Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

zuziq26
27. zář 2006

iza: ved to este nie je tragicke - idealny vek, nie? o mesiac sa budeme tu z teba tesit, uvidis

iza
27. zář 2006

zuzig: na váhu? já myslím, že to zas tak důležitý není...

zuziq26
27. zář 2006

iza: no hej, z vahy mam depresiu a samozrejme v prvom rade z toho, ako vyzeram - ako balon 😖

1kaculka
27. zář 2006

jj, někdo si to umí vybrat, co. 🙂 Léta jsem chodila jedný gynekoložce a všechno (podle ní) bylo ok. Když jsme se rozhodli pro mimi, tak jsem jí změnila, protože jsem na tu doktorku neslyšela nejlepší hodnocení (jako že podcenila nějké věci a 2 moje známé mají rakovinu). No a při první prohlídce u nové gynekoložky mi řekla, že mám přechozený zánět na čípku a nakloněnou dělohu, samozřejmě že jsem na ní koukala jako vyvoraná myš, protože ta moje první doktorka mi takovýho nikdy nic nehlásila.

iza
27. zář 2006

zuzig : já teda se svojí váhou smířená rozhodně nejsem 😀 jsem jen děsně líná držet dietu....jo jo jsem žravá, jídlo mi chutná a nějak nezvládám se omezovat 😕

zuziq26
27. zář 2006

1kaculka: dobre, ze si hned utekala k inej... dufam, ze ten prechodeny zapal nema ziadne dosledky...

iza
27. zář 2006

zuz: já narážela na tu váhu kvůli miminku....

1kaculka
27. zář 2006

Já jsem na tom podobně, smířená s tim taky nejsem, ale co nadělám. Cvičit taky chodim, ale geny jsou geny a holt smolík 😉
člověk se musí brát takový jaký opravdu je a nejvíc přece záleží jaký je člověk po duši, než jetli vypadá jako modelka.

zuziq26
27. zář 2006

iza: hovor mi o tom 😀 vcera som sa ako-tak drzala, jedla som same zdrave veci... a o 00:15 som sa zobudila s takym strasnym hladom, ze som zjedla asi 5 cokopraclikov 😀 😀 😀

iza
27. zář 2006

kac: hlavně že ti na to přišla!!! je to hrozný jak na to někteří doktoři (prý hlavně doktorky) kašlou a přitom je gynek velmi důležitá

1kaculka
27. zář 2006

zuz: snad následky žádné nebudou, stěr z čípku bylo ok, takže snad to bude v poho. Prý když do roka neotěhotním, tak to budeme řešit. Mojí váhu taky nekomentovala, tak se necháme překvapit.
Holky to by bylo, aby se nám to všem nepovedlo. 😉

zuziq26
27. zář 2006

1kaculka, nechcem vyzerat ako modelka a viem ze ani nebudem... ale par kil chcem dat dolu. vy mate aspon priatelov/manzelov, ktori su podobnej postavy... ale ten moj ma ledva 70 kg (pri vyske 180). tak si viete predstavit, aky sme parik... ale hlavne ze sa lubime, nie? 😎

iza
27. zář 2006

zuz : jo to znám 😉

zuziq26
27. zář 2006

kaculka a co cvicis?

1kaculka
27. zář 2006

zuz: jo hlad je potvora 😀 , to znám. Já se aspoň snažim nejíst chleba a rohlíky a už jsem si na to zvykla. Aspoň si držim váhu, když už nic ☹

iza
27. zář 2006

zuz : haha tak to ses asi nepodívala na fota mého manžela....na svatbě měl 65(teďf už má 72 😉 )....a je malej...

zuziq26
27. zář 2006

iza a kam sa mam kuknut?

1kaculka
27. zář 2006

zuz: step érobik, hrozně mě to baví, ale přes týden jsem z toho pak totálně ko. Ze začátku jsem si tam přišla jako pako, že jsem to nestíhala a hlavně jsem neznala ty pokyny, ale teďka už je to ok 😀 . Bedýnku jsem ještě neprošlápla 😀 😀 😀

1kaculka
27. zář 2006

zuz: 😀 😀 hihi, můj manža má 70 kg, takže jsme jako širokej a malej 😀.
Koukni do mého alba (klikni na ten foťáček)

iza
27. zář 2006

zuzz : aha já si neuvědomila, že tu nejsou ty naše alba z beremese....

iza
27. zář 2006

kacu : tak to to máme podobný haha

1kaculka
27. zář 2006

iza: 😀 😀 , dej si aspoň jednu fotku na koníka ať máš další album.

zuziq26
27. zář 2006

nic sa nedeje, pozrela som sa tam - velmi vam to pristane!!!

iza
27. zář 2006

zuz : já ty fota mám na beremese....

1kaculka
27. zář 2006

Jo a to Vám ještě musim říct, že od té doby co jsem vysadila HA jsem připrala asi 8 kg a nemůžu se jich zbavit 😠 .

iza
27. zář 2006

no já před svatbou dooost schodila, ale už to vyžírám zpět haha

1kaculka
27. zář 2006

zuz: díky, měla jsem tam skvělý šaty a ty mě celkem udělali pěknou postavu. No ale když se v koupelně svléknu, fuj tajbl 🙂 .

Iza: tak si tu fotku ulož na plochu a pak jí z toho přetáhni na koníka.

iza
27. zář 2006

nebo se píše shodila? 😕 no to je fuk haha
kac : to nějak půjde dolů...někde jsem četla, že prý takový ty pilile na spalování tuku na to zabírají...ale není to na 100%

zuziq26
27. zář 2006

kaculka, pozerala som aj tvoje foto a bola si super

hanulik
27. zář 2006

Iza, je mi to moc líto. ☹ Dneska už jsem se svojí váhou smířená. Ale jen díky svýmu klukovi. Vždycky jsem měla problém najít si partnera a o to víc, jsem šťastná, že mám toho svýho chlapa, který je na mě moc hodný, říká, že miluje moje prsa, bříško, zadek. A že by mě ani jinou nechtěl. 🙂