• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
aj u nas take počasie a prave začalo liať :confounded:
tak si neni o nič múdrejšia, ako si bola... :unamused:
30. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky,mame sa clkom fajn,len ja mam silnu migrenu a nic mi nezabera. :unamused: .Pocasie sa na trocha pokazilo,len dufam ze na dusicky nebude liat. :confounded:
30. říj 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdeze ste vsetky stratene??? :angry: :grinning:
30. říj 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaaaaaaaaaaaaaaaaaau cica...ako????
30. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
caooooooooo,,,,,,,,teraz uz super ked som ta objavila :grinning: :grinning: :grinning: co nove???
30. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my ti nestačíme? :cry:
Ale aj ja sa teším, že sa asitka objavila :slight_smile:
30. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze stacite,,,co nove??? je ten caj fakt hnusny??? myslim chutovo,,,idem ho zajtra zhanat :wink:
30. říj 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ho ešte nepilááááá :grinning: ale už mam kupený :wink:
30. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj,,,tak sa necham prekvapit :slight_smile: ,,,,a ako prazdninujete?
30. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nič moc, počasie hnusné, boli sme vonku, ale Heni bola u starkej, zasa robí nervičky ... dnes ockovi, to bude zasa noc.... :angry:
30. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som krpcov zaviezla k nasim a poobede pojdem za nimi na vikend,,,ale Vikina este trosku pokasliava tak som vravela nech ju radsej von nepustaju nech sa bavka len dnu :wink: ,,,strasne fuka u nas,,, :angry:
30. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože ženské ...zas chudnete??? vás prestanem aj ľúbiť...tu budem opustená guľôčka pri vás..... :grinning: ali....sassi....čaute moje zlaté.... :grinning: ali ako??? smutno?? mám pusu povylievanú....a neviem z čoho...čím to liečite?
30. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
asit veru smutno :frowning2: :wink: ,,,ale prezijem,,,a coze si sa moooc alebo praveze malo pusinkovala??? :grinning: :confused: ,,,skus zovirax,,,
30. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak som mala muža preč :grinning: teraz to asi nevysvetlím :grinning: :grinning: tuším...ja zvyknem mať takto povylievané, keď nejakým nečistým príborom niečo zjem...hlavne v reštikách...ale ani tam som nebola...neviem....niekto má herpes...von...a mne sa to dnu vyžáááádíííí :grinning: a čo to je..nejaká vodička???

ináč moja..nezávidím Ti...a fakt klobúk dole...ja by takto bola asi zrelá na Bytčicu...ale človek si asi zvykne na všetko...mám taký dojem....keď dorobím ten vodičák...ťa prídem kuknúť :grinning:
30. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asitka a ty si XXl? :confused: :confused: :confused:
30. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj,,,zovirax je na vonkajsi herpes,,,ale porad sa v lekarni :wink: ,,, uz sa tesim ked budes mat ten vodicak :grinning: ,,,ale inac aj vlaky premavaju :grinning:
30. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa tvárim, že až xxxxxxl...a vieš ako mi je fajn :grinning: :grinning: :grinning:

ali...ja viem...ale skús si to predstaviť...ja z 5 ročným a pol ročnou vo vlaku :grinning: šak aj sprievodca za mňa stresoval :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee :slight_smile:
30. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
qetinka...ahoooj.... :wink:

mon...je to problém?
30. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
oliver bol dnes ako drak..konecne spi..snad potiahne pekne..inac sa mi vysypal asi z atb...zajtra naklusem k dr...ide vikend...čo mi povie... ci pokracovat či nechat....
30. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
idete chudnut???
30. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
asit viem,,, :wink: ,,,ale drahy by ta odviest mohol hm? :wink: ,,,,qetinka ahoj,,,ako sa ti dari?
30. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: a ja jednina priberam... :grinning: ach jaj..
30. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
qetinka,,,ved ty priberat musiiiiiiiiiiiiiis :grinning:
30. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
qetinka....tu sa nechudne :grinning:

ali...hej...mohol....ale ako nazad? šak čo bojíš....za chvíľu mám skúšky...a chodievam často do rk...len aby si sa ešte nezatajovala :grinning: že sa ide?? striga jedna :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
alika dari...dari...tešim sa na to ked bude oli ok...
30. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nooo :grinning: :grinning: :grinning: ,,,nebojim sa toho veru,,,qetin a este ho stale tie uska trapia?
30. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ved hej...aj sa toho držim... :grinning: boze ja mam v pondelok poradnu a sono....ked poviem vahu tak ...tak nic...a som straaasne zvedava či sa drobec ukaze.... :slight_smile: na moje velke prekvapenie muz atial nechce vediet co budeme mat... :wink: obdivujem....ja som zvedava...
30. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
asitka skušky???čo študuješ???
30. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvietok....autoškolu :grinning:

ali...ok :grinning:
30. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek