Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

siwike25
28. črc 2008

Ahojte baby ako sa tu mate?mam navas velku prozbičku dajte nam hlas do sutaže na stranku
www.babyweb.cz/souteze/so2-I-takhle-muze-vypada... pod nazvom MOJE GRIMASKOVANIE dakujeme za hlas pa a dobru noc prajem

sasenka
29. črc 2008

Siwike, zahlasovala so ti, ta stránka vyzerá celkom fajn 😉

siwike25
29. črc 2008

Sasenka dakujeme pekne 😉

titkovamiriam
29. črc 2008

siwike idem aj ja 😀

titkovamiriam
29. črc 2008

uz som 😀 ,inak krasne pocasicko 😀 a ako sa mate a co robite ja pracujem ako diva,ledva stiham aj sem kuk 😅

sasenka
29. črc 2008

ja tiež mam preklad , za hodinu ma byť hotový 😒 Heni si šla robiť dovolenku na dvor, krpec spinká 🙂 Ale najradšej by som bola nieked pri vode ☹

titkovamiriam
29. črc 2008

aj ja chcem k vode po robota zbalim deti co budu doma 😀 a hor sa vecer je tam super uz tam nieje taky naval 😀 - u nas na jazere 😀

sasenka
29. črc 2008

Ty už pracuješ? A kto sa ti stará o malého?
Ja som pri Henke tiež robila, moja mama b ola doma, ale teraz nemám malého kam dať, tak beriem len doučká a preklady nadoma. Chvalabohu je e-mail, tých ludí ani nevidím, niektorých ani nepoznám, pride mailom, preložím, pošlam späť 😀 .

titkovamiriam
29. črc 2008

priatelova mama a je to super,lebo mi pomaha aj z domacnostou 😀

asitka
30. črc 2008

ako vám zavídím, že vám má kto ostať pri deťoch...tiež mám dilemu s nástupom do práce....nemám komu nechať dcérku...tak neviem.... 😒

sasenka
30. črc 2008

Asitka, ved ma len 3 mesiace... to už chceš isť pracovať?

asitka
30. črc 2008

nie...až po novom roku...ale už teraz mám dilemu...mi ver...

alika54
30. črc 2008

cao asitka,,,tak som polievku vzdala bo som sa skoro zgrcla 😝 ,,,a to myslim uplne vazne,,,ale jem uz stvrty den len ovocie a zeleninu a som hladna ☹ ,,,

asitka
30. črc 2008

alika...moooooja...aj tak klobúk dole, ja len pri pomyslení, že by som to mala jesť ma napína 😝 ....mi prosím ťa vyzraď...jak si sa prinútila do tohto činu...ja sa neviem odhodlať začať...aj začnem...a dojde manžel....a večer sa dorazím s ním...a pritom poriadne celý deň nejem... 😖

alika54
30. črc 2008

jojo,,,ved ja som na tom rovnako 😖 ,,,len kedze je drahy na dlhu dobu prec tak ho chcem prekvapit,,,viem ze ho moje kila moc zeru 😔 ,,,ked si ma bral som bola stihlucka a teraz? 😠 ,,,fuuuj,,,

asitka
30. črc 2008

alika...tak to ja taký problém nemám...nikdy som štíhla nebola...a manžel mi stále vraví, že je to moja vec....ak sa takto cítim dobre...tak nech...ale keď mňa samú to serie...a ešte som po pôrode pribrala...no vieš čo...rozožratá som jak...sviňa 😀 keď to mám tak škaredo povedať 😀

alika54
30. črc 2008

mi nieco hovor,,pravdu??? mam o 30kg viac ako pred svadbov,,,zufale co??? ani sa mu necudujem ze pinda,,,no o poslednych 10kg sa mi postarali hormony 😠 ,,,tak sa musim potrapit,,,,

asitka
30. črc 2008

počkaj....rátam koľko som ja od svadby pribrala....17....ale ako vravím...štíhla som nikdy nebola...no ale ani v takomto zúfalom stave... 🙄

alika54
30. črc 2008

no vidis,,,tak to je u teba ok,,, 😒

asitka
30. črc 2008

trt ok...keby som ti napísala terajšiu váhu...tak ti aj net spadne 😀

alika54
30. črc 2008

mi nieco hovor 😠 ,,,brrrr,,,

alika54
30. črc 2008

som si vsimla ze sa chystas vratit do prace,,,uz mas neako malu poriesenu??? asi ju uz nekojis hm???

asitka
30. črc 2008

nooo...vieš....ja by aj do posilky chodila...lebo tam by som aspoň musela cvičiť...ale keď nemám s kým...a sama nemám odvahu...

alika54
30. črc 2008

veru,,,ja keby som niekoho splasila tiez zacnem chodi,,,kym nezacalo leto som chodila s kamoskou na pilates,,,,bolo vyborne no teraz nic z toho 🙄 ,,,sme akesi rozlietane,,,

asitka
30. črc 2008

odkiaľ si?

alika54
30. črc 2008

z martina,,,ty?

asitka
30. črc 2008

žilina....jáááj...len kúsok si 😀

alika54
30. črc 2008

no to jo,,,kamenom dohodis 😀 ,,v ziline mame starku a krstnu mamu simonovu 🙂

sasenka
30. črc 2008

čaute
to sme tiež blízko, z Kysúc
no a napíšte teda aspon konfekčnu velkosť 😀
Ja mam 42, ale asi pomaly začnem nosiť 44, ak sa niečo nestane....
Ale u mna rozdiel v tom, že ja som vždy bola takáto, na VŠ som sa dokonca vyžrala na 90kg 😠 To už našťastie nemám a dufam že už nikdy mať nebudem... ani pred porodom som tolko nevážila 😉

alika54
30. črc 2008

sasi tak asi taka 48 to veru bude 😠 ,,,a to som mala 40-42 😅