Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sasenka
30. črc 2008

no ale z QZELLE mam 42/44 oni maju väčšie veci
v butikoch si veru nekúpim NIČ, aj XXXXL mi je malé 😝

sasenka
30. črc 2008

hehe - ked som pri QUELLE - dnes došiel novy katalog na jesen/zima a listujem štýlom...
nemožem si dovoliť - bedrové - pre mladé - nemožem si dovoliť - krátke - vyzeralo by na mne ako vreco - nemožem si dovoliť - vyzerala by som v ružovom ako prasa .... Do kelu, kde su tie stránky s bytovým textilom??? 😀 😀 😀

alika54
30. črc 2008

😕 zeby som zacala objednavat z quellecka???

sasenka
30. črc 2008

inak mne tie ich velkosti sedia
len nesmiem kupiť prepasovaný alebo bedrový strih, akor klasické modely
ale mam aj rifle, aj deckam kupujeme a celkom spokojná, aj moja mama

alika54
30. črc 2008

ja som este nic odtial neobjednavala,,,ale ked vravis ze si spokojna,,,mohla by som skusit,,,

sasenka
30. črc 2008

keby to nebolo dobre, vratia peniaze bez problemov, akurát prideš o poštovné, čo je 150,-
ale ja som už VIP zákazník, poštovné neplatím, len ked vraciam tak 30,-

alika54
30. črc 2008

ok,,tak kuknem novy katalog,,,a ako to je s vecami pre deti? mam radsej kupit vacsie?

sasenka
30. črc 2008

radšej take ako nosia príp. menšie
ja Henke objednávam 134/140 aj take nosí

alika54
30. črc 2008

taku velkost kupujem aj ja simonovi,,,

sasenka
30. črc 2008

malý nosí 86/92 ale na zimu mu bundu už asi 98 kupim, nech ma do jari, len musím pokukať, či niečo nemáme po Henke
overal mam isto, ale bundičku zháname

alika54
30. črc 2008

ja mam taku bundu na zimu,,,simino ju moc nestihol ponosit a vikina ma dost babskych veci nepotrebuje po bratovi,,,kamoska nas zasobuje 🙂 ,,,kuknem velkost bo je fakt pekna,,,

asitka
30. črc 2008

no dievčaatá...ja mám 46/48 😠 a ináč quelle si aj krstná pochvaľuje...že jej super sedia veci...ja z magnetu objednávam...ale asi od nich upustím...lebo nie všetko na obrázku....keď dojde...vyzerá tak ako na obrázku...

alika54
30. črc 2008

sasi to je este moc velke ,,,asi na tri roky 😒 ,,,asitka ja som z katalogov este neobiednavala 😀

asitka
30. črc 2008

ja hej...a ako píše sasenka...tak väčšinou si treba objednať menšie...ale stalo sa mi aj...že som objednala menšie..po predchádzajúcej skúsenosti...no a bola som v tom jak jaternica 😀

alika54
30. črc 2008

🙂 tak po prvej mojej uspesnej objednavke vas budem informovat 😀

asitka
30. črc 2008

môžeš aj po neúspešnej 😀 aj teraz čakám na balík...

alika54
30. črc 2008

a co pekne si objednavala? 🙂

sasenka
30. črc 2008

ja Magnet neznášam...Neckermann mi tiež nesedí, ešte sa da Moda prima, celkom fajn aj ceny dobré

Ja tiež priebežne čakám balíky, ale teraz už nič, až na jesen budeme objednávať 🙂 Moja mama vel 38, dobré čo? tak ma s tým se... 😀 😀 😀

asitka
30. črc 2008

som si len tričko...a krátke gate...no a videla som, že mi do objednávky napísali vypredané...tak len dúfam, že ich dodatočne pošlú....a hlavne sadu uterákov som chcela...Prima je fajn....aj odtiaľ som si tuším objednávala...

alika54
30. črc 2008

sasi moja mama je na tom tiez o moooc lepsie ako ja 😖 ,,,a to je so sebov stale nespokojna 🙄 ,,,ale je pravda ze je aj o dost nizsia odo mna 😀 ,,,

sasenka
30. črc 2008

dohodila som niečo do albumu, ak chcete kuknite 😉

asitka
30. črc 2008

sasenka...máš krásne detičky....ozaj..kde si fotila tie žirafy???....aj ja už musím nejaký album spraviť....len keď neviem zmenšovať fotky...tie čo mám mi nechce zobrať....

alika54
30. črc 2008

tie tvoje albumi su suprisne,,,sikulka si 🙂

asitka
30. črc 2008

ináč u nás v rodine sme tuším všetci taký gulatejší 😀 aspoň na nás vidno, že biedu netrieme 😀

alika54
30. črc 2008

u nas ani ne,,,to len ja vytrcam z radu 😀

asitka
30. črc 2008

teda, tie čo sa privydali...a tí čo sa priženili...tiež nie...ale ináč...nie, že by sme boli mega čísla....ale nikto nie je vyslovene podvíživený...ináč ma ide uchytiť...keď mi nejaká 42 kilová začne hovoriť...aká je tučná...a mala by schudnúť... 😀

alika54
30. črc 2008

to ale hovori len preto ze chce pocuvat ako vyzera super 😀

sasenka
30. črc 2008

mne minule kamo´ška, čo sa pouname cez net, že sa nemože vyzliecť do plaviek, lebo ma až 60kg... no čo potom ja s mojimi bezmála 80??? 😀
Fotky sa daju zmenšiť v akomkolvek programe na upravu fotiek . napr. InfranView, alebo Microsogt Picture Manger... no a ponuka kompirmovať

sasenka
30. črc 2008

práve som čitala nejaké diety, min rok som v nemocke zhodila 7kg ale už ich mam naspäť aj ked sa stravujem dietnejšie ako predtým 😒 asi mam taky metabolizmus 😠

alika54
30. črc 2008

sasi a kolko merias??? musim o tych fotkach povedat segre,,,ona by sa s tym vybavila 😀 ,,,ved len vdaka nej mam konecne album 😀