Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

emily333
3. říj 2008

hmmm ja nemam svokra a ani som ho nepoznala no zato svokricka...skoda sa rozculovat ked vlastnemu synovi nevie poriadne blahozelat a o darcceku ani nehovorim 😖

sassi
3. říj 2008

no ved som písala asi 15km, na dedine

emily... taky tak, moja mama si robí o manžela väčšie starosti ako svokra 😒

alika54
3. říj 2008

som si teraz vsimla 😅 😅 😅

emily333
3. říj 2008

aj moja hoci ho este nevidela iba po telefone pocula ale ked kupuje svojim synom obecko tak aj zatkovi 🙂 ako keby bol jej original syn 😀

sassi
3. říj 2008

nevidela??? 😲 to prečo? ani na svadbe nebola?

emily333
3. říj 2008

nie ja som sa druhykrat vydala /som proste sikulka 😀 /a maminka uz bola davno za mlakou.

sassi
3. říj 2008

jaj tááák, no to ti občas musi byť aj smutno
my s našimi bývame, teda nie s našimi, ale nad našimi vo vlastnom bytíku 😉 každopádne sa vidíme denne, čo ma svoje výhody... aj nevýhody...
kukala som vaše albumy, krasne detváky máte 🙂

emily333
3. říj 2008

je nam smutno ale vola dost casto no vnucika videla ked mal 4mesiace a uz ma 12rockov 😉

sassi
3. říj 2008

a tak ešte že je skpye a mail, nie?

emily333
3. říj 2008

no ona tu moznost tam nema skoda ☹

sassi
3. říj 2008

a vraj vyslepá amerika, a kde je? v USA či inde? my mame rodinu v Kande, aj manželova krstná žila v USA 11 rokov, ale zarobili a vrátili sa , a teraz býva tu.

emily333
3. říj 2008

ano v USA ale domavca nema take vymozenosti bo uz ma svoje roky

sassi
3. říj 2008

škoda, mali by ste hovoery lacnejšie
ja som viac v kontakte so sesterkou v nemecku cez Skype ako s tými čo su doma 😀 😀 😀

asitka
3. říj 2008

no moji rodičia napríklad na môjho muža nedajú dopustiť...ja som povedala, že keby sme sa šli rozvádzať, tak oni budú ešte jeho obhajovať 😀 permanentne...darček...meniny, narodeniny, vianoce....a moji svokrovci??? sa pred svadobným obradom spýtali našich, či som neprekonala nejakú traumu, lebo nemám rada ich vtáčiky...mali asi 5 papagájov, ktorých púšťali von..lietali po izbe jak besné a všade srali....a zato, že som si dovolila povedať, že ešte raz, tak tie sliepky vypustím von...som bola divná a asi retardovaná...no mojich rodičov skoro šlak trafil...a to je nič z toho, čo oni dokážu za hovadiny, aj dnes som sa s manželom hádala...lebo on stále tvrdí, že oni sem chodia kôli deťom...trt makový...keď prídu, zložia tašky, rýchlo sa pofotia s deťmi, aby bolo zdokumentované, že predsa sa im venovali....ako náhle sa dofotia...finito...občas mi niekto za riťou stojí, čo robia deti, ale na ruky malú zobrať??? no asi som vadná, že niečo také poviem....so synom sa pohrať??? detto...a pokrykujú na ne z izby...ale aby sa im venovali...ani omylom, to je asi tak celý ich záujem...ale fotky poukazujú...všetci si myslia, akí sú vzorní...a proste.... 😠 no dobre...zmeňme tému....s týmto aj tak nič nenarobíme.... 🙄 a iba mi to adrenalín dvíha....

emily333
3. říj 2008

asitka som sa pobavila na tych tvojich svokrovcoch aspon mas doma vzruso 😀 😀 ked pridiu ,no vidim za sa im tesis dvakrat raz ked pridu a druhykrat ked oddydu 😀

sassi
3. říj 2008

asitka no maš to veselo 😒
no moja svokra tiež na svdbe narobila riadny trapas, a kvoli sprostým zákuskom... moj muž to ani nevedel až kym som mu to v slabej chvilke raz nepovedala... a odvtedy mam pokoj...

ale deťom sa teda venujú, teda tak inak ako naši, moja mam s malou všeličo robí, učia sa, píšu, to svokra tak nevie... Ale zasa navarí, napečie... deti to inak vnímajú...

ale svinčík doma majú, ja tom idem na WC len ked už sa idem FAKT docikať 😀 😀 😀

asitka
3. říj 2008

moja...ale to by som sem ani nemala...to ti radšej do ip potom švihnem....o hygiene...no moji svokrovci prišli na svadbu...predtým našim nezavolali...čo a ako...proste svadba vychystaná bez akejkoľvek ich účasti...lebo sa neunúvali...a svokra došla s krabicou 20tich koláčou... ma skoro vyvalilo..všetko naobjednávané...pochystané....a ona veľkoryso 20 zákuskov.....jediné šťastie, že sme bývali na 4tom, lebo by som ich rovno von z balkona vyhodila...ale povedala som jej svoje...a to ešte na mňa pozerala...že čo sa vôbec rozčulujem a mám byť rada, že čosi doniesla...proste...svokrovci sa mi vydarili....čo vám budem...ja keby popísala všetky príhody...sa emily smeješ hooodne dlho.... 😀 a to čo s nimi človek zažije..keď ideme trebars v lete na Lipt.Maru, či kúpalisko...no nechcite vedieť 😀 😀

sassi
3. říj 2008

no ja by som s mojimi nemohla rátať nikam...
a tie zakusky si vyhodiť mala 😀
moja svokra zasa velkoryso rozdávala flašky z našich a potom zhrabla zakusky čo boli po stoloch, take dopučené, aj na tie bola lakoma a my sme to chceli prebrať a nechať tam upratovačkám, taky bonus

a tiež sme všetko nakúpili a vybavili len my, oni sice na to peniaze dali, ale tie starosti...

asitka
3. říj 2008

sassi...poslala som ti ip a dobrú noc dievčatá...idem sa na zajtrajšok vyspať 😀 mi držte palce aj na nohách nech to v zdraví zvládnem...ak bude v správach, že nevesta zamordovala svokrovcov...tak to som ja 😀 sa potom nevyškierajte 😀 dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúú

sassi
3. říj 2008

ty maš hlašky, no dobrúúú veru, aj ja idem
a držím palec aj na nohe, nech prežiješ v telesnom a duševnom zdraví 😀 😀 😀

emily333
4. říj 2008

ahojte ako vidim tak by sme tu mohli pisat romany o svokrovcoch 😀 😀

asitka
4. říj 2008

no dievčatá...som sa vyspala do ružova...len neviem, či do večera od zlosti neočerveniem...ešte tu nie sú..prídu rovno na obed....a keby sa po obede zvrtli a šli domov...(môžem len snívať) ja by bola natešená...aj milá by ku ním bola...len nech čím skôr odídu 😀 😀 no idem doupratovať....sprchnuť sa....a nacvičovať úsmev a pretvárku 😀 😀 čaute...večer sa isto ohlásim...teda možno 😀

sassi
4. říj 2008

sa ozvi, hadam žžťa nepicne 😀

dorotaw
4. říj 2008

Ahojte zienky,vidim,ze som neni sama,co ma"super" svokru. 😝 .Ale co uz,hlavne ze mame dobrych manzelov!!Chalani su este chory,le uz menej kaslu 😉 .Vcera som tu mala masera,dokladne ma vymasiroval-chrbat 😀,a dnes sa citim ako keby som cvicila 5 hodin v kuse. 😵

marlenka56
4. říj 2008

kuk je tu niekto? 😕

sassi
4. říj 2008

ahoj
že si sa tak ukázazla, čo nemáš čas, pri tom celom chudnutí?
ja som sa nadlavila sviečkovej 😔 a 2 dni za sebou, ale robila som takú vela zeleniny a len mlieko (nie smotanu) a mäsko čisté tak hadam to nebude zas tak zle 😔 😔 😔

alika54
4. říj 2008

cao kocky,,,asit budem na teba mysliet 😀 😝 ,,,ako inac sa mame v tak krasnu sobotu? 🙄 😅

asitka
4. říj 2008

szia dievčatá...som to vykrrrrmila...tak teraz siestujú 😀 švagor prišiel opitý...tak máme o zábavu postarané...tiež neviem načo ho sem vôbec trepali, keď už ráno bol opitý...len pre info...je to taký noťák, ale je mi ho viac menej ľúto...nemusel tak dopadnúť...ale ja furt tvrdím, ja bývať s mojimi svokrovcami...chlastám tiež 😀 😀

dorotka...mne tiež Maťko začal pokašliavať...ale niekedy už mám dojem, že naschvál kašle...aby nemusel ísť do skôlky...šak pri mame je lepšie....no tak ho kurírujem...ale keby chcel trochu poležať...no nedá sa...nejak to hádam dokomolíme...

ali...vďaka dobrá víla... 😀

marlenka hoj moja...kde si sa flákala...máš tu absenciu 😀

sassi...svičkovú ja ľúbim...len keď ja to neviem robiť....hoď recept na plochu...myslím, že všetky zamlsáme .O)) a môžeš aj s tou smotanou 😀

marlenka56
4. říj 2008

asi ahoj, samozrejme aj ostatne moje zlate babulky 🙂

my sme tiež s manželíkom dajaký ospalí, on síce pracuej do roboty a ja pozerám rozprávku, keď si pamätáte Cesta do praveku a potom pôjdem upiecť bábovku 😵

marlenka56
4. říj 2008

ja som nejaká chorá resp. začínam byť 😠