Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

majinka2
14. bře 2008

jo jo to věřím🙂)))))) taky chodíme sem do bazíku s malou neteřinkou 🙂))))))

bianca
4. čer 2008

tu to neako stichlo ☹

jerryjanka
4. čer 2008

bianca tiež myslím
asi baby schudli a zostali sme tu samé 😒

majinka2
5. čer 2008

holky všechny chodí do diskuze prostorově výraznější ........že jo bianco?????? ty brdo tobě ty týdny taky pěkně naskakujou 🙂))

bianca
5. čer 2008

jerry zeby 😀 😀 😀 len ja stale priberam 😉

majinka2 netusim.V tej teme som nebola.Inak tyzdne naskakuje ale tvoje ti tisko zavidim 😵 😵 😵

eva7780
5. čer 2008

ahojte pridavam sa aj ja k vma,som tiez xxl k comu mi dopomohli hormony a je to velmi tazke zbavit sa toho 😨

bianca
5. čer 2008

eva vitaj.Mne pomohla stitna zlaza 😀

eva7780
5. čer 2008

dakujem bianca,teraz mam problem otehotniet zacali sme chodit do car,a caka nas ivf

bianca
5. čer 2008

ako dlho sa snazite?

eva7780
5. čer 2008

asi 4,5 roka ale manzel ma zly spg a ja vytvaram proti jeho spermiam protilatky takze ina sanca nie je 😠

bianca
5. čer 2008

a kedy mate naplanovanu IVF?

eva7780
5. čer 2008

este manzel musi ist na kontrolu k andrologovi,ja musim ist na hematologiu,lebo som zdedila mutaciu na heterozegyt....alebo nieco podobne,sposobuje to potraty,takze to nieje naplanovane az ked bude vsetko ok.tak zacneme konat

bianca
5. čer 2008

tak sup sup aby ste sa mohli tesit

eva7780
5. čer 2008

dufam ze sa budeme raz tesit 😵 😵 😵

bianca
5. čer 2008

urcite sa budete.Musis verit moja a vsetko bude dobre

jerryjanka
5. čer 2008

no tak ja som priestorovo megavýrazná 😀

bianca
5. čer 2008

jerry napodobne 😀

eva7780
5. čer 2008

jeryjanka nie si sama 😀 😀 😀

sasenka
5. čer 2008

tak mne k XXL dopomohla hlavne čokoláda 😀 😀 😀 😝 aj ked sami min. rok podarilo schudnúž vdaka 2 operáciám 6kg naraz, nie je to teda nič-moc s mojími kilečkami 😖
Dnes som mala snahu kupiť si rifle skrátené...no snaha márna, bedráče - tak to môžem snívať 😉 a ine strihy sa asi nešijú, lebo v obchode NIE SU.
Eva držim palčeky, isto sa raz budete tešiť 😵

eva7780
5. čer 2008

sasenka dakujem 😉

majinka2
5. čer 2008

mě teda k prostorové výraznosti dopomohla asi i dědičnost, celá rodinka jsme stejně povedený, prdelatý a kozatý 🙂))))
bianco, asi jsme se spletla s tou diskusí .....náhodou 22tt to už je krásný ne????? vy ještě nevíte pohlaví , nebo si to necháte jako překvápko?????

jerryjanka
5. čer 2008

jáááj baby ked vidim vaše fotky tak sa smejem že XL ak ste teda vy XL tak ja som XXXXXXXXXXXXL 😀

majinka2
5. čer 2008

jerry no já jsme ted pěknej sumeček 🙂)))))

bianca
6. čer 2008

jerry tak to sme dve 😀

majinka2 pohlavie nevieme.Dnes sme boli na sono ale hambilo sa

bianca
7. čer 2008

😨 😕 😨

bianca
14. čer 2008

kde ste 😕 ?

libi
18. čer 2008

Ahoj těhulky baculky. Sice už nejsem těhulka a ni snažilka, ale pořád baculka 😉 Ale proč vám tady píšu.....mám pár těhotenských oblečení a je škoda aby mi to doma leželo nebo abych to vyhodila. Tak pokud budete mít některá zájem ozvěte se mi na interní poštu a já bych vám pak poslala fotky a levně prodala. Mějte se a přeju krásné snažilkování a těhulkování 😀

mexx
22. črc 2008

No ja tiez este nie som tehulka ani snazilka, ale kategoriu XXL vyplnam hravo... 😅 😉 Takze sa sem pridavam, hned sa tu aj vitam, a dufam, ze to tu trosken ozije, aby som mala s kym svoje vylevy rozoberat... 🙂

sasenka
22. črc 2008

že výlevy 😵 .. no aj ja sa tu vítam...

dorotaw
22. črc 2008

Mozem sa pridat?