Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

danysek1
19. pro 2006

Děkuji za přivítání. Jsi tu ještě nebo už jsem tu sama?

majka07
19. pro 2006

a su tu, jen kapku nestíhám 🙂

majka07
19. pro 2006

Před chvílí jsme se vrátili z poradny a já závislák skočila hnedka na net 😀 😀 😀

danysek1
19. pro 2006

To je dobře já jsem ještě v práci. Omlouvám se jsem tu dnes poprvé tak mi to ovládání moc nejde.

danysek1
19. pro 2006

Je normální, že mě to po odeslání vrátí dopředu na témata? A když nemůžu odpovídat jak přečíst odpovědi? Promiň jsem troch zmatená. 😅

majka07
19. pro 2006

V pohodě. Do kolika jsi v práci? Já bych měla vybalit nákup, ale fakt se mi nechce 😀

danysek1
19. pro 2006

Vím že ty jsi tady už profík. 😉 Já jsem se tu koukala už dlouho, ale předtím jsem se věnovala svatbě a svatebním přípravám. Víš že jsi takovým mým
vzorem? Hrozně jsi se mi líbila ve svatebních šatech a taky tvoje názory jsou fajn

danysek1
19. pro 2006

no a teď jsi těhotná tak ti dodatečně gratuluji a jak ti je? A co hrašulka nezlobí? 😉

danysek1
19. pro 2006

Do kdy? Než to dodělám. Teď před vánoci mám fofr

majka07
19. pro 2006

Jé děkuji:o) Máš na BRMS albumek? Já tam nějak moc nechodím 😎 Hrašulka zlobí jen někdy, hlavně v noci, to sebou mele a nechce nechat maminku spinkat 😀

danysek1
19. pro 2006

Nemám Já jsem čerstvá novomanželka. Svatbu jsme měli 24.11.2006 takže jsme ještě plni dojmu. Jinak patřím taky do XXl. Ale to už od malička takže nepředpokládám že se něco změní. 😀

Já vysadím HA až po vánocích, Čeká mě ještě přeočkování na tetanus.
Copak jste koupili?

majka07
19. pro 2006

Jé tak to gratuluji a hlavně hodně štěstíčka v manželství a brzy potomečka 😉 Taky jsem od malička, chvíli jsem jezdila na vyšetření proč, nakonec se ukázalo dědičný sklon, malé problémy se štítnou žlázou, ty vymizely naštěstí...

Jen jsme dneska koupili pár potravin na vánoce, zítra jedeme znova a to bude veliký nákup no a ještě pár dárečků 😵

danysek1
19. pro 2006

Děkuji je to legrace ještě jsem si nezvykla na nové jméno a představuji se starým.
Já to mám podobně u nás není nikdo hubený a manžel a jeho rodina taky ne. Fakt nikdo u nás není na kořínkách 😀.

Já dárky už skoro mám, a velký nákup jsem absolvovala před týdnem. Manžel měl toho plný kecky. Když jsem se ho ptala na jedny olejovky tak řekl že je mu to jedno, že třeba kapra, ale ať už jsme pryč. Ale vydržel je dobrý.

Tak už jsi vyndala ten nákup?

iza
19. pro 2006

ahoj holky, tako koukám, že se tady pěkně rozkecáváte 🙂

majka07
19. pro 2006

Nákup jsem nevyndala vyndal ho manžílek, on nakupuje děsně rád 🙂 takže to je pohodička. No my máme skoro všechny dárky krom rodičů přítele, páč nám to neposlali neboť to nemají na skladě a tak vymýšlíme nový 😀

iza
19. pro 2006

ahoj majko, tak co mimísek a manžel? nezloběj?

danysek1
19. pro 2006

Ahojky jak se vede?

To máš dobrý manžel se občas cuká, ale ne moc. Nám zas dělají problém dárky pro tchánovce. Jsou děsně milí, ale jak říká tchán nic nám nedávejte my nic nepotřebujeme. A když jim chcem udělat radost tak to je pořád nenáte si dělat škodu a tak. Je to v háji když je chceš potěšit a udělat radost. 😖 a taky tchán je hodně velký kutil ale všechno má třikrát ! ! ! fakt. Jednou pro něj poak pro manžela a pro švagra. 😉 dobrý ne?

iza
19. pro 2006

haha jo kutili znám, náš děda byl taky takovej.... 😀

majka07
19. pro 2006

ahoj Izi nezlobí jsou hodní ale někdy přece zazlobí jako já 😀

iza
19. pro 2006

dani a má tchán takovou tu věc co se jmenuje třetí tuka ? je to taková lupa se stojánkem a má to takový chytrý držáčky a stojí to tak do 300 - všichni muži to ocení..teda všichni kutilové 😀

danysek1
19. pro 2006

No jo ale kdo to má vydržet. Já tam vždycky jedu, že tentokrát na to nebudu reagovat, ale vždycky mi to nedá. 😢

Taky je hloupý že nebydlíme s manželem spolu, ale každý zvlášť. Takže se vidíme tak třikrát do týdne a o víkendech a to jsme zase spolu jezdíme na chatu ale bydlet tam nemužem. ☹

iza
19. pro 2006

http://hobby.nej-ceny.cz/24440/treti-ruka-s-lup...
posílám na to odkaz jak to vypadá...tady to mají dokonce jen za 110,- 🙂

iza
19. pro 2006

oprava třetí ruka haha
vy nebydlíte dohro? a proč ne ?
majko tak to je normální 🙂

majka07
19. pro 2006

holky mě tak štve ten dárek pro rodiče manžela, předtím jsem napsala přítele 😀 😀 😀 hotovka, dneska jsem fakt mimo 😅

danysek1
19. pro 2006

No vidíš mě to zarazilo, ale pak jsem si řekla že máte asi dobrého přítele. 😉
Třetí ruka dobrý 😀 já to doporučim

A co jsi chtěla koupit a nevyšlo to?

majka07
19. pro 2006

Pro mamču jsme měli objednané krásné hrníčky které si moc přeje už přes rok tedy šálky a jsou na takovém stojánku, je jich spousta, ale tenhle tip mají jen v horizontu a pak ještě něco teď přesně nevím také není na skladě 😒

danysek1
19. pro 2006

To je jasný, že tě to mrzí. To mě by taky.
A co třeba nějakou muziku, určitě má´něco oblíbeného.

majka07
19. pro 2006

Já nevím, musíme to prostě promyslet 😉

danysek1
19. pro 2006

Určitě na to přijdete. 😉

S manželem nebydlíme není kde. Jak To Máte holky vy? 😖

majka07
19. pro 2006

Izi to je super ta třetí ruka, manžílek našel co koupí mimískovi, bude vlastníkem pozemku na měsíci 😀 😀 😀

My máme baráček, rodiče manžela bydlí vedle v baráčku, je to prima, každý má své pohodlí a v létě děláme společné grilovačky 🙂