• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
ja mam aj nejaké tabletky, ale papám ich sporadicky :zipper_mouth:
2. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asit paaaaaaaaaaaa,,,,,,,,, :slight_smile: ,,sassi na cholesterol myslis? ja som ho mala zvyseny po malom,,,vraj sa to stava a papala som ten lecithin,,,
2. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrúúú noc, Asitka
No aj Pu-erh je dobrý aj na chlesterol aj na chudnutie, a aj celkom chutný čajíček :wink:
2. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pu-erh? myslim ze som ho uz mala :slight_smile:
2. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho mam stále, je fajn, ale príliš hojné pitie sposobuje príliš hojné behanie na WC :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ,,,to verim,,ja ked dodrziavam pitny rezim chodim na wc kazdu chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale nielen také behanie, aj to horšie :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucim sa,,,paaa :wink:
2. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
páááá
a vyspinkajte sa do krásy :wink:
2. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sassi, že do krásy :grinning: šak mi už krajšie ani byť nemôžme...to by sme už boli dokonalé :grinning:
3. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cao kocky,,,hurrrraaaaaaa piatocek :grinning: :grinning: :grinning: ,,,ako mame???
3. říj 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooj ali :slight_smile: ja zajtra svokrovcov až do nedele mám...tak mám dilemu,...či si to hodím...alebo to vydržím :grinning:
3. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ,,,asit mam vraj uprimnu sustrast popriat??? ja to uz mam poriesene davno take navstevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej??? ako???? :grinning: daj recept, ale účinný....lebo mňa už vykotiť ide...fakt...a to sú našťastie 200 km od nás...
3. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moji su 15 km od nas a nechodia NIKDY :grinning: :grinning: :grinning: teda svokra tu bola 1x, ked sa maly nyrodil a muž ju aj doviezť aj odviezť musel, aby vobec prišla kuknúť na vnuka :confounded:
3. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja...mojim svokrovcom sme nocľah zaplatiť museli...lebo vtedy sme bývali v jednoizbovom...aby si vôbec prišli pozrieť vnuka....keď sa malý narodil...lebo odkázali...že na otočku sa im neoplatí prísť...no chápeš???? :angry:
3. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo,,,rada,,,mi sme sa uz vyse roka nevideli,,,chvalabohu,,,a dufam ze to tak ostane :grinning: ,,,klud v rodine nastal :sweat_smile: ,,,200km??? stastna to zena :grinning: ,,,tes sa,,
3. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze??? no fasa,,, :confounded: ,,,to si nechali zaplatit??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ako poznam mojich, tak by s aani tak nevybrali...
na malú ked sa narodila sa došla svokra pozreť na 4. den do nemocky, a hlavne že boli den po jej narodení oslavovať švagrove meniny... na mna nebol nikto zvedavý :angry: :angry: :angry:
sa len stale vyhovára, že svokor leží na posteli a nepustí ju (je invalid, on uuž 7 rokov nechodí) ale nie je to celkom tak, akos ato prezentuje.. vieme svoje
už som aj tak urobila, že sme tam aj my prestali chodiť, vyše roka sme neprišli a aj tak nedošla... je to smutné... no ja som od našich inak naučená, ale ked im to vyhovuje ...
a uajtra ma narody, tak tam ideme gratulovať ( s nasoleným zadkom) ... mne sa gratuluje aj 2 mesiace po sviatku :angry: :angry: :angry: ak tam prídeme náhodou :angry: :angry: :angry:
3. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alika aj ty si zo ZA??? či som to doplietla???
3. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem kukať Panlák, tak papa zatím
3. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja kukam panelak :wink: ,,,ee ja som z Martina :confused:
3. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO MNE negratulujú vôbec....pošle sa pozdrav...a môžu tu byť týždeň pred...či týždeň po mojom sviatku...nikto mi ruku nepodá...ale keby som to ja spravila...svokor by mi to trieskal o hlavu v jednom kuse....200 km síce...ale kedže sú na dôchodku a nemajú čo robiť...tak sa dotrepú...aj každý mesiac...

ali...no vážne...hotel sme platili...dva dni..

a kukám panelák...a potom idem deti uspať...teda...či sa mi to podarí....ani pánboh netuší :grinning:
3. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,v buducom zivote si len sirotu treba zobrat za mangelika :grinning:
3. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no svokor by bol v poho, keby bol zdravy :unamused:
3. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sassi skoda :unamused: ,,,
3. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky o co je rec?
3. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj emily,,,zeby svokrovci??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
o svokroch a svokrách a tak...

no zato že je svokor chory. byva dosť nervozny, ale deti ma rad, najradšej by ich tam mal stále
keby šlo o mna, davno tam nechodím, ale kvoli deťom, nechcem ich obrať o starkích na vidieku
občas maleho povarujú, aj Heni vzali na týžden, to zasa nemožem povedať, že by decka nejako "nechceli"
3. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon nieco vsak? byvaju daleko?
3. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek