Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

dorotaw
10. říj 2008

Ahojte zienky,vcera som mala perny den a noc.Mato sa mi dva krat dusil 😢 a ked som mu dala lieky tak hned vsetky vyzvracal.Tak sme utekali na pohotovost,tam mi povedala Dr.ze,ma ciste dychanie a ze u astmatikov je to tak,dala mu cipku a isli sme domov.Dneska mu je o cosi lepsie. 🙂

sassi
10. říj 2008

no chudiatko male ☹

alika54
10. říj 2008

ahojte kocky,,,dorotaw to mi je moc luto ze je drobcovi tak zle ☹ ,,,konecne piatok a zajtra rano nam pride ocinko 😀 ,,,tak sa nevieme dockat,,,dnes som bola u kadernicky a z mojho blond meliru som presla na tmavo hnedu,,,som zvedava ako to drahy rozdycha 😝 😀 😀 😀 ,,prajem vam vsetkym krasny vikendik 😉 ,,,asit ako je Emmka na tom? dufam ze lepsie,,,

asitka
10. říj 2008

ahojte dievčatá...Matej sa mi zobudil ráno so zvýšenou teplotou...Emka vyzerá lepšie....tak dúfam, že to tak aj bude.....no a mňa to tuším teraz chytá....tak zle sa cítim, že až...bolí ma celý človek....kosti...svaly...tuším aj sadlo 😀 nooo...a tak...bože...nech už prejde toto obdobie....vrrrrrrrrrrrrrrrr...tak ako mám rada jeseň...nenávidím chrípkové obdobia...a keď mám deti choré..............dorotka.... 😒 skoré uzdravenie....ali 😀 šak daj foto do albumu oznámkujeme účes...ale určite si kráááásna... 😀 a pre toho svojho najkrajšia...takže zajtra ťa tu tuším nevidíme....budete sa vííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííítať 😀 😀 😀

asitka
11. říj 2008

no dievčatá a toto čo??? de sme???? háááá????

ali prišiel manžel.....dorotka má choručké detičky.....a ostatné??? heeeeeeeeeeeeeeeej...nech tu nemonoloooogujem sama 😀

sassi
11. říj 2008

ahoooj
monologuješ??? 😀
ja som dorobena ako kon, som umyvala okna, ale len niektore, prala zaclony, aj cely byt skoro sama... sa vychvaljem čo??? hm, ja taky chvalenkar 😀 😀 😀

asitka
11. říj 2008

no chvááála Ti...aj ja by som mala...ale keď teraz sa ani nedá.....nechceš prísť aj mne, keď si taká rozbehnutá??? 😀 😀 😀

sassi
11. říj 2008

ked budem mať HOTOVO 😀
no som si naplánovala, ked je teplo a moj MM sa vybral do Polska (pre akési zábradlia) došial na obed, takže som robila s asistenciou deciek 😠 no ale dalo sa, H. aj postrážila 😉 ale už potom sa jej nechcelo....
No a mame dosť vela okien, tak som dnes urobila 1 stranu- do dvora a niekedy v týždni zasa do ulice

asitka
11. říj 2008

no my máme zatiaľ len 3 ...tak to vždy vyženiem manžela na hodinku,, dve von...a poumývam...aj byt sa fest vyvetrá a potom len doupratujem....šikovná si...no čo už....keď už 😀

qetinka
12. říj 2008

ahojte dievčata... 🙂 marodi su uz lepsie na tom???dominika uz nema teploty len sa mi nevidi....neviem ci pojde zajtre do skolky či ju ešte doma nenecham den dva..moj synator je dnes od 4.15 hore...a spat ani keby čo bolo,hučal v tej postielke 😖 az som ho musela vybrat...ani somnou uz nechcel byt tak je v obyvke s velkou škatulou hraciek a ja si dodavam energiu...kavu 😉 bez nej by to bolo pre mna tazkeeee...akurat prisla prvorodena...tak ohromne ...pol 6tej a pomali všetci hore...dnes bude obed skoro uvareny...ozaj baby kolko ste pribrali počas tehu???kontrolovali ste sa v jedeni predpokladam ale kolko ste pribrali by ma zaujimalo...ja som18tt a ide ma šlak trafit,dnes som sa postavila na vahu a mam uz 4 kila hore... 😲 😝 som uz ako slon a to mam ešte polku tehu predsebou...sladkosti nejem..len minimalne...ani mich doma pre istotu nemame...pri domi som pribrala otrasnych 20 kil,pri oliverkovi 15kil a teraz???musim ist deti sa dozaduju ranajok....a všetcia normalny ešte spia 😀

sassi
12. říj 2008

quetinka ja som nepribrala nič, ja som pribrala 6kg a v poslednom trimestri som mala pri oboch problemy s pečenou a žlčníkom a bolo mi stále zle, takže to čo iné majú nevolnosti na začiatku - ja na konci, aj to čo som pribrala som schudla, takže po porode som bola o 7 kg lahšia ako pri otehotnení, no ale nikomu neprajem 😖
Ja som azsa teraz od leta akosi naložila na boky, ide ma šlak trafiť, takuto vahu som dáááávno nemala, rozmýšlam, či to nemám od toho horm. telieska (Mirana), lebo zasa takto prudko nezvyknem pribrať, no hadam sa to zas upraví....

My sme naštastie zdraví, sople nepočítam za chorobu 😉

marlenka56
12. říj 2008

kuk všetky ako sa máte?

prajem všetkým deťúrencom prajem skoré uzdravenie 😉

my sme najekao s manželíkom ochoreli, resp, začína to ☹

asitka
12. říj 2008

ahojte dievčatá...marlenka....kde si bola??? 😕 😀 dnes som mala veselo...a piekla som aj koláčik....prvý krát som taký, tak som zvedavá, či sa mi zadaril.....a vy ako ste sa mi mali??? ali de si??? manžel už udomácnený??? dokedy ho máš vlastne doma??? deťúrencom je už lepšie...tak uvidíme do kedy....a ostatné chorôbky sa ako majú????

asitka
12. říj 2008

už som ho ochutnala...je mňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm 😀

dorotaw
13. říj 2008

caute 🙂 dievcata,deticky mate uz zdrave?Moji chalani su tak na pol 😒 ,este to neni ono.Asitka aky kolacik si piekla?Alika,manzelika mas este doma?Riadne si ho uzi 😀 .

sassi
13. říj 2008

Asika - receptík plííííís

titkovamiriam
13. říj 2008

ahojte ja som piekla jablkovy cez vikend 😀

asitka
13. říj 2008

aj ja jablkovo orechový s snehovou penou na vrchu...ale robila som ho prvý krát...tak som bola hotová, ako dobre mi vyšiel O))) ináč ja zbožňujem banánovo karamelový....baby ten je tak supeeeeeeeeeeeer....večer hodím recepty....ozaj, dnes som mala prvú jazdu...no bola som v šoku...ja bola až v rajeckých tepliciach 😀 mala som ju ráno o šiestej....tak všetci čo sa ponáhlali do práce...isto na mňa schuti nadávali 😀 😀 😀 ale inštruktor ma pochválil....sa ma len spýtal..sedeli ste niekedy v aute a skúšali jazdiť...a ja že hej...a on...no rozbehnite sa....no prejdite tuto kúsok...no vidím, že vám to ide...ideme na cesty....som mala tuším aj smrť v očiach 😀 😀 😀

dorotaw
13. říj 2008

miriam,napis receptik Dakujem 🙂

dorotaw
13. říj 2008

mam strasne vela jablk,uz sa mi o nich aj sniva 😀

alika54
14. říj 2008

ahojte kocky,,,zdravim vas vsetky 😉 ,,,ako sa dari??? asit draheho uz mam veru doma a uzivame si jeden druheho 😀 ,,,je domka do 29.10,,,na buduci tyzden beriem dovolenku tak bude super,,,cez vikend ideme na chatu do Jasenskej doliny, potom planujeme take male vylety a samozrejme navstivime aj zilinu tak ti zakyvam 😀 😀 😀 ,,,inac simi ma vysledky stale blbe a vikine nakoniec potvrdili neaku alergiu na zlozku v kravskom mlieku 😝 😝 😝 ,,,tak nic moc,,,drzkajte sa vsetky a nech vas chorobky obchadzaju,,paa 🙂 ,,,jej a som si vsimla asit ze uz jazdis,,,tak sa hadam netukneme kdesi na krizovatke 😀 ,,,vela trpezlivosti za volantom prajem 😉

alika54
14. říj 2008

qetinka,,,jeej ty cakas babo,,,az teraz som si vsimla 😅 ,,,gratulujem,,,ja som inac pri synovi pribrala 15kg,,,a pri dcere 9kg,,no prve tri mesiace som schudla 3kg 😝 ,,,zato teraz mam obe tehotenske kila na sebe 😀 😝 😝

sassi
14. říj 2008

Alika a mne v KNM nezakývaš??? 😉
No tak si dovku poriadne užite
my mame dnes 8. vyročie svadby, tak tiež čakam, kedy detvaky zaspia
a dostala som od mojho manžela úžasný darček, novy PC 🙂 🙂 🙂 , lebo na tej starej kraksni sa už nedalo robiť...

alika54
14. říj 2008

sassi,,,tak gratulujem 😉 ,,,no pred takym rokom som do knm zasla dost casto no to je uz bohuzial passe,,,ale zakyvam zo za,,, 🙂 ,,a deticky sikovno treba uspat 😀 😀 😀

sassi
14. říj 2008

no veru šup-šup spať
maly spal malo, Heni ho zobudila
škoda že sme vtedy ešte nepísali ☹ no ved možno niekdy zájdeš a kukneš mna aj Dorotaw 😉

asitka
14. říj 2008

šak niekedy dáme zraz a dondeme šetky...z knm, z mt, zo za...sa dajak dohodneme....aliiiiiiiiiiiiiiiiiiii....užívaj, užívaj, kým ho máš doma....tú dovolenku vám tíško závidím,...ale len tíško... 😀 a prajem dobré počasie...aby ste mohli aj na výlety chodiť..... a deťúrencom viac zdravia....no to je smola s tou alergiou...fakt....popíšem viac neskôr...upratujem jak blázon...aby som stihla ordináciu a panelák....sassi....quetinka žmurk...aj všetkým kočkám zatiaľ pekný večer...aj ten recept potom napíšem....hojte zatiaľ

dorotaw
14. říj 2008

Caute,no mohla by alika prist na kavicku,rada by som ju spoznala aj deticky,jej muzicka poznam 😉

alika54
14. říj 2008

dorotaw,,,ukazovala som tvoje albo drahemu no moc si na teba nespomina 😠 ,,,no vies chlapi 😀 😀 😀 ,,,asit neprehanas to s tym upratovanim??? 😀 ,,, inac 15.11. mam v Cadci stretko po 10-tich rokoch,,,tak co zbuchnut neake to kaffe???

qetinka
14. říj 2008

ahojte 🙂 dominika je zdrava...ako tak.. 😉 zato to tento x schytal muz..ten nebyva chorý...tak raz za čas,ale ked ochorie tak to stoji zato...len dufam ze to zas neprejde na deti... 😒 to je potom jeden kolotoč....mame ist tento týžden do ba,konecne...sa chystam na nakupy uz velmi dlho...tak snad to tento x vyjde...chceme detsku prehodit s obyvkou..kedze budu deti viac miesta potrebovat....nejaky ten nabytok dokupit... a oliverkovi zimne oblecenie...nemam nic preneho na zimu čo mam po dominke..je všetko v ruzovom 🙂 a mozno aj sebe nieco 😀 ak najdem take velike... 😀 tehu oblecko aspon jedny nohavice by sa ešte zišli...alika dakujem za gratulaciu 🙂

sassi
14. říj 2008

ja už mam vlastne všetko nakupene , teda okrem topánok, ale to až ked sa začnú nosiť, nie že im ešte nohy narastú 😕
No všetko mame z min. roka, od kamošiek a z Mimibazaru, ale celkom pekne kúsky sme ulovili, takže super 🙂 om jej kúpila knižku, 2. diel Z rozprávky do rozprávky - to je taka zbierka svetových rozprávok, super písané, pekne obrázky, no každy diel stal 299,- 🙄 riadne drahe su tie knihy ... 😒 😒 😒
Alika, jasne, ak by to vyšlo, tak by som to kafe dala rada, velmi 😉 🙂 🙂 🙂