Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sasenka
24. črc 2008

no ja robím restovanú pečienku s ryžou, a deckám polievku, lebbo to asi nebudu jesť, Heni isto zahlási "neeelúúúbííím" a Alex neviem, ešte také nejedol, vyskúšame

titkovamiriam
24. črc 2008

skus malemu tu pecienku uvarit len vo vode s vegetou-marek sa ide objest ked to robim no a vacsi miluju restovanu s cibulkou a volskym okom 😀

siwike25
24. črc 2008

titkovamiriam aka sutež je s pribinačikom?

titkovamiriam
24. črc 2008

30viecok a dostanes niake tanieriky,my posielame kazdy rok a vzdy poslu o co sa hraje 😀 ,mame tak kocky,hru,ruksacik a potom este par krat do roka poslu omalovanku 😀

eli77
24. črc 2008

sasenka my mame na obed to iste 😀 😀 😀

siwike25
24. črc 2008

aha už som si to pozrela na ich stranke,my mame tiež tu hru s kockamy. 😀 😀

sasenka
24. črc 2008

my pribnáčky nekupujeme, teda výnimočne, to by sme 30 za rok nenazbierali 😀 Malý zbožnuje biele jogurty, pribináky prežúva 😕 a Heni teda Pribináky moc netreba, nech nebojuje s váhou celý život ako ja ☹ ... uatial je štíhla ako laň, snad jej to zostane 😉
No decka zjedli aj polievku aj pečienku, Heni som nepovedala čo to je 😀 sice mala nejaké pripomienky, ale zjedla to, a ja jej až potom, že "to bola pečienka" a ona " fúúúj, keby som to vedelááá, to néééjéééém 😝 "

titkovamiriam
24. črc 2008

super,ja mam starsieho syna vysokeho a stihleho,michal je dobry jedak tak to na nom aj vidno no teraz zacal ist do vysky tak sa uvidi a marek je slizik od mala a pritom tolko zje ze az 😀
ja som stihla nikdy nebola 😉 a nikdy ma to netrapilo,mala som ako 4r.s rodicmi autonehodu a mam na stehne skrateny sval-nemohla som vocbec nic cvicit aby sa sval nenamahal a nedajboze som nekrivala,tak sa neviem ani lyzovat,ani bicyklovat 😀 a nikdy som ani nemala k sportu akosi blizko,jedine tak plavanie 😀 ,no a rada varim a jem tak co zabijem sa ked som kraaaasna 😀 😀 😀

dorotaw
24. črc 2008

Chalanom dnes im chutilo.Robila som palacinky a Kubko spapal 4,a Mato 2 🙂.Maju radi sladke jedla a maso nemusia.Narobili ste mi chute z pecienkou,zajtra si ju spravim.A chalanom budem musiet uvarit nieco ine?Co budete zajtra varit? 🙂 Titkovamiriam,ani ja som moc neni na sport,mam problemi z dychanim 😕 .Este ze sa mam na co vyhovorit 😀 😀

titkovamiriam
24. črc 2008

palacinky boli vcra dnes som si na nich pochutila v robote-plnene tvarohom milujem.pecienku by som mohla niekedy na buduci tyzden a ako som pisala dnes na zajtra robim granadir 3/4 sa urcite zje este dnes.Milan si na brigadu urcite zoberie aj dva tegliky 😀

dorotaw
24. črc 2008

Ako sa to roby?Mozno by mi to chalani zjedli 🙂

sasenka
24. črc 2008

no ja zo športu tiež maximálne plávanie a šach 😀 Ale plávam velmi rada, občas ideme na turistiku, ale s Alexom sa neda vobec isť - sam ešte neprejde, ale ma už 14kg, kto by ho uniesol?

alika54
24. črc 2008

jeeej,,,titkovamiriam,,som kukla tvoj album a milanko sa ti narodil tak ako ja a michal presne ako moj syn,,, 😀 ...teda tolko rovnakych datumov

sasenka
24. črc 2008

Ja granmadír nemusíííím, pripomína mi školskú jedáleň 😝 Ale inak je to dobré, len to mam take spojené s tým... 😉

dorotaw
24. črc 2008

Presne mi to dnes povedal manzel,ze granadir neznasal v skole,ked ho mali na obed. 🙂

titkovamiriam
25. črc 2008

alika 😀

recept na grynadir:uvarit zemiaky,osupat-na oleji spenit jednu velku cibulu a pred vypnutim zasypat sladkou paprikou a odstavit aby nezhorkla,pridat popucene zemiaky a uvarene cestoviny,zamiesat,osolit a mnam s uhorkovim salatom.a dopadlo to ako som pisala skoro sa to zjedlo vcera,nieco som si vzala do prace nieco syn/ten chcel este k tomu rybie prsty/ 😀 a zostalo tam pre mareka s babkou. 😀

dorotaw
25. črc 2008

Ahojky 🙂 ,je to lahky recept a zemiaky a cestoviny mam rada,a zaludku je jedno co tam hodis. 😀 .Chalani mi to mozno ziedia,a manzelikovi je zle(opicne rano 😝 ).tak jest nebude.A pecienku si udusim zajtra. 🙂

titkovamiriam
25. črc 2008

ja uz rozmyslam co na vikend,mam aj kuracie prsia ,morcacie stehno aj bravcove stehno/rozmyslam nad plnenou paprikou/ a v nedelu rezne a zemiakovy salat. 😀 .

sasenka
25. črc 2008

jejda, to sa tu zvrhlo na kuchársky krúžok 😀 No ale dobre, aspon poradíte čo variť 😉
My sme dnes mali baraniu polievku s haluškami, naši varili, takže som si len halušky uvarila.
No a chcem popratať, zajtra je u nas jarmok, takže viem, že Heňa oči rozlepí a bude chcieť isť von 😀 😀 😀 Poobede mame ohlasenú návštevu, a potom chceme isť na večerný program ... len neviem kam dame Alexka 😖

dorotaw
25. črc 2008

Este ze sa nam pocasie umudrilo 🙂 My ideme do ciech uz v sobotu vecer,aj sa tesim.bola som v meste,kupila pecienku a dopucila som sa 😀 .Mnam 😉 .Saska mozno sa zajtra v tom velkom dave stretneme. 😅

sasenka
25. črc 2008

Barbarka, ešte gratulka Kubkovi k meninkám dnešným 😉

titkovamiriam
25. črc 2008

vsetkym Kubkom hlavne vela zdravia 😀 ,baby lucim sa s vami na vikend-pa-pa a pekny vikendik 😀 - hlavne slnecny

dorotaw
25. črc 2008

Saska,dakujem 🙂

siwike25
25. črc 2008

Dorotaw všetko najlepšie k Jakubkovym meninkam 😀 😀 😀 😀

dorotaw
25. črc 2008

Dakujem 🙂

alika54
25. črc 2008

ahoj dorotaw,,,pogratuluj za nas kubkovi k meninam,,,vsetko naaaaj mu prajeme 😀

dorotaw
25. črc 2008

Dakujem Vsetkym 🙂

sasenka
25. črc 2008

si tu, čo porábaš?

alika54
25. črc 2008

sasi mas osobne vyskusanu tu tukozrutsku polievku??? 🙂

dorotaw
25. črc 2008

Tak co uz vam spinkaju deticky?