• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. prosince 2016 
saši...aspoň vieš, že už tam nemáš ísť :grinning: a ani my :grinning: a idem hajať...dobrú noc :wink:
3. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no to teda už nepojdeme, to radšej do tej Ostravy, časovo to je rovnako. Len pfreto sme sa tam trepali, že to každy strašne vychvaloval, ale to asi porovnávali s Bojnicami :confounded: Ešte chcem isť aj do Viedne, lenže to až ked aj Alex z toho niečo bude mať, tak o 2 roky. Je to tam pri Schonbrunne, takže to by sme tam aj prespali niekde, a pokukali všetko.
4. srp 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauko,presne ako vravis Saska,kazdy zoo porovnava z Bojnicami.Aj mi sme chceli ist do Zlina ale si ma odradila,ze sa tam zle chodi z kocarom,same kopce,a ziane zvierata! :frowning2: Veru radsej pojdem do Ostravy!Aj moja svagrina to tam velice vychvalila(Zlin),ale never vsetkemu co pocujes!! :grinning:
4. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboli ste v Bratislave v ZOO,ako to tam vyzera?
4. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
bola som v bratislavskej...celkom fajn...aj keď náš malý bol ešte malý...a jeho hlavne zaujímal dinopark...a potom bol už unavený na ďaľšie chodenie...ale mne sa aspoň z toho kúska, čo sme boli...páčilo...a ten dinopark bol fakt pekný...taký zaujímavý...
4. srp 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
caute baby-zoo vyzera suprovo sice je trosku v kopcoch ale da sa tam prezit fajn pol den.dinopark je pre deti zazitok aj biele levy ci male opice a hlavne to krasne ihrisko :grinning:
4. srp 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
v Blave som nebola, ale niekedy pojdeme, to je pre nas dosť daleko, maly v aute nechce byť, už aj 100 km cesty je "zážitok" :frowning2: Chodíme vždy tak, aby aspon jednu cest prespal, ale som uuž povedala, že ak mieni takto vykrikovať, ja radšej nikam nejdem. No ved narok bude starší, aspon aj z toho niečo bude mať.
Inak v tom Zlíne to je celodenka, keby že mame väčšie deti, by sa aj dalo, ale Alex škriekal v kočíku, bolo mu dlho sedieť, heni bola už unavená, nechcela chodiť a je to tam dosť velký okruh, neda sa len tak otočiť a isť von skor.
V Ostrave tie zvieratká lepšie vidno, aj ked v Zline su "navolno" ale boli dosť apatické, povyvalované v tieni, takže levovi sme videli len ucho a aj ostatné boli zalezené.
4. srp 2008 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ináč...mne sa aj bojnická páči...vždy ideme ten menší okruh...a pohoda....fakt...chodíme tam každý rok...
4. srp 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute,tak co dnes robkate?Ja som odbehla od sporaka,varim detom polievku zeleninovu a bryndzove halusky. :slight_smile: .
5. srp 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ja pracujem,pocasie na figu-uz sa tesim domov,nieco navarim a dufam ze pojdem aj do zahradky ked poprska :grinning:
5. srp 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
u mna bola rano kamoška a teraz maly spinká, tak som chvilku žehlila, v piatok zasa odchádzame na 3 dni na Liptov, tak nech mame požehlené veci, a poobede pojdeme asi zasa von, ak nebude liať :grinning:
5. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby,,,ste tu niektora? :slight_smile:
5. srp 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, sme došli zvonku, dobre počko bolo, tak čo budem sedieť doma :wink: Len Alex bol už unavený, inak by som ešte aj bola von.
5. srp 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauko ja som teraz prisla z vonku :slight_smile: .Chalani sa riadne vysantili a idem im uvarit kakauko a spat.Este sa vratim. :slight_smile:
5. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde ste boli? My sme od 16:00 behali po meste a potom asi 3 hodiny boli na dvore za knižnicou, u zmrzlinára, aj s Erikou
5. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sasi,,,ako travite pekne dni???
5. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no ako, vonku... V piatok ideme preč, musím nas pobaliť asi vo štvrtok. Ale mame aj poobede náuky na ten krst, ten bude 17.8.
5. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
mate na liptove chalupu?
5. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
nie do hotela ideme na víkend
www.avena.sk
už sme tam boli v júni a teraz ideme aj s kamošmi, čo sa nam tak páčilo
5. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
sasenka...ak nepôjdem do Ba cez víkend pozrieť si čerstvo narodené krsniatko...teda ak sa dovtedy narodí...tak tiež idem na Liptov... :grinning:
5. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauko Saska,boli sme na piesku pred domom :slight_smile: .Chalani sa tam poriadne vyblznili :slight_smile: .Zajtra ideme malovat kuchynu a obyvacku a davat novu podlahu,lebo stara plavacka je dost znicena.Uz aby som to mala za sebou :unamused:
6. srp 2008 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Asitka a kam ideš? My do Lipt. Jána - relaxhotel Avena***
Borbarka, to asi sa von nedostaneš? :unamused: škoda, my sa asi nestretneme :cry:
Včera doniesla dcéra zmrzlinára maličkého psíka, tak sa naháňali s nám, a Alex vo vytržení vykrikoval havo-havo aaf-af (akože hav-hav) no komédia :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes ani vonku nejdem,lebo mam migrenu a uz som obimala 3x zachodovu misu,co mi je tak zle :frowning2: .A dostala som po 13 tyzdnoch menzes,a mam strasne silne. :unamused:
6. srp 2008 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
po 13 týždnoch??? nerobila si si už testy??? To ja by som už mala minutých najmenej 10 :grinning: No ale ty sice asi nemaš milovaného domka, či ano?
6. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
sasenka..ja liptáčka..idem k našim do ružomberka...do jána som rada chodievala na chatu...škoda, že sa predala :grinning:
6. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Saska,testy som si nakupila a nie jeden.Asi 15 kusov a kazdy od inej firmi,ale ukazovalo mi to ze tehotna nie som. :slight_smile: Bola som aj na ultrazvuku aj som si dala este pre istotu robit test,ale chvala bohu to bolo negativne.A v pondelok mi robili krvne testy a negativne. :slight_smile: Ale uz som dostala.Dr.mi musi predpisat inu antikoncepciu aby sa mi menzes upravil :slight_smile: .Dnes malujeme :astonished: ,som cela happy :unamused: :angry: .
7. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ale bdeš mať krásne... my murujeme, aby sme v hambe neostali, bový vchod, teraz sme to mali ta sprosto že na schody a do predsiene boli 2 dvere a 2 klúče. Kedže je vedla vchod do firmy, muselo sa to zamykať, respektíve na gulu, takže sa každy vyzúval až v byte :angry: (vrátane mna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Dorotaw ved by to hadam tragedia nebola... možno by bolo aj dievčatko :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
7. srp 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Urcite nie,ale pri Matkovom porode som skoro zomrela,tak sa toho obavam :frowning2:
7. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: no to sa ti nedivím, že sa bojíš. Ja som mala oba porody v poho, bez komplikácií a aj tak to bol zaberák :confounded:
7. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte mamicky,pocasie sa nam pokazilo :rolling_eyes: ,ale co uz .Mame vymalovane a som rada. :sweat_smile: .Co mate nove?Sasenka isla na dovolenku,dufam ze si to tam uziju :slight_smile: .Zatial sa majte,prajem pekny den :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek