Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
13. lis 2008

no ja ho tiez este fyzicky nemam
len ze viem ze ho chcem
cakam na akciu
pretoze v decembri vraj bude lacnejsi
vyrobia ho za 5 dni takze este mam cas
este nemam maleho nafoteneho
ale program z fotolabu uz mam stiahnutý

sassi
13. lis 2008

aha cez fotolab
ja chcem robiť sama v Gympe (program na upravu foto)

asitka
13. lis 2008

sassii....po jakom cisarskom si to bola...to som nepochopila......??? 😕

ali ...seeervus moja...jakož? 😉

alika54
13. lis 2008

ahoj asit,,,,da sa celkom,,,dnes sme mali taku akciu s koleginami tak bolo celkom fajn,,,no som unavena,,, 😉

sassi
13. lis 2008

ja som nebola po cisárskom, to kde si vzala? 😀
ja som min. rok bola na operácii, teda 2x za sebou

alika sa vyskákala a je unavená ... ooo... aj ja chcem 🙂

alika54
13. lis 2008

no nahodou som nepila bo som si musela po deti ist autom 😉 ,,,ale v sobotu si to vynahradim,,,odvoz zo za som si zariadila ,,, 😀 potom vam budem kyvat 😉

asitka
13. lis 2008

saska...to si asi reagovala na niečo na predchádzajúcej strane....ale vyznelo to tak čudne.... 😀

ali...no moja...a mňa kedy prídeš pozrieť??? čo tu budeš??? hovor...píš...preháňaj 😀

anickaajanko
13. lis 2008

no ja zial taky program nemam

alika54
13. lis 2008

pockaj v com mam prehanat???? 😀

asitka
13. lis 2008

mica...to sa tak hovorí.... 😀 čo ideš oslavovať??? 😀

alika54
13. lis 2008

no idem na to stretko zo strednej a Za je moja prestupna stanica 😉

asitka
13. lis 2008

a kam ideš???

alika54
13. lis 2008

do Cadce,,,,

sassi
13. lis 2008

jaj, no že som bola v nemocnici, ked bol malý 8-mesačný a dlhoooo, a nevedela, som, kedy prídem, lebo domrvili mi operáciu a sa to akosi predlžilo na 6 týždnov 😕

anickajanko, to je taky program zdarma na Digiscrapbook, ale daju sa robiť pekne veci, upravy fotiek do ramikov a podobne 😉

asitka
13. lis 2008

jáááááj...no tak sa dobre zabav.... 😀 sa neopi, nach nám hanbu nenarobíš..... 😀 😀 😀 a z opice bolí hlava...ževraj...som počula....bo ja som ešte nikdy opitá nebola.... 😀

alika54
13. lis 2008

jaaaaaaaaj,,,,ved to ti aj tak verim 😀 😀 😀 ,,,,

asitka
13. lis 2008

ali no never...ale ja fakt ešte opitá nebola....moja suseda tvrdí...že ja som chorá, že nepijem....a keď sme kdesi...tak si zriedim červené víno s kolou...a s tým vydržím celý večer...občas odpijem....a pomedzi to vela koly....ja by aj chlastala...len ked mne ti to nechutí....... 😝

sassi
13. lis 2008

ja nepijem ofd žlčníka vobec a ani predtým nie, len na VŠ bolo par zaťahov a to až takých, že som pobozkala spolužiaka 😔 😀 😀 😀

alika54
13. lis 2008

ale ved ani mne to nechuti,,,len jedinky raz som chytala rovnovahu na posteli a drahy ma obskakoval 😝 ,,,a to sme mali akciu na chate a akosi mi slo s kmotrom som sama stiahla fernet a to som nevedela ze uz som tehu ani ze dotycny bude kmotrom 😀 😝 ,,,fuj fuj fuj,,sa hambim 😅 🤐

asitka
13. lis 2008

aaa...aspoň máš na čo spomínať 😀 ja môžem tak na opice kamarátov a manželove...ale keď je to real tak sa narozčulujem....ale po čase sa dá na tom fajnovo pobaviť.... 😀

alika54
13. lis 2008

😀 😀 😀 ,,,ved jo,,, co sa za mladi naucis na starobu aj tak zabudnes,,,

sassi
13. lis 2008

no my všade autom, manžel šoferuje a ja nepijem ... a pribuzenstvo nevie (a nechce) pochopiť

asitka
13. lis 2008

😀 ali...koľko máš rokov?

alika54
13. lis 2008

dobru nocku prajem 😉 ,,,,musim spinkat,,,

sassi
13. lis 2008

asit, si sa spýtala na vek a už uteká 😀

asitka
13. lis 2008

hej veru.... beťááárka.... 😀 idem kuknúť panelák...a pôjdem aj ja haji...dobrú aj tebe saška 😀

sassi
13. lis 2008

dobrú 😉

anickaajanko
14. lis 2008

Bré ránko babenky

sassi :
anickajanko, to je taky program zdarma na Digiscrapbook, ale daju sa robiť pekne veci, upravy fotiek do ramikov a podobne
a ako sa k tomu dostanem
co sa tyka instalacie na PC som antitalent
😉

sassi
14. lis 2008

anicka klikni si na temu Digiscrapbook pre začiatočníkov a na 1. strane su popísane základy 😉 Ja sa to tiež len učím 🙂 Ale ten kalendar chcem dať dokopy

anickaajanko
14. lis 2008

jéj skúsim vďaka