Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

beruska80
26. zář 2006

snažení je mooooc příjemná zábava... 🙂
a opět souhlas s ka.te1, bez beremese.cz a modréhokoníka si to už nedokážu představit! 😉

danka1
26. zář 2006

No to presne ani ja, uz sa to dostava pomaaalicky do normalu, ale zo zaciatku tehu som ani nezniela aby sa ma mangelik moj dotkol poriadne

hanulik
26. zář 2006

Jsem moc ráda, že jsem tyhle stránky našla. Hlavně je super popovídat si s holkama, který řeší stejný problémy jako já. Bydlím u přítele na vesnici pár měsíců a nemám tu žádnou kamarádku. Chybí mi takovýhle normální klábosení.

bejana
26. zář 2006

Hanuli, já v 1. trimestru na milování neměla vůbec chuť. Pořád mi bylo blbě, měla jsem migrény a neustále jsem zvracela ☹ Manžílek měl naštěstí pochopení 😉 Jakmile jsem přestala zvracet, vrátilo se vše do normálu 😅

ka.te1
autor
26. zář 2006

Teď mě tak napadá....plánovali jste před otěhotněním nějak to, jestli chcete, aby se mimčo narodilo v určitým měsíci? Případně znamení? Nebo jste to neřešili?

hanulik
26. zář 2006

Já zrovna prožívám ten 1. trimestr, tak doufám, že to taky přejde. I ten můj má pochopení. Jsou to zlatíčka. 😉 No my jsme neplánovali měsíc, ale nechtěla jsem být těhu přes léto.

ka.te1
autor
26. zář 2006

Já bych chtěla rodit tak nějak leden, únor, aby jsme na jaro mohli vyrazit na procházky s kočárkem....sem blázen co? 😀

hanulik
26. zář 2006

Moc tomu nerozumím, než bude hezky, tak s mimi nebudeš chodit ven? Rodit budu v květnu, ale říkám si, že o měsíc později by to taky nebylo nejhorší. Vzhledem k počasí.

ka.te1
autor
26. zář 2006

No, tak předpokládám, že první 3-4 týdny po porodu to na výlety nebude 😉
Kdybych rodila třeba v listopadu, tak si přes prosinec, leden, únor, venku moc s kočárkem nezajezdím 😉
No vždyť to říkám, sem blázen 😀 Však ono to ve finále bude úplně jinak...mimčo se mě ptát nebude, kdy bych si to tak představovala 😉

ka.te1
autor
26. zář 2006

No nic, jdu s bafuškou, už tady na mě valí oči 🙂 Zatím papa

hanulik
26. zář 2006

Užij si to Ka.te. Mně tady něco rezavýho taky ňufe do dlaně. 🙂

iza
26. zář 2006

hurááááá.....báječný nápad ka.te... 😀

iza
26. zář 2006

raadulka : moc držím palce

bejana
26. zář 2006

Já jsem počítala, že než otěhotním, bude to trvat tak asi rok. Doktor mi řekl, že teprve když to nejde 1,5 roku, tak to začíná řešit. Takže o nějakém znamení nebo termínu narození jsem vůbec nepřemýšlela 😉 Asi jsem byla "postižená" kamarádkami a kolegyněmi, které měli nebo stále mají problém otěhotnět 😒 Asi i to víc jsem pak byla překvapená jak to šlo rychle 🙂

hanulik
26. zář 2006

Já jsem chtěla všechno hned. ☹ V tomhle jsem hrozná. V mém okolí se právě spousta těhu teď vyrojila a o to víc jsem to chtěla. A vlastně to taky tak douho netrvalo.

slonik
26. zář 2006

raději jsme nic neplánovali, ale já si v duchu přála, aby to vyšlo na březen - to má moje nej kamarádka a rodiče narozeniny. A proč nej kamarádka? Její zatím jediná dcera se narodila na moje narozeniny 🙂, tak jsem jí to chtěla vrátit. Asi nám to o týden nevyjde 😀 , ale hlavně, aby byl mrňousek zdravé miminko, nic víc si teď nepřeju.

hanulik
26. zář 2006

Sloníku, já taky chci jen, aby to malé bylo v pořádku.

slonik
26. zář 2006

tak tak, určitě to bude všechno OK

hanulik
26. zář 2006

Sloníku, jak Ty budeš řešit (nebo řešíš) těhu oblečení?

hanulik
26. zář 2006

Jen jsem chtěla, až se tady objevíš, ka.te, tak Ti přeju všechno nejlepší k Tvojí svatbě. Koukala jsem Ti do alba a zjistila jsem, že jsi se vdávala přesně v den mých 23 narozenin. 😀

1kaculka
27. zář 2006

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý moje zlatý, jste se nějak rozpsali od včerejška 🙂 🙂 , to je supr, že zase máme vlastní témátko a jsou tu moje sluníčka z BRMS 😉

1kaculka
27. zář 2006

Já jsem to ale hlava děravá, tak pro ty co se neznáme 😀 .
S manžou se snažíme o mimi od začátku července, papám Babyplan a kyselinu listovou. Mě je 27 a manžovi 34. Jinak jsem taky XXL a jediný čeho se na těhotenství hrozim, je aby doktorku neprásklo, až vlezu na váhu 😀 😀 . Jsem už taková od malinka a co člověk nadělá, jedině jít na odsátí tuků, ale to bych jim taky mohla zavařit odsávačku 😀 😀 .
Doufám, že už se u nás brzy mimísek uhnízdí, páč co MS mám depku, že to zase nevyšlo. Ale člověk musí vydržet.

Snažení zdar zdar zdar 😉

beruska80
27. zář 2006

Ahoj kaculko,
nemusíš se bát, že by doktorku "prásklo" až vlezeš na váhu. Jak se tu už včera psalo, holt jsme holky krev a mlíko = objemově prostornější 😀 Sice jsou určitá rizika, když je těhulka boubelatá, ale snad se to nějak zvládne. 😉
Přeju Vám, aby se mimísek brzo podařil! Zatím se pěkně snažílkujte... 😉 😀

1kaculka
27. zář 2006

Ahojík berusko 🙂 ,
co my víme, třeba už se v těhu moc nerozprostorujeme 😀 . Mimísek má z čeho brát a bude se mít jako v bavlnce 🙂 . Souhlasim s tím, že připadají v úvahu nějaké problémy během těhu, ale s tim se myslim taky všechny popereme a bude všechno ok.

beruska80
27. zář 2006

...každopádně se budeme muset hlídat víc než "hubené" těhulky, nemůžeme nabrat k těm našim kilčům ještě dalších 20! 😀 Ale s těmi riziky je to individuální, máme sice větší pravděpodobnost komplikací, ale ty mohou mít i ostatní těhulky. Já doufám, že to nebude tak strašné, hlavně ať je prcek zdravý! Já se uklidňuju tím, že když to zvládlo tolik holek, tak my taky!!! 😉

1kaculka
27. zář 2006

To se ví, nejsme žádný bábovky a malý bolístky přeptrpíme.
Už se na to těšim, na ten nádherný pocit, že ve mě roste nový život.

beruska80
27. zář 2006

...vždyť jo, ženský jsou přece silný a lecos vydrží... 🙂 😀
Já už bych taky chtěla mít mimi v bříšku, mooooc s e na to těším! 😉

hanulik
27. zář 2006

Dobré ráno holky. Já jsem nebyla nikdy nějak moc nemocná, narozdíl od mojí kamarádky, která je kost a kůže, tak doufám, že i těhu proběhne dobře. Já jsem ráda, že už se mi mimi hnízdí, ale ty nevolnosti, tak to je fakt síla. No, doufám, že vy to mít nebudete. 😀

ivusenka
27. zář 2006

Ahoj Kaculko a berusko, doufám, že mě přijmete mezi sebe. Jsem tu jen na skok, ale ráda sem budu chodit pravidelně, alespoň na chvíli 😵

1kaculka
27. zář 2006

Ahojkyyy hanulíku a ivusenko 🙂 , krásné ráno.

Ivus jasně, že k nám můžeš, budeme rády za každý nový kus ženský 😀 😀
Hanulik: to ti nezávidim, chudinko ☹ , ale vydržať