Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
6. říj 2008

no naša svetova hláška bola
stojíme v rade v LIDLi, pred nami dedko
a naša malá (asi 4,5 rokov mala) že Mamiii, tej ujo smrdí
a ja akože nič, žiadna reakcia... tak ona si myslela, že som nepožula a zopakovala ešte raz a hlasnejšie... tak to som počula už nielen ja, ale aj polka LIDLu 😕

emily333
6. říj 2008

no moj maly v nedelu pri obede sa opytal babky / 87r/ ze ci je nervozna ze sa jeej tak trasu ruky no ostala som jak obarena no on este choroby chalabohu neovlada

sassi
6. říj 2008

ja som sa raz opýtala starkej, že "prečo si ty starká, takáááá, nooooo, ako stará papuča ???? " 😔 no našťastie to vzala v pohode 😅

qetinka
7. říj 2008

moja dominika ked nieco ide zapotit tak sa tvari smrtelne vazne...tak strasne dolezito....a minule sme s muzom sli pre zakaznikove auto a ja sdetmi naspat v aute ...ocino mal ist za nami....a dominika ho vyzerala a nevidela ho tak zapotila"mami ocino sa asi stratil"a hned na to..."mami ved mi si musime predsa najst noveho ocka ked sa ten nas stratil" 😀 🙂

emily333
7. říj 2008

no mojej kamosky syn asi tretiak povedal ze on ma jedneho ocka biologickeho druheho na papieri a tretieho mu mamka zozenie ak bude treba co tie deti v tej skole medzi sebou preberaju 🙂

asitka
7. říj 2008

noo...ja keď som bola malá...tak sme šli na výlet a išli sme popri starobinci...no a na výlet, šla s nami aj moja staraká....a ona len tak zo srandy utrúsila...sem raz pôjdem bývať...a ja ako vzorná vnučku, že neboj baby, mi ťa tam odvezieme 😀

a môj syn, teraz ked som čakala Emku...no brucho som mala poriadne...a on vedel, že som tehotná, lebo mám Emušku v brušku...no a moja mamina, je tiež taká gulôčka a malý jej hovorí...baby, Ty tiež čakáš bábätko, že máš také veľké bruško??? 😀 našťastie sa mamina rozrehotala...lebo som až meravá ostala... 😀 a ináč dobré ránko dievčatá 😀 aj pekný deň vám poprajem... 😀

sassi
7. říj 2008

pekný dnik
a u nas upršaný 😒
dnes idem malu očkovať proti chrípke, už sa "teší" 😖

emily333
7. říj 2008

ahoj no u nas je pekne a teplo tak nech sa ti mala drzi statocne 🙂

sassi
7. říj 2008

no tak som volala Dr. a aj malý ma prísť, ale až v piatok, lebo nemá vakcínu ešte 😉

titkovamiriam
7. říj 2008

dobre ranko!
ja deti nedavam ockovat akosi tomu neverim ☹

sassi
7. říj 2008

ja som dala min. rok a pravda bola, že fakt neochorela, až na jar a na nejakú viroz, čo malo taký priebeh, že za 3 dni bola fit 🙂
a mame po tom, je to taka bezbolestna procedra, ani reakcia zatial žiadna 🙂

asitka
8. říj 2008

no čaute....tak my včera boli u dr..lebo emča bola zachrípnutá....no a od dr...nás poslali do nemocnice...na inhalácie...a dnes zas....ale už to vyzerá lepšie...ináč ako sa dievčatá máte??? dorotka, už je lepšie chlapcom??? ali ...de sa mi flákaš??? ani na az som ťa nevidela....čo to??? zas ti píšem absenciu 😀

sassi, marlenka, mirka, emiliy quetok....hojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

alika54
8. říj 2008

ahojte kocky,,,vsetky zdravim 😉 ,,,asit kde si??? 😀 😀 😀 ja som tu xixi,,,ale ne,,,beham so simonom po mudr,,,vysledky mame dost na prt ☹ ,,,dalsie vysledky budu v pondelok tak zas len cakat 😠 ,,,inak sa da,,v sobotu nam uz pride ocinko tak sa nevieme dockat 😀

sassi
8. říj 2008

čafte, letim ozvem sa večer... cmuk 🙂

alika54
8. říj 2008

sassi, to bola rychlovka 😉 😀

asitka
8. říj 2008

ali...aspoň čosi potešujúce...to malý má s tou krvičkou stále zle??? to mi je ľúto... 😖 no tuším aj chrípka akosi šarapatí vo vzduchu...deti mám choré...a s emci som hotová....ja som tuším chorá aj za nich... 🙄

dorotaw
8. říj 2008

Ahojte 🙂 ,chalani su stale chory,Mato drhne ako divy ☹ a Kubko tiez,uz ma ide porazit.Je zase chripkove obdobie. 😒 .Idem im spravit cosi po zub,zatial papa

marlenka56
8. říj 2008

ahojte babulky moje zlate .... letim ozvem sa ... cmuk 😉

alika54
8. říj 2008

asit,,,joo,,,stale mame krv zlu 😠 ,,,akosi to tie nase detvaky zmaha cholera hnusna 😠 ,,,kukam ze skoro vsetky mate deticky chore 😒 ,,,tak vela zdravicka a vitaminov prajem,,

asitka
8. říj 2008

no...len si skus predstaviť...ako ja do tej mojej 5 mesačnej pchám antibiotiká, kvapky...no to je iný boj....ako ste šli na vaše deti vy....piť mi čajík nechce...ani vodičku...na lyžičku pozerá a pri priložení do pusy sa tvári, ako keby som jej dávala neviem čo....mliečkom zapíjať sa kvapky nemôžu....ani antibiotiká...no mám to ja veselé....

alika54
8. říj 2008

jajaj,,,to ste na antibiotikach? chudatko moje male 😔 ,,,inak ako jej to podat proti jej voli asi nejde,,,alebo ak nahodou otvori pusinku tak jej to tam treba supnut 😅 ,,,

asitka
8. říj 2008

no šak som šupla...ale ona to dá jazykom von...má na saláme, že nejaké lieky treba zhltnúť.....no niekedy je to veselé....a niekedy neviem, či mám plakať, či sa smiať...choroby detí vždy zle zvládam...si pripadám jak nesvojprávna vtedy... 😢

emily333
8. říj 2008

ahojte babenky uz som tu cely den mam ulietany az teraz som prisla.je my luto ze mate deticky chore ☹ prajem im skore uzdravenie moji chlapi sa drzia tak dufam ze nas na vyroza nechyti

qetinka
9. říj 2008

ahojte..pridavame sa do klubu chorych ☹ dominiku som nedala do skolky mala telotu vecer aj v noci a dnes ju hlava strašne boli...tak je doma...a ja som tiez chora....teda akoze... 😉 boli ma len hrdlo a chce sa mi strašne spať 😒 a nemozem..ked mam oboch doma... asitka...moja dominika bola taka ista nechcela lieky jest ani keby co bolo...to bol vecny boj..s takym malinkym mimčom....ale ked musela tak musela...zobrala som ju na ruky bud ja alebo muz...rucky za chrbat..hlavu zaklonit..automaticky uz zacala plakat..rychlo zapchat nosik a sup lieky do pusy...prehltla...a potom uz bolo dobre...pomojkali sme sa...a klud...len ma vzdy mrzelo ze to treba takto niekolko x denne...a aspon týžden ☹ si pomyslite ze som nejaka zla mama... 😖 ale inak to neslo teraz chvala Bohu zje lieky bez problemov...asitka a druhe dieta mas ako stare???prajeme pekny den všetkym...

sassi
9. říj 2008

ahojte
chorôbkam prajem skoré uzdravenie 😉
Naša Heni mala ATB po 1.x až v roku 🙂 a aj to len kvôli chybne stanovenej diagnoze 😠 😠 😠 Dr. mala asi špinavú skúmavku alebo čo a vyšla jej krv v moči, hrozne zle, hned nas chcela poslať do nemocnice, taký poplach narobila ... no a na 2. den po 1 davke ATB zrazu nemala nič, ani na další den nič... ale tie ATBsme museli už dobrať ☹ No a chora bola potom až v školke a ako 3-ročná mala šarlach (doniesla si z návštevy v ZA nemocnici ☹ ☹ ☹ )
Maly je na tom horšie, ten už bol doteraz 2x chorý, ale zasa on sa dosť rýchlo vystrábi, ja sa snažím tie ATB dávať čo najmenej, ale ked to inak nejde, čo spravš....

Asitka, ja myslím, že ona nie že nechce papať ATB, skor asi nevie papať ešte z lyžičky nie??? Neskúšala si jej to davať radšej aplikátorom od Nurofenu, alebo injekčnou striekačkou??? Ja som tak Heni davala donedávna, inak mi to tiež nezjedla.

titkovamiriam
9. říj 2008

dobre ranko! ahojte!

zajtra mam dovolenku-tak sa vytesujem !!!bude pekne pocasie tak budeme s mareckom obiehat kamosky a po veceroch luskat orechy 😀

chorobkam skore uzdravenie 🙂

asitka
9. říj 2008

qutinka....syn má 5 rokov, malá 5 mesiacov...nuž, antibiotiká som začala striekačku jej dávať...nejak to ide...pomaličky, ale ide...ale kvapky od kašla a fenistil kvapky...no des...má ich tam 5, aj to vytlačí jazýčkom...tiež si hovorím, že pri takomto násilnom podávaní...ma začne zachvíľu neznášať...syn bol presne to isté....od malička...teraz už prehltne...ale čo rečí má k tomu....tiež prajem skoré uzdravenievšetkým chorôbkam....

alika54
9. říj 2008

caute kocky,,,kdeze ste??? 😉 ,,,asit uz je lepsie drobcovi???

sassi
9. říj 2008

čaute
no na rodičku celkom OK, ale pani učitelka ma dosť negativistický prístup, teda mala by tie deti brať asi viac ako deti a nie ako objekty... no nechajme to tak, je mi z toho nanič ☹ ☹ ☹ Hadam to len na mna tak posobí a nie je to celkom tak pravda, ako to podala ... no nešlo ani tak o to ČO povedala ako o to, AKO to povedala... teda nie mne osobne, ale celkovo, teda globálne pre celú triedu... 😖 Akože štýlom, vyber si čo chceš....

deja
9. říj 2008

Ohledně té módy pro XXL, zde jsou docela dobré odkazy na mnoho obchodů, eshopy i kamenné s velkou módou http://www.dietni-denik.estranky.cz/stranka/moda