Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alex77
6. lis 2008

pozriem aj to

asitka
6. lis 2008

sassi...jasné, že hej....hlavne oddelenou stravou...rezeň si oddelím od zemiakového šaláta 😀 ale šak sme povedali...že tu sa nechudne...bože...ved sme také pekné...a vy takto 😀 😀 😀 šak téééém na chudnutie máte do pobláznenia 😀 to som tým chcela povedať.... 😀 😀

anicka....prima je fajn...ja mám tiež odtiaľ pár vecí...aj keď netehu...ale aj sedeli...aj cena bola fajn 😀

ináč z magnetu mi nikdy nič nesedelo...bud to bolo nadrozmerné...alebo úplne neforemné... 😝

ali...de si???

ináč vám šeckým pekný dnik

anickaajanko
6. lis 2008

asitka
ja si z primy netehu objednavam
maju tam super tuniky a tak
ale nosila som ich aj tehu az do piateho mesiaca

presne ani mne z magnetu nic nesedelo

este quelle sa mi paci
akurat dnes som si objednala rifle
v ZV mame quelle obchod tak si to tam mozem vyskusat
a ked to nie je dobre vratim
aj malemu som objednala pekne veci maju

alex
aj z quelle mam vela veci tehu
jedny elegeantne nohavice som dokonca nemala ani na sebe
kupila som si ich na promocie
a nakoniec ani neviem ako som zohnala saty na promocie tak som bola v satach

sassi
6. lis 2008

aj ja mam väčšinu veci z Quelle alebo MP, Neckermann a Magnet mi nesedia, KLINGEL je velmi drahý

alika54
6. lis 2008

ahojte kocky,,,,teraz sme dorazili z mesta. Bola som Simonovi kupit topanky a aj som kupila super boticky v lekarni za super cenu 🙂 , co sa tyka nakupov z katalogu s tym nemam skusenosti,,,nenakupujem tak 😒 ,,,asit ako je malemu??? dufam ze lepsie,,,

sassi
6. lis 2008

my mame tiež na zimu SANTE zdravotne botky, sice nie su vyčančané, ale aspon si nedoničí nohy v topkách, čo sice super vyzerajú, ale inak su nanič...
a kolko ťa stáli? Ja som tie naše kupila za 50,- ked u nas rušili velkosklad obuvi 🙂

anickaajanko
6. lis 2008

no moj maly ma prvy krat koliky
boze to je strasny plac
prvy krat som skusala tu rektalnu rurku

materstvo je bolestive

alika54
6. lis 2008

noo ja som ich kupila za 715sk,,,ale oproti inym obuvam je to super cena a su kvalitne,,,to taku kupu ako ty som zas navystihla 😀 ,,,anicka neboj,,,takych chvil bude este velmi vela a budes vsetky boliestky s drobcom prezivat trojnasobne,,,,

asitka
6. lis 2008

ali...ale už hej...len nádcha ho zas trápi...vlastne upchatý nos...kvapky nejak nezaberajú...naparovať sa nechce....no...proste zlatíčko moje .... 😀 čo si nedá povedať, že mu dobre chcem 😀

alika54
6. lis 2008

asit veru pozname 😀 ,,,,ale hlavne ze mu je lepsie,,,

asitka
6. lis 2008

tiež si tak hovorím...a ty ako moja??? čo výsledky...??? a ozaj...s tou reumatologiou to ako dopadlo?

alika54
6. lis 2008

na mna nieco lezie,,,ale ziadny chlap,,,choroba neaka 😝 😀 ,,,a vysledky? ziadne,,,z krcneho budu na buduci tyzden a na reumatologiu ideme 26.11 na krv a vysetrenie az 3.12,,,,tak len cakame cakame 😠

asitka
6. lis 2008

hmmm....no je to hrozné...neviem, či je to dobou...alebo čím...ale nejak si napamatám, že by v mojom okolí deti....keď som bola malá...mali toľko chorôb...ako teraz naše deti ☹ budem vám držať prštoky

alika54
6. lis 2008

vsak,,,aj ja mam taky pocit ze vznika kopa novych chorob a lezie to na drobcov od malinkateho-malinka 😒

asitka
6. lis 2008

tak...tak ali....civilizačné choroby...a odserú si to tie deti...čo dospelí všetko navystrájajú...idem popratať...večer sa zas zjavím... 😀

anickaajanko
6. lis 2008

a ja sa toho strasne bojim
ze ochorie
toto su len koliky ale co choroba

alika54
6. lis 2008

ok asit 😉 ,,anicka neboj,,,potom strach opadne a budes bojovat proti bacilom,,ale preco hned mysliet na choroby??? ked budes mat druhe babo strach sa rozdeli na polovicu a skor to zvladnes,,,ja som pri Simonovi trpela az paranojou a neskutocnym strachom o neho, no ked sa narodila Vikina akosi to zo mna opadlo. nie ze by som sa teraz o nich nebala ale je to znesitelnejsie a deti mozu volne dychat pri mne 😀 ,,,nenadarmo sa hovori ze jedno dieta je len pre strach,,, 😉

anickaajanko
6. lis 2008

ja som mala taky porod ze som prisahala ze nikdy viac
ale strasne sme chceli malu vIKTORKU a mame maleho Branka
tak asi este skusime

alex77
6. lis 2008

dakujem za tipy na oblecko popozeram na nete 🙂

sassi
6. lis 2008

ANICKAAJANKO, ja som chcela jedináčika a teraz ... no brala by som aj tretie, len sa bojím, že by som potom chcela aj štvrté ... no s jedlom rastie chuť... 😀

alex77
6. lis 2008

sassi a kolko mas deticiek? nevidim ti nic v pase

qetinka
6. lis 2008

ahojte 🙂 vitam nove baby 🙂 marodi nech su rýchlo zdravučký...a zas dlho nech neochoreju....predchvilou nam odišla navšteva a oliver uz spinka..ešte dominiku si dam do poriadku...a vylozim si potom nohy k telke... 🙂 inac prvy x som teraz pocula ze jedno diete je na strach....ale je to tak...pri oliverkovi zvladam vela veci..chorobu... ovela lepsie...aj skusenosti robia svoje.... 😉 no pri tretom to zmaklnem lavou zadnou 😀 alex...ja som si kupila pred mesiacom rifle u nas v pd...na to kolko ma kil...som rada ze som zohnala..a maju az do cisla 54....a su moooc pekne.....nie na traky....sice boli drahe...ale to zas vsetko toto tehu oblecko....a ako sa poznam pokym schudnem po porode ešte ich vynosim...lcez net som si oblecko neobjednavala...ja potrebujem vyskušat....a ozaj teraz pozeram ty si z b.bystrice...v complicite ci ako sa to píše 😔 nemaju nic pre teba???tam som si kupovala vlani cierne nohavice a taku akoze bluzu..top...

alex77
6. lis 2008

no urcite nieco budu mat...teda snad...este som tam nebola zatial mam snad cas ale sa mi to tam zda trosku drahe. no uvidim

sassi
6. lis 2008

alex - dve 7 ročná dcera a 20-mesačný syn
ty si Alexandra? Lebo ja som tiež Alexandra 😉

anickaajanko
6. lis 2008

ozaj alex aj ja som kupovala v complite
pri svad. salone je to od namestia dole k hlavnej

sassi
6. lis 2008

ja som mala tiež tehu rifle do pasa, kupila som XL, ale som bola chudšia ako teraz a stáli 1200,- ... nosila som ich len 3 mesiace, zato intenzívne, skoro každy den. A potom som ich ešte predala za 300,- na bazariku, takže ma vyšli vlastne 900,-

alika54
6. lis 2008

ja som pri prvom krpcovy nemala problem s obleckom bo ked som ostala tehotna vazila som 60kg,,no problem 😀 ,,,a pri malej to uz bolo horsie ale mala som super tehu rifle so sekaca tie s tym vakom na brusko,,, sassi z knm 😀,,, a dala som si usit tehu triko a saty,,,ostatne som mala asi z neakeho cinana,,,

sassi
6. lis 2008

no ja tiež ešte tie gate ž čínana, slušácke do roboty, tam v rifliach nemožem 😒

anickaajanko
6. lis 2008

ja som mala tiez z netu rifle
tiez bolo XL
a boli super
este aj teraz ich nosim
😉
lebo cez brucho este gombik nezapnem

qetinka
6. lis 2008

sassi a co robis???ak to neni tajomstvo...inac...alika..60 kil???to som mala vpuberte 😀 😒 a chcem zas....a aj budem mat 😀