• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
Fůůůůůůůj - vitamínama (oprava)
3. lis 2006 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
1kaculka: Četla jsem, že kyselinou listovou se nedá předávkovat. Já teď beru samostatnou kysel.listovou a pak přejdu na babyplan a možná k tomu budu brát i samostatnou KL
3. lis 2006 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, koupila jsem si právě ještě listovku a nějak jsem měla obavy, aby nebylo těch vitamínů moc,a by se to třeba dohromady netlouklo .
3. lis 2006 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já baštím calibrum babyplan i kyselinu listovou. Ale střídám to. Jeden den jedno a druhý den druhé. Ta kyselina co mám je 100% DD tak to nehodlám přehnat.Střdám to a dobrý. :slight_smile:
3. lis 2006 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makak: Dobrá rada, to mě nenapadlo to střídat. Jupííííí a je po dilematu :grinning:

To by bylo, aby se nám ten skřítek nevyklubal a pak uděláme srázek s kočárkama :grinning:
3. lis 2006 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že ti můžu poradit. :grinning: To je jasný, že se pak s kočárkama někde sejdeme, koukám, že ani nebydlíš bůh ví jak daleko. :wink:
3. lis 2006 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaculko, nevím, jestli to neřekli na té genetice mě, po tom co se nám stalo, ale prý mám baštit kyselinu i vitamíny. Kyselinu dokonce musím ještě přidat, než je obvyklá dávka. Mě jen říkali, že se nemá kombinovat kompletní vitamíny pro těhu třeba ještě s vápníkem na víc. To prý pak může uškodit.
3. lis 2006 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačulko , Makak a Hanuliku ahojte :wink:
3. lis 2006 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny. Tak jak jde snažílkování? Já myslím, že určitě dobře a brzy z vás budou taky těhulky :wink:
mady: S tím oblečením se netrap, já to taky neřeším-po veškerým snažení jsem si koupila u vietnamců za 200 takový ty klasický černý elastický zvonáče. Jsou dobře vysoký přes bříško a natáhnou se,jak potřebuju. I když si občas připadám jak tank,ale s tím asi stejně nic nenadělám! Navíc jsem dneska v poradně zjistila, že mám nahoře 10 kilo, takže už jsem "malej metráček"-měřím jenom 160cm :frowning2:,což je další problém při oblíkání.
3. lis 2006 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivušenko ahojky :slight_smile:
3. lis 2006 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
makak, jak se snažíte dlouho ? Měříš teplotu ?
3. lis 2006 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se nasnažíme, až po Novém roce. Ale už se moc těším :slight_smile:
3. lis 2006 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snažilky :slight_smile:
3. lis 2006 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole:o)
už máme průkazku doma:o) v úterý jdeme na UZ co se obvykle v tomto týdnu dělá, za tři týdny to budu v 16tt tak jdu na odběry, páč by to mělo být v tomto týdnu, jinak bych bývala šla na kontrolu až po měsíci. Jinak si musím potvrdit zubaře a taky od obvodní nechat udělat EKG :slight_smile: Jinak mi dělal stěry na cytologii, takže se nemám vyděsit, pokud budu špinit, je to normální, páč v těhu by se nemělo zasahovat do hrdla :slight_smile: Jinak jsem viděla hráška, pěkně čilej :grinning: :grinning: :grinning: mlel se jak kafemlejnek :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2006 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, to jsou krásné zprávy, vezmeš na UZ manžela ?
3. lis 2006 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel už na UZ byl, v úterý nevím zda bude moc na tento :unamused: On jinak chodí semnou k doktorovi, o vše se zajímá :wink:
3. lis 2006 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pěkný, ten mlj by určitě taky chtěl, jenže jak už jsme zkoušeli, na všechny krásné ultrazvukové obrázky kouká tak divně, prostě v něm to mimčo nepozná, nemá představivost :grinning: A doktor ti vůbec nic neřekl, že máš manžela sebou ? Trochu se bojím reakce toho našeho doktora,když by tam se mnou přišel.
3. lis 2006 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne vůbec ne, já jsem tam přišla, řekla jsem mu že venku čeká manžel, že by rád viděl UZ a to bylo zrovna když jsme kontrolovali poprvé zda bije srdíčko, dneska jsem jela sama, na druhou stranu nebylo nic důležité :slight_smile:
3. lis 2006 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no vidíš, já bych tam nacpala manžela rovnou. :grinning: To je dobrý tip, jak jsi to udělala ty, prostě mu jednou v budoucnosti řeknu, že manžel je venku a že by to rád viděl a uvidíme co řekne. Jak já se moc těším.
3. lis 2006 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktor si ho pak zavolal a bylo to. Tak já pádím papa
3. lis 2006 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měj se krásně :wink:
3. lis 2006 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,pisu do teto rubriky protoze nejsem nejhubenejsi,zeptam se,treba je to blbost,jsem v 21 tydnu a necitim pohyby,je to tim ze cim silnejsi maminka tak je to hur poznatelny?
3. lis 2006 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe, mám těhotnou silnější kolegyni - nyní je přes 4 měsíce a teprve nyní začala pociťovat pohyby, i když si není 100% jistá jestli to pohyby jsou. Nevím, zkus napsal o radu jedné těhulce, jmenuje se Leniik, ta by ti mohla poradit
3. lis 2006 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lennik se vyskytuje hodně v diskuzi květen 2007
3. lis 2006 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe:Nevím jak u jiných,ale já jsem přímo pohyby poznala až kolem 25. týdnu, předtím to nebylo tak znatelný.
3. lis 2006 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky,jsem tu prvně a přihodím něco do diskuse o pohybech.Nejsem žádný hubeňour,jsem 30tt a pohyby jsem měla kolem 22týdne.Nejdřív takvé šimrání a kopnutí ještě později.
3. lis 2006 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní ráno, holky :slight_smile:
6. lis 2006 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky vsem :slight_smile:
6. lis 2006 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam takovy mensi problem a potrebuju vedet jestli jste to taky nejaka zazila.....v utery mi koncila MS a od te doby nemam nejmensi chut "spat" s manzelem...i jsme se o to pokouseli, ale fakt to bylo fiaskko...uff nikdy pred tim jsem to nemela a tak nevim, jestli jsem nejaka blokla,nebo je to pocasim, nebo stresem...bleee...snad me to do predpokladane ovu pusti, ale fakt je to des bes...jeste ze je manza tolerantni....
6. lis 2006 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izo, myslím, že tohle se stává občas každé z nás. Těch faktorů je asi hodně a skutečně záleží na tom, co zrovna na nás má "ten špatný vliv". Počasí, stres, únava. Klídek, ono se to srovná :wink:
6. lis 2006 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek