký DC jsem a přitom denně měřím, jen to zapíšu ale nepřemýšlím o tom, fakt ne 😉

ivusenka
30. říj 2006

Makalko, moc ti závidím, že to umíš tak vypustit z hlavy, mě to prostě ještě nejde ☹ Jsi šťastná žena v tomhle.

iza
30. říj 2006

ivus : ja taky nemerim a je mi jasne, ze pokud zacnu merit,zacnu se jeste vic stresovat!!! proste su budeme muset o to vic snazit 😉

ivusenka
30. říj 2006

No mě to měření nikdy tak nestresovalo, akorát ke konci,když teplota klesala, ale zvládala jsem to. Možná budu měřit ještě tento cyklus a pak přestanu.

makalka
30. říj 2006

Ale ještě šťastnější bych byla, kdybych byla těhu. 😉
Kamarádka prodělala operaci, umělé oplodnění (x-krát) ... prostě stres a velké snažení a nic se nepovedlo. Po pěti letech to vzdala, před tím se zhroutila, a řekla, že na to kašle a nemá sílu cokoliv v tomto směru podnikat. Do třech měsíců byla těhotná. To byl šok! A to samé jsem vyslechla teď u doktorky - záhadné otěhotnění po osmi letech v momentě, kdy to dotyčná úplně vzdala. Takže naše mysl hraje velkou roli! Čím víc člověk chce, tím je to horší. Sice se na mimi těším, to je jasný, moc ho chceme, ale netrápím se nezdarem a těším se na další snažení. Ono to přijde, ale nesmím to kazit stresem!
Zkus to taky Ivuš 😉

iza
30. říj 2006

ivus : uplne te chapu...ja sice nemerim,ale vzdy kolem zacatku mS jsem uplne vztekla...jak mam stres jestli to konecne vyjde nebo ne, ale postupne se to zlepsuje....tenhle mesic jsem byla o dost klidnejsi...tak doufam, ze se moje telo uklidnilo a ze listopad bude plodny mesic a to nejen u me, ale i u vas vsech !!!!Drzme si palce...... 😉

makalka
30. říj 2006

A jak píše Iza, chce to být zaměstnaná a plánovat, řešit .... ono to rychle utíká a člověk nemá čas přemýšlet ... teda ale nesmí zapomenout na snažílkování 😀

ivusenka
30. říj 2006

Makalko, zrovna včera jsem to říkala manželovi, že právě když to ten dotyčný vzdá, tak se dostaví úspěch, mám vždy velký vztek a taky si říkám, že s tím končím, jenže možná na to přesnu myslet chvíli a nejde to úplně vypustit. Izo kéž by nám to vyšlo všem, které toužíme. během měsíce jsem také v klidu- v klidu, jakmile vím, že je po ovulaci 😉

iza
30. říj 2006

tak holky ja bezim zatim se mejte

makalka
30. říj 2006

Izo, měj se

kat22
30. říj 2006

Ahojte snazilky
nahodou som na vas natrafila. chem vas len potesit, ze nadvaha nie je prekazkou v otehotneni a donoseni. aj ked ja som mala zatial viac neuspesnych tehotenstiev ako uspesnych ( dovolim si drzo pokladat aj toto tehu za uspesne 🙂 )
Velmi vam vsetkym drzim palce.

p.s. ja som tiez XXXL ( a teraz uz urco aj viac 😀 )

zuziq26
30. říj 2006

baby, poculi ste o tom, ze vyssia vaha moze byt prekazkou, ked chcete rodit s epiduralkou? ja som to citala na internete a prekvapilo ma to... neviete o tom nieco?

saima1
31. říj 2006

Zdravím Vás , jsem také xxl a snažím se otěhotnět(asi půl roku) mám sice už dvě dcery 13 a 14let,ale chtěly bychom ještě mazlíka. Doufám že se nám to konečně povede. 😔 😵

aalex
1. lis 2006

Ahoj holčiny,
koukám, že jsem dneska první 🙂 A jelikož jsem se tu od pátku neukázala, chci poinformovat - zatím mrcha ještě pořád nepřišla, ale na druhou stranu - jsem první měsíc po vysazení. Zítra jí dávám poslední den na to, aby to bylo v normě (před prášky jsem měla snad maximum 33 dní).
Stihla jsem chytit parádní chřipku, takže jsem ráda, že jsem se doplazila do práce. Včera už jsem zdrhla, ale dneska nám dělají okna, takže by mi to ležení bez oken moc nepomohlo 🙄 🙂
Ale pro ty, co mají stejné problémy jako já (chřipka), mám tip - v prvním trimestru se může brát acylpirin nebo homeopatika (ty jsou 100% bez rizika), v druhém a třetím paralen (nebo zase homeopatika). Mám paragrippe a moc mi zatím nezabral, tak držte palce.

ivusenka
1. lis 2006

Aalex, tak ať se brzy uzdravíš a držím palečky, aby MS nedorazila 😉

majka07
1. lis 2006

Zdravím tady jsem už taky pěkně dlouho nebyla 😔 Nějak začíná být čím dál větší zima, fuj chtělo by to léto 😀

aalex
1. lis 2006

Ivusenka, díky, budu se snažit 🙂 Doufám, že případné mimi to neohrozí - možná bych radši, kdyby si ještě počkalo a já byla zdravá, ale když to přijde, tak si rozhodně stěžovat nebudu 😀

majka07
1. lis 2006

Holky nestonejte a držte se 😉 No hlavně musím aj já, oslabená imunita je prevít 😢

aalex
1. lis 2006

Ahoj Majko,

drž se! Budu držet palečky, ať tě nic nezkolí. 😉 Hlavně nechoď nikam, kde je někdo nastydlej. Já to chytla od skoromanži - o víkendu byl nastydlej a v pondělí jsem to chytla já.

majka07
1. lis 2006

aalex díky, no já na začátku těhu což jsem nevěděla tři dny před svatbou mě chytlo něco, bylo mi dost mizerně, dostala jsem dvě injekce, prášky a svatbu su zvládla, pak jsme zjistilu tu nejkrásnější věc, mimi se s tím vypořádalo po svém, díky bohu zabojovalo...no a před nedávnem jsem byla nachlazená a to celkem dost, ale horečku jsem naštěstí nedostala, je to dobrý, ale už bych raději byla jen a jen zdravá 🙂

makalka
1. lis 2006

Dobré ránko všem 🙂

majka07
1. lis 2006

ahoj makalka 😉

aalex
1. lis 2006

ahoj makal 🙂

makalka
1. lis 2006

Majko, Alex, Ivuš - krásné dobré ránko.

Opět mi nejde vkládat příspěvky do snažilek nad věcí 😠

aalex
1. lis 2006

makalka 🙂 ty jsou nějaký zakletý 🙂