• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
To hodně lidí by mi tolik netipovali :grinning: :grinning: :grinning: a manžílkovi je 25 :wink:
1. lis 2006 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je fakt ze taky moc nechapu proc jsou dve diskuze...
majko tobe je tricet , tak to bych vazne netipla a uz vubec ne ze manzovi je 25 :slight_smile: no ja ale vek vubec u lidi neodhadnu...
tak holky s pravdou vem? kolik vam je ? :wink:
1. lis 2006 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
izi už je to tak :slight_smile:
1. lis 2006 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se, hrašulkovi se už poloha v sedě nelíbí :slight_smile:
1. lis 2006 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo, také je mi 30 jako Majce
1. lis 2006 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych take netipla :slight_smile: me je 28(teda bude koncem listopadu)
1. lis 2006 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko : papa
1. lis 2006 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No za 4 měsíce už budu slavit 31 :frowning2: tak aspoň doufám, že už s mimískem :dizzy_face:
1. lis 2006 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus : JASNE ZE S MIMISKEM!!!! :dizzy_face:
1. lis 2006 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo díky :dizzy_face: . Někdy propadám takové beznaději, že to je hrozné a jindy tady zase utěšuju snažilky jak můžu. Takové výkyvy nálad jsem ještě nikdy neměla
1. lis 2006 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no treba to neco znaci... :wink: je uz se zacinam pomalu uklidnovat,ael taky na me padaly desny chandry....ted jsem zkoncila mS a tak hura do snazeni...BT merit nebudu jen bych se stresovala uf...
1. lis 2006 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo taky už nebudu měřit, manžel se sice divil, když jsem mu to oznamovala, ale prostě to nezvládám. Izo tak úspěšné snažilkování :wink:
1. lis 2006 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky.....uvidime :slight_smile: ....stejne mam pocit ze pokud se budeme snazit tak nejak ob den tak to mereni opravdu neni potreba...drzim nam vsem palce.....hlavne aby ti ted nedorazila MS :slight_smile:
1. lis 2006 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No určitě dám vědět, čeká mě ještě 10 dní napětí, ale teď byl manžel nemocný a teploty byly také divné, takže tomu moc nevěřím :unamused:
1. lis 2006 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
herdek to pocasi prinasi jen same neprijemnost...ty nemoci umej pekne zavarit...ja mela zanet prudusek a myslim, ze jsem diky tomu v rijnu neovu...uf
ale treba bude u vas vse OK!!! hlavne se nestresovat...a do vanoc uz bude mimi na ceste :slight_smile:
1. lis 2006 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chválím vás. Když vás měření stresuje, je super, že měřit nebudete! Snažte se obden tulit a ono to přijde. :slight_smile:
1. lis 2006 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukám nikde nikdo :slight_smile:
2. lis 2006 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leon, jenom já nakujuju :wink:
2. lis 2006 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo to být správně "najukuju" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2006 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že pilně pracuješ :slight_smile:
2. lis 2006 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem pracovala, teď mám svoji chvilku :grinning:
2. lis 2006 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Ti schvaluji. Občas je třeba vydechnout a zpříjemnit si den :slight_smile:
2. lis 2006 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdybych měla na stole stohy papírů apod. tak bych sem nedokázala jít. jsem workoholik, nemám klid v duši, pokud neodejdu z práce s čistým stolem :grinning:
2. lis 2006 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky snažilky, chci vám jen poradit, abyste si nechali od doktora napsat kyselinu listovou a v lékárně si koupili vitamin E - už mi to potvrdili dva doktoři, že to pomáhá. Měli by to brát oba partneři. Dokonce mi doktor řekl, že asi 50 % potratů je z toho, kdy žena měla té kyseliny listové nedostatek. Takže zkusit se má všechno, ne? Éčko se dá normálně koupit, ale ta kyselina je jen na předpis. :wink:
3. lis 2006 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Happykaty kis.listová se dá normálně kopit v lékarně. Má se užívat tak 2-3 měsíce před plánovaným otěhotněním (což mi vyšlo) a pak první 3. měsíce těhu. Je to proti vadám roštěpu.Takže před otěhotněním jsem jedla svoji kys.listovou a pak mi ji doktorka napsala. Je ale silnější. Stačila 1 tabletka a té co jsem kupovala já jsem musela brát 3 tabletky. :wink:
3. lis 2006 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Happykaty. Chci jen malinko poopravit Tvoji informaci. :slight_smile: Snad se nebudeš zlobit. Kyselina se dá koupit i normálně. Zrovna stojí přede mnou na stole. Já mám teda tablety. Je jich tam 60 a stojí 32,60. Alespoň v naší lékárně. Ve všem ostatním Ti musím dát za pravdu. I vrozené vady jsou z nedostatku kyseliny, takže to zřejmě postihlo i mě. Vloni jsem měla zánět dásní a ten je tomu taky připisován. Nechci nějak špatně apelovat na mého gynekologa, ale docela mě štve, že mi o ní vůbec neřekl. Dozvěděla jsem se o ní až z těhle diskuzí, kdy už bylo celkem pozdě. Těhotná by měla její příjem v prvních třech měsících zdvojnásobit, jen vás chci varovat. U někoho to může mít silně projímavé účinky. :sweat_smile: Vlastní zkušenost. A prý není špatný baštit i při snažení vitamínky pro těhu, ale na to se názory dost liší. Jinak my jsme se doma dohodli, že necháme přejít jeden cyklus a opět se zařadím mezi vás, snažilky. :slight_smile:
3. lis 2006 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem těhulkám!včera jsem si chtěla koupit těhu kalhoty a na mě něco sehnat děs. Jsem z toho nešťastná. Nenávidím jídlo. Jsem jak bečka a to mám před sebou ještě polovinu. Nechtěla jsem lacle a nakonec na sebe nic jiného ani neseženu :grinning: jó místo prsa vel. E už mám F. Před 14 dny jsem si koupila podprdy a jsou mi jž malé. Takže pokud si budu muset každej měsíc kupovat nové tak si to fakt hodím :grinning:
3. lis 2006 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulik: Tak to se omlouvám, mě včera řekl doktor, že mi jí musí napsat, že je jen na předpis, tak v tom má asi holt bordel :grinning: Jinak samozřejmě díky za opravu :wink: a přeju, aby se zase brzy zadařilo.
3. lis 2006 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, možná Ti doktorka napsala tu co Mady. Možná že když je silnější není už volně dostupná. Mě v lékárně dala tuhle. Jinak děkuji za přání. Dřív jsem nechtěla o dalším ani slyšet, ale ono je to jediný, co mě z toho dokáže dostat. Přítel už by byl za to taky moc rád. Pořád mi říká, že chce, abych už zase byla těhotná.
3. lis 2006 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata :wink: , mám jeden ¨dotaz - tak 4 měsíce baštim calibrum baby plan a myslíte, že se k tomu můžu dokrmovat kyselinou listovou? Já jen abych to s těma vytamínama nepřehnala :grinning:
3. lis 2006 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek