Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

titkovamiriam
24. zář 2008

Este si pamatam ked sme stavali-malovanie odkladam uz dva roky,co mam nervy z bordelu 😉

sassi
24. zář 2008

alika ved tak som to mylsela s tým "iba" ☹ 😠

alika54
24. zář 2008

viem,,,jasneee 😠 ,,,praveze uplne suhlasim,,,,

sassi
24. zář 2008

ale moj MM si nnašťastie dosť upratuje za sebou, ale nechal tu všeličo eštše - vrtačku, tmel, pilník... a dole ani nehovorím... toto je jeho "choroba" ... na balkone mame tiež komplet všetko z natierania okien a čo ja viem, kde to mam dať???? 😕 😕 😕

alika54
24. zář 2008

sassi byvate v rodinnom dome???

sassi
24. zář 2008

to nie je ani dom, ani byt
to je polyfunkčný dom, ale je otcov, dole su obchody a hore 2 nezávislé byty - naš a mojich rodičov

titkovamiriam
24. zář 2008

super 😀

sassi
24. zář 2008

tak super na tom je hlavne to, že bývame v strede mesta 😀 všetko blízko, ale zasa nemáme také súkromie, niekdy je aj dosť hluk, ale nam to teda velmi vyhovuje. Časom snad postavíme chatku niekde na dedine, aby sme sa mohli vetrať, ale zatial stále vrážame čas, peniaze a energiu tu 😵

titkovamiriam
24. zář 2008

ja som z mesta utiekla na dedinu 😀

sassi
24. zář 2008

ja z dediny do mesta 😀 Ale toto je také malomesto, ani nie 20.000 obyvatelov, no väčšia dedina.

anjelinka
24. zář 2008

Jeej, neviem, ci som slepa alebo co, no tuto temu som nezaregistrovala a pritom tam patrim vsetkymi 20timi... 😀

titkovamiriam
24. zář 2008

Ja z bratislavy do ivanky 😀

sassi
24. zář 2008

Vitaj Anjelinka.. no ved na foto v profile si štíííhla, jak tá ihla 😉

marlenka56
24. zář 2008

ahojte môžem sa k vám pridať? 😅

asitka
24. zář 2008

marlenka, anjelinka...vitajte... 🙂

dorotka...a čo vystrájal malý??? aj náš Maťko má na čele modrinu jak sa patrí...doma sa potkol a do byciklíka čo mal na chodbe švihol....skoro ma švihlo...doma a modrina jak svet...

sassi....jaká pekná fotka v profile 😉

alika...a čo je malému??? to si len tak šla na vyšetrenie...či ako??? 😒

sassi
24. zář 2008

asitka dik, som zvedava, či mi nezmažú moju "real foto" 😀 😀 😀
No my sme mali tiež parádnu hrču, maly spadol z postele o nočný stolík, mal to až odreté, chrastičky už odpadli, ale ma tam ešte čiarku aj to ma take tvrde pod tym ☹

alika54
24. zář 2008

asitka,,,urobili sa mu hrce,,,vraj lynfaticke uzliny tak preto sme sli na krv,,,ale neviem este komplet vysledky tak ani dovod a ani sa neliecime 😒

sassi
24. zář 2008

alika ☹ 😖 no nech sa zzistí z čoho to ma, nech vedia čo liečiť

alika54
24. zář 2008

sassi zatial viem ze ma neake zapalove lozisko v tele,,tak dufam ze pri tom to aj ostane 😔 ,,,antibiotika by to mali vyriesit,,,no v piatok budem mudrejsia,,,

asitka
24. zář 2008

alika...a to sa mu na krku??? to aby som šla dieťa obzrieť...to len tak z ničoho nič???

anjelinka
24. zář 2008

Ahojte, dakujem za privitanie, nestihla som uz poobede pisat.

sassi, juuuj, keby to tak bolo, ale bohuzial, moje trojciferne cislo na vahe hovori za vsetko 😀 😀 😀

asitka
24. zář 2008

anjelika...trojciferne...nesekla si sa???

sassi
24. zář 2008

ta ja mam zatial 2-ciferné, ale ak takto budem pokračovať, k 3-cifernému nemám daleko ☹

marlenka56
24. zář 2008

asitka ďakujem za privítanie 😉

anjelinka ahoj 😉

sassi
24. zář 2008

marlenka aj ja ťa vítam 🙂

anjelinka
24. zář 2008

Bohuzial, tak je 😅 😔 😔 😔 ...no, ale tak dufam, ze na dvojcifru sa dostanem co najskor...

marlenka, ahojky 😉

asitka, neseklaaaaa 😒 😠

asitka
24. zář 2008

cica...to nie je tvoje bábo...lebo ak hej...tak začnem mať komplex...že ja neviem tak pekne fotiť 😀

alika54
24. zář 2008

asitka,,na krku ma jednu velku,,,a aj na hlavicke,,, 😖

sassi
24. zář 2008

cica, neni, ale brala by som (tak pekne fotiť 😀 😀 😀 )

anjelinka
24. zář 2008

ale krasne je to babatko vo fotke...hmmm, mam rada take babatkovske... 😉