Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

dorotaw
28. srp 2008

alika 54,uz si tu davno nebola 😒 .Co mas nove?Miriamka ma dovku,tak je tu smitno.Uz tu neni ani Sasenka.Skoda 😢 .

alika54
29. srp 2008

ahoj dorotaw,,,akosi moc nestiham ale sem tam tu nakuknem,,,a po pravde mala som aj furu problemov vdaka svojim svokrovcom a skvelej svagrine ktory sa asi snazia mi uplne znicit zivot kedze vedia ze som teraz bez draheho,,,no som sa uz neako z toho dostala 😠 ,,,chystame sa pomali do skoly uz mam chvalabohu vsetko nachystane tak je fajn,,,no na hekticky utorok som vzala radsej dovolenku 😀 ,,,a ako sa dari tebe a chlapcom?

dorotaw
29. srp 2008

Cauko,tak to ti nezavidim 😒 .Ja mam tiez podarenu svagrinu,a svokru riadnu p**u.Vytikla mi ze sa musi starat o moje deti.A este kopu inych veci 😠 .Chalani sa maju dobre,uz som aj ja nakupila Kubkovi vsetko do skolky 🙂 ,uz sa nevie dockat,a ja tiez. 😀 .

alika54
30. srp 2008

dorotaw,,,v buducom zivote chcem za manzela sirotu 😀 ,,,ale skoda pismenok co pouzivam na ne 😝 ,,,kubko sa teda do skolky tesi co? nasa viktoria vobec,,,nebola v skolke vyse troch mesiacov tak mam s toho znacne obavy 😅 ,,,

dorotaw
31. srp 2008

Cauko,dnes ma svagrina vytocila a pridala sa aj svokra.Ale poslala som ich na pekne miesto a dufam ze dokonca zivota budem ma od nich pokoj.Kubko sa skolky nevie dockat,uz rano bol obleceny,ze pojde 😲 .Tesi sa strasne.Neboj aj Vikinka bude v pohode. 🙂

dorotaw
2. zář 2008

Caute baby,tak skolsky rok zacal.Kubko bol uz o piatej hore,lebo sa nevedel dockat,kedy pojde do skolky.Zvladol to v pohode 🙂 .Alika,a co Vikinka neplakala?Neboj zvykne si. 🙂 .Aj Simonko mal dnes premieru vsak?

alika54
2. zář 2008

cao dorik 😀 ,,,dorotaw jw dlhe 😵 ,,,no simi v pohode uplne,,,ma rovnaku ucku tak super,,,vikina vsak ma novu ucku novych spoluziakov bola nestastna ☹ ,,,hladala svoju majku-to je pani ucitelka byvala...bola som aj za riaditelkou aby ju prelozili do starej triedy no vysvetlila mi dovody preco nanovo potriedili deti,, ale sme sa dohodli ze ak si mala nezvykne prehodi mi ju k nasej majke 🙂 ,,,poobede vsak bola vika spokojna tak uvidime ako to pojde zajtra,,,inac doteraz som vypisovala simonovi prihlasky chystala veci a podpisovala veci 😠 ,,,ale uz sme hotovy a zajtra hura do noveho dna 😀 ,,,a ako kubko,,,spokojny??? matkovi nechybal bracho doma?

dorotaw
2. zář 2008

Kubko bol spokojny, akurat ze tie deti co boli minuly rok spolu,tak porozdelovali do inych tried a ostali tam len tri stare deti a dvadsat novych.Ale ucitelky maju rovnake.Ale s cim je naj.spokojny,ze tam ma frajerku,na ktoru sa tesil najviac 😀.Matko si trocha poplakal,ale potom ho to preslo. 🙂

alika54
2. zář 2008

😀 a ja ze problemi s frajerkami riesime len mi,,,

dorotaw
2. zář 2008

To urcite nie,ver tomu 😀

alika54
2. zář 2008

😉 a uz ti spinkaju???

dorotaw
2. zář 2008

uz ano,tak mam pokoj.Zajtra pride starky z nemocnice a neviem co mu uvarim?! 😢

dorotaw
2. zář 2008

A co tvoje deticky,tiez spinkaju? 🙂

dorotaw
3. zář 2008

Halllllllllllllllllllllooooooooooo,je tu niekto????

dorotaw
4. zář 2008

caute baby,tak ako sa mate,nik tu nechodi 😢 .

sassi
4. zář 2008

ahoooj
sa hlasim opäť, hehe, som jááá, hádaj ktoooo 😀 😀 😀
uvidim, dokedy mi to zasa bude fungovať 🤐

alika54
4. zář 2008

🙂 ,,, ahojte,,,

sassi
4. zář 2008

konečne som sa sem dostala 😒 problemy s pripojením ☹ čo mate nového?

alika54
4. zář 2008

cao sassi,,,ako zvladate doma zaciatok skolskeho roka? 😅

sassi
4. zář 2008

no zvládame vcelku OK
podpisujeme zošity, knihy, atď. už mi u toho šiši 😕

alika54
4. zář 2008

ja som to absolvovala vcera 😠 ,,,dnes sme uz drvili basnicku

sassi
4. zář 2008

ved ja aj včera a aj dnes zasa ešte dalšie čo dopratala zo školy

ja chceeem prázdninyyyy 😎
my sme mali DU z matiky, ale spravila si to sama, kym sme boli s malým vonku
ten je taký zlý, v kuse jačí v kočiku, už mam aj ja - inak kludas - parádne nervy z toho. Ale tlačia sa mu zuby, tak len vydržať...

alika54
4. zář 2008

no mi sme so zubkami problemi nemali,,,v podstate ani neviem ako im vysli 😅 ,,,iba strasne slintali a preventivne som im natierala dasienka,,, 😉

sassi
4. zář 2008

jemu vždy ide viac naraz, teraz mu id naraz všetky očné, 2 už ako tak má, a 2 sa tlačia... chudák ani nejedol poriadne 😒 dnes to dobiehal, najedol sa, že z toho nestíham

alika54
4. zář 2008

potvorske zubky 😠

sassi
4. zář 2008

no davala som mu aspon jogurty, kašu do mlieka trochu do flaše, polievky,a le chudáčik pýtal jesť, zjedol lyžičku a viac nechcel 😖

alika54
4. zář 2008

moje ☹ ,,,kolko ma? myslim vek,,,

sassi
4. zář 2008

18 mes. mal 26.8.

no a uuozi, ako ? Chudneš? lebo ja priberáááám 😕 🙄 😒 ☹ 😠

alika54
4. zář 2008

no pravdu? zhodila som pat kil a uz mam tri spat 😠 😠 😠

sassi
4. zář 2008

tak si mínus 2
ja len plus tri 😖