• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
No vidíš hezký :wink: :wink: :wink: :wink: ,vůbec není zač :wink:
23. črc 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moj si robil reune, ked som bola v porodnici s Heni a bolo mu 3 dni zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prišiel za mnou den po porode a on v horšom stave ako ja :grinning: Keby to mal aspon z pitia... :wink:
No a neprekavapil ... halušky máme :grinning:
Idem kuknuť tiež animacie :slight_smile:
23. črc 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja varim bryndzove pirohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siwike daj recept :wink:
23. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sasenka... :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
POtom ho sem napišem lebo musim ist dalej varit :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bryndzu zbožnujem :slight_smile: No a dnes mali uplne čerstvú, kupila som štvrť kila a po ceste som už ochutnávala :grinning:
23. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozi kočky, chystáte sa ešte chudnúť, alebo ste zmierené už s týmto stavom? Lebo ja som niede na polceste, teda nejakých 5kg dolu by som aj prijala, ale cely život som nebola chudá, vždy baculatá, a ked som min. rok schudla, vobec som sa necítila dobre :frowning2: Teda ano, v zrkadle to vyzeralo lepšie, ale mne nebolo dobre.
23. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,pocasie je hrozne.Strasne sa tam ochladilo. :frowning2: Zajtra idem ku zubarovi :astonished: ,zase mi vypadla blomba.Saska kde chodis na bryndzu?Ja ju tiez milujem,ale malo kedy maju dobru!
23. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak schudnutim sa netrapim :astonished: ,aj ked by som mala-citim sa dobre,je mi dobre,moji su spokojny tak naco sa stresovat.
pocko proste hruza.
bryndzu milujem-halusky aj pomazanku,pirohy sa budete smiat som este s bryndzou nerobila,len sladke. :grinning:
23. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sasenka no už som tu :grinning: baby spravila som 90ks pirvoch uf mala som čo robit,xixixixixixi :grinning: .Tak že tu je recepr-ja to robim ale všetko od oka :wink:

Cesto je take iste ako na slivkove gule len tam date viecej soli aby bolo slane.
Plnka-uvarene zemiaky pretlačite a pridate pokrajany kopor na male kusky,1kg zemiakou je cca 4 až 5 lyžičiek kopru,zamiešate.Ja mam taku formu na to ale ked nemate tak si na narežete kocky alebo obdlžniky a naplnite stou plnkou ,prehnete a z vidličkou zatlačite kraje.Date uvarit do osolonej vriacej vody ,viberete.
Poleva-brindza sa rozmieša s običajnim maslom a hned naleje na pirohy kym su este teple.Brindu si da každy kolko chce ,kto ake luby.Dostatočne som to popisala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
SUPER SKUSIM!Inak zasa som sa hrala s albumom a marekovi som pridala srdiecko :grinning:
23. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej ake to je čačane,a hlavne malinky :grinning: :grinning: :grinning: ako sa davaju tie mena?
23. črc 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kolonky custom text mozes dat meno aj datum narodenia. :grinning:
23. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
titkovamiriam vložila som si to ale nechce my to pridat do albumu :angry:
23. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
skus kopirovat ten prvy riadok
23. črc 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cao sasi,,,ja s vahou rozhodne chcem nieco robit,,,uz som zacala aj cvicit :slight_smile:
23. črc 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hallloooo baby kde ste?titkovamiriam aj ja som sa hrala zase v albume,xixixixi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siwike,divala so sa na tvoj album a syncek ma suprovu siltovku!!
23. črc 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky :slight_smile:
23. črc 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko,tak ako bolo v praci?
23. črc 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,,,ale dnes to celkom uslo :slight_smile: ,,,co ste dnes robkali? je vonku priserne :unamused: ,,,
23. črc 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pocasie je o nicom.Bola tu kamoska aj zo svojim synom,tak sa tu hrali,ja som varila,zehlila,vysavala.Teraz si chaalani maluju,tak je na chylu pokoj :slight_smile:
23. črc 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
waw,,,si dnes bola neako moc aktivna :slight_smile:
23. črc 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajtr idem ku zubarovi tak aby som toho nemala vela :slight_smile:
23. črc 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
au,,,tak drzim palce,,,, :wink: ,,,zubarov nemusim aj ked ta moja je perfektna :slight_smile:
23. črc 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja mam velmi dobreho zubara :slight_smile: .
23. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky...tak aky ste mali dnik?My celkom v pohode akurat na to ze som brala muzicka na tyzden do nemocnice :frowning2: isiel na vysetrenia....tak som teraz slamena vdova... :frowning2: ...ale inak pohoda... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek