Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sasenka
30. črc 2008

169cm

Ozi a žirafy, tiesme videli takto pekne zblízka v ZOO Ostrava, akurát mali komentované krmenie, nádhera, a maju aj 16-dnove "babatko"

alika54
30. črc 2008

presne som minule spominala ze tam by sme mohli s detmi ist,,,nieje to tak daleko a pocula som ze je to super zoo,,,len si sama netrufnem ist autom tak daleko 😒

sasenka
30. črc 2008

My tam chodievame radšej ako do Bojníc, lebo je to tam predsa len lepšie pre deti a časovo je to to isté ako od nas cez Kľak 😝 Teraz je tam už kus dialnica, nie je spoplatnená, a vždy si nakúpoim ešte v AVIONe 😉 no je to tam pekné, viac foto mám tuto 😉
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Gallery&...

alika54
30. črc 2008

super,,,hrochy ,zirafi a nosorozce,,,no simi by bol happy,,, 😀

sasenka
30. črc 2008

Hrtochy maju tiež babatko 😉 , aj opice su tam super na takom ostrove, šimpanzy a male opičky maju babatká 😉 vela prírastkov, a je tam aj časť, kde možu deti isť medzi kozy a hladkať si ich 🙂

alika54
30. črc 2008

🙂 😀 ,,,myslis ze aj v oktobri je naco pozerat???

sasenka
30. črc 2008

a sokr nie??? No jasne, otvorené celeoročne

www.zooostrava.cz 😀

alika54
30. črc 2008

az v oktobri nam pride ocinko na dovolenku 😒

sasenka
30. črc 2008

no páni, to kde pracuje? Asi vonku, že?

alika54
30. črc 2008

noo,,,je na misii v kosove,,,

sasenka
30. črc 2008

takže vojak 😉
to maš perné s 2 deťmi sama tolký čas... ja by som si to asi hodila

sasenka
30. črc 2008

no idem ja spať... teda zhadzovať kilečka v spúánku, ked spím, nejem 😀 😀 😀 Dobrú noc 😉

alika54
30. črc 2008

bru noc 😀

dorotaw
31. črc 2008

Dobre ranko babenky,uz sme doma,predcasne.Babku odviezla v cera zachranka do nemocnice 😢 ,tak sme isli domov ☹ .Co je tu nove?Sasi ten cajik co pijes ake ma zlozenie?

sasenka
31. črc 2008

to je sypaný pu-erh, je všeliaká príchuť, ale ja pijem taký s citrusovými kúskami. Ved ak chceš, zájdi si k mojej mame, ona ich tam ma tak zvlášť, poradí ti. Je aj čistý. Ak nechceš cediť, dostať aj od VITAXu aj od KLEMBERu.
Inak to chutí ako klasický čierny čajík, da sa to v pohode piť 😉

A čo máte s babkou? To preto ste zrušili tu dovku?

titkovamiriam
31. črc 2008

to mi je luto babky ☹

ja milujem matove cajiky-matu si doma pestujem na zahradke 😀

sasenka
31. črc 2008

Miriam, ale tento je taký, že odbúrava tuky, neviem, či to je pravda, ale pre ten pocit... 😀

titkovamiriam
31. črc 2008

tak to ta nepotesim,on odburava len vodu ☹ a tuky zostavaju,takze ked sa odvodnis budes sice lahsia,ale len o vodu ktora ti bude chybat-tak pozor na ladviny.
ja som po obede mala som peceneho kaprika/syn chytil/ a opekane zemiaky so zeleninovym salatom 😉 a volal priatel ze dnes ma doma okrem broskin caka aj cierny ribizel,tak budem aj dzemovat a sirupovat a v tomto teple som chcela ist k vode-tak zasa vana 😅

dorotaw
31. črc 2008

Babka ma rakovinu pluc a zle sa jej dycha ☹ .Bolo strasne dusno a zacala sa dusit a tie tabletky,co jej predpisali od dychania jej vobec nezabrali.Az modrala.Teraz som jej volala,tak je na pozorovani a nejaky cas si tam pobudne 😢 .Ale aspon bude pod dohladom keby sa jej to zase vratilo.

titkovamiriam
31. črc 2008

Fiii tak to jej este pomoze aj toto teplo ☹ - inak mne obe babicky zomreli na rakovinu 😠 -jedna na stitnu zlazu a druha prsnika ☹ ,je to strasne ako ta choroba zoziera ludi ☹ ,ved ja ani nepoznam rodinu kde by sa nebola vyskytla ☹ -tak drzim palceky nech sa jej ulavi 🙂

dorotaw
31. črc 2008

Dakujem 😔 .Dufam ze bude dalej bojovat 😅

sasenka
31. črc 2008

Mne zomreli na rakovinu obaja starkí, jeden mal len 52 rokov, ani som ho nepoznala, No a min. rok mi zomreli obe starké, jedna na srdiečko, a druhá už na stakobu, mala 98 rokov 😢 . Celkovo sme malio min. rok strašne nešťastný 😖 No hadam bude lepší tento.
Miriam, on iba neodvodnuje, zlepšuje aj látkovú vymenu, aj kto ma problem so zápchou, tak to upravuje. Ja som si nevšimla nejaké odvodnovanie. ja si ho varím len raz a den, do 3dcl šálky, vlastne aj od smädu 😀

titkovamiriam
31. črc 2008

tak ak pomaha aj na ine veci tak je to fajn,vies ma napadaju tei reklami na chudnutie-caje,napoje,lieky a neviem co a vacsinou ide prave o to ze clovek straca vodu,tuk z tela len tak nezmyzne-som laborantka a nieco trosku o tom viem chemia je chemia.
Ja som pred rokmi tiez dala na reklamu a kupila si tabletky.obsahovali zeleny caj,kofein a neviem co este-no inak neucinkovali samozrejme vobe-ked som par krat mala busenie srdca ako pred infarktom tak som ich vyhodila v lekarni.Mali ucinok ze som nespala a chodila ne vecko 😀

sasenka
31. črc 2008

liekom tiež neverím, iba tak chomu, že zniži chuť na sldké, ale že schudneš len z nejakej pilulky, alebo drinku to je blbosť... to je len taká barlička pre mna, psychologický účinok to má 😉
Inak ja som kedysi parádne schudôla s Herbalifom, ale to bola vlastne komplexna dieta, nielenn že z tých veci, ked to nedodržuješ celé, nema to ani význam začínať. Ale dodalo to vlakninu a energiu, že som nebola unavená, prave som mala energie navyše. To bolo ešte na SŠ. Po diete som holky na TV obehla o kolečko na 1500m 😀 😀 😀 A ja som pritom vždy bola telocvičné drevo 😀 Ale po čase sa všetko vratilo do starých koľají... 😖

titkovamiriam
31. črc 2008

ja som sa rozhodla dat si zajtra dovolenku a vybehnut s detmi do senca na cely den-ved sa to horko neda vydrzat a roboty moc nieje -ludom sa nechce malovat ked je takto 😀

asitka
31. črc 2008

čaUTE dievčatá...mňa dnes tak seklo v chrbte...že ledvva dýcham...no porazí ma tuším....mi skoro dych vyrazilo...ešte aj teraz ťažko predychávam...pôjdem ráno k dr...neviete, čo je dobré na takéto seknutie???

sasenka
31. črc 2008

masáž od manžela 😝 nezaberie???

dorotaw
31. črc 2008

Saska ma pravdu,dobra masaz od manzela 🙂

sasenka
31. črc 2008

Dorotaw, chodievaš aj niekedy von, ja ťa neviem v meste stretnúť, a to som dnes bola 2X ☹

dorotaw
31. črc 2008

V noci sme prisli z dovolenky,tak som dospavala,ale zajtra sa chystam do mesta,zajdem si kupit aj cajik a mozno sa stretneme. 🙂