Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
12. zář 2008

to je aj u nás tak
Niekdy už nemám energiu to ani upratovať
Malý necháva hračky, Heni zasa všade gumky, sponky, zošity, oblečko 😠 Muž tiež na každej stoličke jedno oblečko...
ked sa pohádame, tak kvoli bordelu 😢

asitka
12. zář 2008

sassi...no presne ako u nás...teraz šiel zdutý spať....ale žeby ho napadlo...aby čosi odložil....ako keby on to nebýval...a ja som ten bordel narobila...a ešte keď mu poviem, no to Ťa doma pekne vychovali...tak je komplet zdutý....ale to ma už fakt musí dožrať...lebo podľa neho je všetko ženská práca a prečo by to on mal robiť...no fakt ho tá matka naučila....aby mal tak ženu za upratovačku, kuchárku, slúžku, ktorá ho bude vždy čakať doma usmievavá s rozkročenou náručou.... no taká som zlostná...že zasratú metlu na všetkých takýchto....jaj ale som sa rozbehla.... 😀

dorotka...hmmm..tak to máte fakt zlé...náš si niečo zo školky doniesol...ale už vyzerá lepšie... 🙂

sassi
13. zář 2008

Dorotaw, no škoda že ste sa k tomu moru nedostali ☹ Chorvátsko je pre astmatikov super, tie borovicové háje+morský vzduch ...
My sme zatial fit, hadam aj tak ostane, chcem dať Heni zaočkovať proti chrípke, aj min. rok bola a chorá velmi nebola (neviem či pomohlo viac more alebo očkovanie, alebo kombinácia...). Nechcem aby bacily domov nanosila, ked máme aj malého, aby nam on neochorel. Aj tak už pojedol ovela viac ATB ako Heni v jeho veku ☹
Asitka, mne muž dosť pomáha, aj okná umýva, periny prezlieka, ale necháva po byte takéto drobnosti, oblečko, a nevie stále pochopiť, že to je pre mna na nervy, ked som stále doma a mam na to pozerať 🙄 A každy den rano hodinu spratujem, čo nechali po byte predošlý deň 😒 Do toho ešte malý rozvláča hračky....
On ide rano do roboty, nemusí na to pozerať... 😖

No dnes maluje chodbu, takže celé upratovanie na mne, idem robiť 😠

asitka
16. zář 2008

jajajajajajjaaaaaaaaaaaaaaj...dievčatá...ta kde ste??? 😲

sassi...veď aj môj pomôže...ale občas vypáli s takýmito sprostými rečami a to ma vie dožrať maximálne....

jajaj...ide v piatok prvý krát do autoškoly... 😖 no mám stres a paniku.... 😕

sassi
16. zář 2008

ty či manžel???
a sproste reči poznáme a 1 uchom dnu a 2. von
robím preklad z AJ do NJ 😕 nič moc, ešte že ma dobrý PC slovník 😀 Ale už mi to "nemyslí"
Doniesol mi študentskú pečať práve, moj miláčik, cmuk 😝 Aspon na niečo je dobrý 😀

miccka
17. zář 2008

Ahoj holky. Patřím k vám, také jsem XXL, a už přes rok se s přítelem pokoušíme o mimčo, ale nějak nám to nejde. Zdravotně jsem v pořádku, žádné problémy nemám. Myslíte, že to je váhou? Znám spoustu holek, taky silnějších, a s otěhotněním problémy neměly. Tak nevím :o(

sassi
17. zář 2008

Micka ja som silnejšia odjakživa a 1. dceru sme mali na 1. šup, pri malom to trvalo dlhšie.
Ale su ženy, ktoreým vraj prospeje zmena živ. štýlu a váhy, no neviem posúdiť

titkovamiriam
17. zář 2008

ja som mala pri prvom tehu 76,druhom 86 a tretom 96/pekny vzrast 😀 /a nemala som ziadne zdr.problemi no urcite je vaha zataz pre cievy aj klby.a na plodnost neviem mam kopec stihlich kamosiek a kamosov a maju kopec problemov s tehu a aj inych. 😉

alika54
17. zář 2008

ahojte,,,dorotaw kde si sa stratila? dufam ze je malemu uz lepsie 😉 ,,,a miccka,,ked som ja prvy krat otehotnela bola som stihla no potom sa toho na mna dost nalepilo ale veru s druhym otehotnenym som problem nemala 😅 ,,,tazko povedat ci to je ten pravy dovod preco sa vam nedari,,,

dorotaw
17. zář 2008

caute baby,akosi nestiham,Matkovi aj Kubkovi je lepsie,co som rada 🙂 .Vcera som bola z Matkom na plucnom v Ziline na kontrole,tak je vsetko v poriadku,ale Dr.mi vyslovene zakazal davat ho do skolky.Lebo je nachylny na choroby. 😢

asitka
22. zář 2008

ahoooooooooooojte....kde ste??? 😀

sassi
22. zář 2008

no de by sme boli
za PC sedíme 😀

asitka
22. zář 2008

no veď vídim...päť dní...tu ani pes neštekol 😀 ....ako sa máš?? 😉

sassi
22. zář 2008

dobre
5 dni som maximum vyťažená
chcem robiť kalendar strakím na vianoce, tak davam dokopy scrapbooky
fuuuškáááá

asitka
22. zář 2008

hm...tak na toto som ja antitalent 😖

sassi
22. zář 2008

ved aj ja, preto to je fúúúškááá 😀
ale ked to dorobim, hodim to do galerky, to bude tak o mesiac pri mojom tempe
ako ide život?
my sme dnes boli v Polsku, ale na podlahu, lebo sme kúpili primálo 😖 Tak som kukla čo majú po obchodoch, a celkom sa da, len treba isť aj s deckami, nech si poskúšajú

asitka
22. zář 2008

podlahu??? parkety, plávačku??? či ako???

sassi
22. zář 2008

plavačku, davali sme ešte na chodbu a kupil napresno, že radšej dokúpime, ako by malo ostať... no tak bolo treba
davali sme dub, v izbách máme buk, tiež plavačku
my mame podlahove kúrenie, tak drevo na to nemože ísť, vraj by to robilo galibu

no a mame Classen, u nas stojí 540 a tam po 300... sa opaltilo

asitka
22. zář 2008

no...môj manžel šéfuje žilinskej pobočke veľkoobchodu s parketami...no čo si nepovedala....mohla si to mať ešte lacnejšie...a nemusela si sa nikam trepať 😀

sassi
22. zář 2008

no čo si nepovedala, nemuseli sme sa nikam trepať 😀
a drevene schody nevie zohnať???
ale až narok

asitka
22. zář 2008

šak keď neinformuješ...ako postupujete v prerábke 😀 ...schody nie...majú ešte dvere...a koberce....dobrú zatiaľ

sassi
22. zář 2008

dvere sme už tiež kúpili 😀 to sme kupovali iba jedny, lebo ostatné sme zdedili masívne, takže sa dali len obrúsiť a nalakovať

lenže už ich zasa chcem teraz biele, MM ma asi zabije, ked mu poviem svoje plány 🤐
no a koberec ešže do jedálne bude treba, ale ked Alexo odrastie aspon do 3 rokov isto nie..nech ofliakuje ešte tento starý 😖
No a prerábka fajn, chodba hore dorobená, omalované, už len dočistiť ... no nemám kedy (teda ževraj 😵 )
A dole nam terba ešte jednu stenu opraviť a vymalovať, vyčistiť a je to
Len ešte tie schody su škaredé, len už financie nie sú na to tento rok 🙄

sassi
22. zář 2008

idem spinkať (ak MM dovolí 😀 ) tak pa a brúúúú noc.

asitka
23. zář 2008

sassi...to ste celkom fajn pokročili....šak to manželovi o tých dverách povedz pred ťuťu muťu...tak nenápadne....slúbi Ti ich vtedy aj slonovinové...nielen biele 😀

dorotaw
24. zář 2008

Caute zienky,dlho som tu nebola,co mate nove?A co vase dietky su zdrave?Pocasie mam e hrozne,zima ,stale prsi ani von sa neda chodit ☹ .Deti mam zdrave Kubko si zo skolky doniesol monokel 😢 .

titkovamiriam
24. zář 2008

AHOJTE,tiez sem niak bestiham-decka su zdrave-tuk-tuk
pocasie otras leje a leje

alika54
24. zář 2008

ahojte,,,jeeeeej sa tu niekdo objavil 🙂 ,,,dorotaw ako ste prisli k monoklu? bola som na krvi s obidvoma detmi vikina ma dobre vysledky ale simino nie,,,tak cakam na zvysok vysledkov ktore budu az v piatok a uvidime aku liecbu nam nasadia a vlastne v com je problem ☹

titkovamiriam
24. zář 2008

ahoj-to ma mrzi ze ste chory 😒

sassi
24. zář 2008

my zdraví, ale u lekára vraj plna ambulancia, no možeme aj my čakať... ☹ Akurát sople sme mali všetci, ja asi najviac, ale hlavne som strašne unavená, vyčerpaná... ale už sme chodbu viac-menej dorobili, už len take somariny, nahodiť lišty okolo podlahy, domalovať jednu stenu dole a IBA vyčistiť 😖 😖 😖

alika54
24. zář 2008

sassi,,,ved tie upratovacky po prerabkach su to najhorsie 😠