Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😃
Tak kde jste holky?
titkovamiriam
30. zář 2008
je to dost nebezpecne,inak som dost nezodpovedna,lebo sa rada opalujem-tak neviem ci aj to nema na to vplyv ze ich mam na chrbte tolko 😞
asitka
30. zář 2008
ja som tiež taká znamienková...no tie také ploché...splývajúce mi nevadia...mne vadia tie väčšie...a zväčšujúce sa...ináč sa mi robí dalšie nad hornou perou 😃
alika54
30. zář 2008
asi,,,mozno je to znamienko krasy??? nechces byt krasna??? 😃 😃 😃
asitka
30. zář 2008
ali...šak ja už som 😃 😃 ešte o kus viac...ma vyhlásia za bosorku 😃
alika54
30. zář 2008
jaj,,,nekukas nahodou angeliku??? uz sme v inej dobe,,,teraz mozes byt krasna aj ked nie si bosorka,,, 😃 😃 😃
asitka
30. zář 2008
ali...a to mi hovoríš až teraz??? bože...kde som ja už mohla byť 😃
titkovamiriam
30. zář 2008
😃 😃 😃

inak aj najstarsi syn ma vypukle znamienka na krku 😞
alika54
30. zář 2008
vidis vidis,,,no potom kdo by nas tu obstastnoval svojimi prispevkami,,,kdesi po hollywode by si sa flakala,,, x-)
asitka
30. zář 2008
ali 😃 😃 no furt lepšie ako s maštlírom hrať 😃 byť hollywode... 😃 😃 a Ty by si to skvelo za mňa zvládla 😃 😃
alika54
30. zář 2008
jeeeeeej,,,foto,,, 😃 😃 😃 ,,,inac koza az teraz som si vsimla kde je vek deti ]-( ,,,u nas bol velky boj o emmu,,,maly chcel strasne emku bo ma svoju lasku uz od skolky a vola sa emka 😃 ,,,no ocko mu prekazil plany a mame vikinu x-) ,,,,hnusny ocko ]-(
titkovamiriam
30. zář 2008
ema je krasne meno a este sa mi paci stela,no ak by som mala dievcatko bolo by michaela 😃
alika54
30. zář 2008
tak sa treba posnazilkovat este o Misicku co???? 😉 ,,,ja som strasne chcela Lujzu no zrusili ma ako ziadost na byt ]-( ,,,a teraz som sa zalubila do Jasminky,,,
asitka
30. zář 2008
jaj cica...my máme tiež frajerku emku v škôlke 😃 náš tato len nechcel emmu z dvoma m....ale nejak som zahlásila, že ak s tým nesúhlasí, tak ho ani ako otca dieťaťa neuvediem...a bolo po dileme manželovej 😃 drsné ja viem...ale zabralo 😃
alika54
30. zář 2008
😃 😃 😃 😃 😃
titkovamiriam
30. zář 2008
tak uz asi nie pockam si na vnucku 😃
alika54
30. zář 2008
len presvedcit nevestu na michaelu 😉 ,,,
titkovamiriam
30. zář 2008
ved na mene nezalezi 😃
asitka
30. zář 2008
michaela je pekné meno...ja furt tvrdím, každé meno je pekné..keď sa pekne povie...teda až na tie Gertrúdy, Jozefíny, cecílie a pod 😃 volať sa cecília...tak si jak koza pripadá 😃 a prosím, nech sa nejaká cecilka neurazí...to je len môj dojem 😃
alika54
30. zář 2008
lucim sa baby s vami,,,idem upratat a potom po krpcov do skoly a skolky,,,vecer vas tu kuknem,,,pa a pekny zvysok dna 😉
asitka
30. zář 2008
szia draga...idem už aj ja...ahojte a poslúchajte sa 😃
titkovamiriam
30. zář 2008
JEJE odisli ste ,ja idem za pol hodku z prace 😃
marlenka56
30. zář 2008
ahojte ako sa máte 🙂

niečo nové?
marlenka56
30. zář 2008
videli ste ma všetky, tak si môžem dať naspäť moje očko 😉
sassi
30. zář 2008
Ja som nevideláááááá. bééééé 😢 😢 😢
alika54
30. zář 2008
ani ja som nevidela :-| ,,,a kde ste vsetky??? 😉
asitka
30. zář 2008
ani ja som nevidela....O))))
sassi
30. zář 2008
hehe, asi sme to všetky prepásli 😉 Takže marlenka, eeešteeee. a na dlhšie 😃
asitka
30. zář 2008
saška...aj ty tam nejakú švihni 😮))
sassi
1. říj 2008
ked tu budete všetky
aby som nemusela nadlho 😃 😃 😃
titkovamiriam
1. říj 2008
DOBRE RANO 😃

dnes prsi a nechce sa mi robit ]-( ,nastastie toho nemam vela tak asi budem viac na nete 🙂

Marek mal vecer teplotku tak uvidim ci nebudem od zajtra doma 😉