• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
Makal taky se mi to někdy stává, ale u jiné diskuse, to furt nadávám a pak když napíšu něco co se nehodí,tak mi to začne fungovat
1. lis 2006 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že se to neděje jen mě. Nadávala jsem na připojení, na PC ... No hlavně že jsem to už prorazila :slight_smile:
Aelex už jsem je odčarovala :wink:
1. lis 2006 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.... :slight_smile:
1. lis 2006 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Iza :slight_smile:
1. lis 2006 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, mozem sa k Vam pridat?
1. lis 2006 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bubulik, jasně že jo :wink:
1. lis 2006 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak mi blbne pocitac ach jo...
ahoj bobulik.....
ahoj majko jak se vede tobe a mimi?
1. lis 2006 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcem sa s Vami podelit o svoju radost. Vcera mi vysiel pozitivny testik. Velmi sa tesime.MZ mi meska uz 3 tyzdne, ale ja som bola hned u doktora lebo mi bolo velmi zle. Povedal, ze nic nevidi a dal mi vyvolavacku, kedze ani po 12.dnoch nic neprislo tak som si urobila testik a aha :slight_smile:
1. lis 2006 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak ja som tiez xxxl a snzili sme sa rok a pol. Ale vlani sme boli u vestice a ta mi to presne predpovedala, ze otehotniem teraz a ze budeme mat dievcatko. tak sa na nu tesime. :wink:
1. lis 2006 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubulik to je hezký :slight_smile:

iza vede se nám dobře, nevolnosti ustoupily, jen máme plačící náladu, chvilkama a v pátek jdeme na kontrolu a pokud bude vše v pořádku, dostaneme průkazku :dizzy_face: Jinak je tu šílená zima :confounded:
1. lis 2006 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bub:tak to mooooc gratuluju!!!!!
1. lis 2006 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem kocky a prajem aj Tebe Iza, aby sa raz zjavili 2 palicky a Tebe majka aby vsetkom dobre dopadlo a aby si priviedla na svet zdrave dietatko. :sweat_smile:
1. lis 2006 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka : tak to je bezva...no tady zima taky a pry ma ve ctvrtek snezit :unamused: vcera jsem uz sla ven v kozackach ....
1. lis 2006 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bub díky. My byli snaženíčkem překvapení, bála jsem se že se budeme snažit dlouho a ono houby za měsíc už jsme byli těhu :sweat_smile: bylo to krásné překvapení, vůbec jsme s tím nepočítali :slight_smile:
1. lis 2006 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bub: dekuju....doufam, ze tenhle mesic uz to vyjde :sunglasses:
majka : kolik tam mate stupnu? asi vetsi zimu nez tady....
1. lis 2006 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubulík gratuluji :slight_smile: Je to ta nejlepší odměna po roce a půl snažení :slight_smile:

U nás je taky zima, vítr a zataženo. Nechci zimu :angry:
1. lis 2006 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bub:hlavne aby bylo vsechno v poradku...moc ti drzim palce....ja bych taky chtela holcicku....
1. lis 2006 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu přesná 0 :unamused: ráno tu pršelo se sněhem :confounded: Zítra si asi vezmu zimní bundu
Iza taky přeji aby to už vyšlo :wink:
1. lis 2006 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubulíku, moc gratuluju :wink: Holky proč vznikla další diskuze snažilky nad 90kg ? když mohly přijít sem :astonished:
1. lis 2006 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem VAm vsetkym kocky a dufam, ze aj Vam sa podari urobit si pekne vianocne darceky.Chi-chi.Idem sa najest, lebo mi zacina byt zle. Tak papa :dizzy_face:
1. lis 2006 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuš nevím, já bych ji zamčela a odkázala semka :slight_smile:
1. lis 2006 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, to máš pravdu, je to moc podobné téma, sice tam jsou jen snažilky , no uvidíme, aspoň můžu přispívat do více diskuzí :grinning:
1. lis 2006 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2006 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko rozhodl jsem se že příští cyklus pokud tedy ještě nějaký bude že už nebudu měřit bazální teplotu, strašně mě to stresuje a já pak nejsem v pohodě. sice nebudu vědět, jestli ovu proběhla nebo ne, ale bude to pro mě lepší
1. lis 2006 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já neměřila, netestovala a bum ho :grinning:
1. lis 2006 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty jsi patřila mezi ty šťastnější víš. Já se bála nejdřív kvůli své váze jestli ovu vůbec probíhá, proto jsem začala měřit.
1. lis 2006 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla strach, páč třeba moje mamka nemohla do jiného stavu přijít, tak aby to nebylo dědičné a ono to vyšlo tak krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do toho mi dva lidi tvrdili, že silní lidé mají problém otěhotnět a tak su měla nervíky a ono...vytřela jsem jim zrak, teď drží už ubu a neřeknou ani slovo :grinning:
1. lis 2006 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, ty jsi bojovnice :grinning: Kolik ti je let ?
1. lis 2006 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo mi teď 30, furt jsem plánovala že budu mít tak v 28 mimi, ale když mi bylo 28 tak jsem se na to vůbec necítila, tak jsme to oddálili :grinning:
1. lis 2006 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Majko, to je překvapení na 30 let bych tě nikdy netipoala, myslela jsem, že ti je kolem 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2006 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek