• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
Dufam ze to neni nic vazne.
23. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to este nevieme...trpnu mu nohy a dnes v noci a ani rano nevidel vobec na jedno oko...dost som z toho cela vyplasena ale on je taky kludas...ale ja sa bojim...
23. črc 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli :frowning2:
No ja som bola dnes u zubarky, moc nebolelo, ale plombuu mam dočasnú, takže o mesiac znova :unamused:
A poobede sme boli kuknúť sesterkine babatko - narodilo sa v pondelok, také je krásne :slight_smile:
23. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sasi,mozno sa ti prilepi este jedno :slight_smile:
23. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuj zubara mi ani nespominaj...ja sa zubarov straaaaaaaaaaasne bojim... :frowning2: :angry: a babo by som brala aj ja :grinning:
23. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uz veru nie,aj ked mam deti strasne rada.
23. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne by každy rad prilepil ešte jedno, len moj muž ani počuť... no ved ja už mam deti, ale ty maš len synov :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Elio moj obdiv 3d+snž :wink:
23. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano my snazilkujeme ...a ak pan boh da tak do noveho domu by mohlo pribudnut aj nove babo :grinning:
23. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia je krásne meno, to tak mate v rodnom liste? Ja som to chcela tiež, keby bolo 2. dievčatko... Sabína Mia alebo Viktoria Sofia, ale bol chlapček :slight_smile:
23. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano...ja som sa do toho mena uplne zamilovala...Mia...Miuska...Miminka...Mimi...Mimka...milion variant...a malej sa to meno tak velmi hodi...so zapisom do rodneho listu sme na stastie problem nemali...vy mate tiez zaujimave mena...dokonca po dve...mne sa to paci... :wink: a ktore pouzivate to prve alebo druhe?
23. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvé
Henrieta je po mojej kamke z VŠ, Mária po mojej strakej
Alexander po mne, Juraj po manželovi :wink:
23. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,krasne vysivas a tie vankusiky si robila tiez ty?!
23. črc 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za pochvalu...viac mam v galerii na ...vysivame.sk
23. črc 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Su nadherne!!Klobuk dole :slight_smile:
23. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorotaw dakujeme ale ktoru?my ich mame vela vela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,mne sa strašne pači Ami a Keyra.
23. črc 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :dizzy_face: je to moje hobby...len pri mojich detickach mam na to stale menej casu :frowning2: snazim sa aj pisat...ale potrebovala by som aby den mal aspon 36 hodin :grinning: :grinning: :grinning: aby som vsetko stihala... :grinning:
23. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja na taketo ručne práce nemám nervy vobec :zipper_mouth:
23. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz neviem presne co myslis?!Siwikw :grinning:
23. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dobre ranko,ale ste toho popisali.ja a rucne preace moze byt,len nieje cas-strasne rada by som plietla pulovre no nieje kedy,volakedy som spravila aj 20za rok-rozne obrazkove alebo vrkockove,detom aj sebe.shanala som netradicne vlny a navrhy a teraz by som nespravila ani svetricek pre mimi.inak rada som vasivala aj obrazky podla predlohy alebo krizikom,no mam tolko obrusov a ani ich vlastne nepouzivam :frowning2: ,a obrazky uz deti nechceli tak ostali mareckovi :slight_smile: .
24. črc 2008 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko babulky moje :grinning: tak muzik mi volal rano a vraj lekari maju podozrenie na Lymsku boreliozu...nemate s touto chorobou niektora skusenost? Som z toho cela rozklepana...neviem co mozem ocakavat... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. črc 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak to teda neviem,no znie to naozaj hrozivo :angry:
24. črc 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vraj to ma od kliesta...a malej sme akurat minuly tyzden jedneho vyberali :angry:
24. črc 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,aj ked som uz od pol 5 hore. :unamused: .Matkovi sa uz nechcelo spinkat.Eli nemal nahodov kliesta?
24. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to velmi nebezpecne,ono sa to moze prejavit aj ked mal kliesta pred tym.Moja suseda to tiez ma.Zacalo sa jej to prejavovat a rok potom ako si doma sama vyberala kliesta a kusok jej tam ostal. :cry: Tocila sa jej hlava,trpli jej nohy a ruky.Myslela si ze to ma od chrptice.Teraz ma s tym stale problemi,ale ked sa to v cas podchyti neni to take hrozne.
24. črc 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tymi kliestami nieje sranda :angry: bestie male :angry: ,doma sme uz roky nik kliesta nemal-teda zavrtaneho,ked prideme z lesa tak sa hned popozerame a veci vytrasieme a operieme,v okoli ich je kopec a hlavne tam kde sa nekosi :frowning2:
24. črc 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Awojte kočky,vizera to tak že dnes bude lepšie počasie :grinning: :grinning: .My sme esta nemaly kliešta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Titkovamiriam zas som sa hrala,kuk album,xixixixi
24. črc 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kamošova priatelka to dostala od kliešťa v tehotenstve, tu boreliozu, tak brala ATB, ale nakoniec dobre dopadlo, aj babo sa narodilo zdrave.
24. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIWIKE no super! :grinning:
24. črc 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem snažim sa :grinning: :grinning: ,ja dneska nemusim ani varit :grinning:
24. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som nemusela ale musim na zatra-spravim granadir a salat :grinning: ,vcera sme palacinkovali a maso z predvcera este ostalo,aj polievka a deti sa aj tak teraz krmia pribinacikmi do sutaze :grinning:
24. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek