Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
14. lis 2008

ten scrapbook je uzasny
mne sa to nepodari tak spravit

anickaajanko
14. lis 2008

ten uplne prvy kde je alexicek aj ja chcem take brankovi
ako to mam spravit

sassi
14. lis 2008

ale podarí ... 😉 nič zložite, to ja zatial len skladám vrstvy, ešte neviam ani tienovať, kolorovať fotky, ohýbať rožteka a podobne ... no do albíčka mi to stačí aj takto

alika54
14. lis 2008

ahojte,,,,asit tak moj vek ta zaujima? 😀 ,,,mam 28,,,,konecne piatok super,,,,ale vikend mam tak plny ze az az,,,inac v nedelu ideme s detmi a aj s kamoskou z konika do kina na madagaskar2,,,,boli ste uz niektora kuknut??? jednotka bola krasna tak isto aj dvojka bude fajn,,,co planujete na vikend? sassi tie fotky mas nadherne 😉

sassi
14. lis 2008

alika dakujem 😉
no ja mam 32, to som tu asi stará harfa medzi vami 😀
Madgaskar 1 mam ena videu a v kine som nebola aspon 4 roky 😒 ale šla by som, chcela som isť na Bathory, ale ani tam som sa nedostala 🙄

anickaajanko
14. lis 2008

ja mam 24
v kine som bola este tyzden pred porodom
ale rozpravky typu Madagaskar milujem

no sassi idem to skusat
stiahlo mi to a teraz mam na obrazovke 2 uzke okna
idem zistovat co s nimi dalej

maly ma zas bolesti bruska
boze

qetinka
14. lis 2008

sassi pekne fotočky 🙂 inač ahojte....................oli spi na balkone uz hodinu tak dnes nic nerobim...len sedim a mam nohy vylozene...aj to treba,ze??? 😉 bola som dnes ešte na nakupoch u nas je nova predajna mana....pekne veci a skvely vyber..a kvalitne a podla mna lacne...uz mam par kuskov odtial a som spokojna...tak konecne som kupila oliverkovi sal ciapku a ruikavice....na zimu a vo farbe ktora mi pasuje v zimnej bunde..a po zlave len za 130,-no zadarmo...v meste taketo kompety aj s rukavicami nemaju a ak maju stoja 600,...vela....a ked potrebujem obom kupit..ufff,pride mi to drahe...tak som spokojna.. 😅 a vytesena... malej idem dnes ešte pozriet čizmy na zimu ma len jedny odvlani a su jej akurat..a babka zacvaka.. 🙂 😉

qetinka
14. lis 2008

ozaj poprosim typy..sem sa ..šup šup...co varite cez vikend???

qetinka
14. lis 2008

inac aj ja patrim asi k tym staršim.. 😖 ale som duchom mlada 😀 naozaj...mam len 30..a šediveju mi vlasy 😲 😀

qetinka
14. lis 2008

nikde nikoho a ja mam casuuu...no madagaskar je dobry..ale mne sa velmi paci doba ladova1.a udatne kuriatko..tam su take hefty... 😀 😅 sa s muzom na tom zabavame...ja chcem ist na koncert vianocny..honza nedved s bratom 😲 budu v bojniciach...mi ich mame strasne radi..teda ich hudbu..to je hudba nasho mladi...ako sa hovorí...vlani som to nestihla ...v piatok bol koncert a v štvrtok som porodila... 🙂 tak tento rok to snad vyjde a bude mat kdo deti strazit...dufam..oliverko ja hore..tak idem..paaa.

sassi
14. lis 2008

quetinka mne šediveju od 1. porodu, to som mala 24 😉 a teraz sa už musím farbiť, inak by som mohla tak akurát za babičku na karneval 🙄
Ja neviem, čo budem variť, na sobotu zvyknem niečo jednoduché, nejakú hustejšiu polievku, manžel je aj tak v robote ☹
dobre si kupila 🙂
ja som malemu supravu z Quelle na MMB za 350,- aj s poštou, a malej mam tiež z Quelle, z min. roku vo výpredaji, len to mala min. rok velke, tento bude akurát
topánky som malemu zo zrušeneho skladu za 50,- a Henke kupili naši v Altero za 1100 čižmy, ... ona ma totiž velkosť 36, a to su už dámske

inem nakuknuť do vypredaju Quelle, maju tam fest polacnene veci, kožene bundy od 500,-, aj ostatne, trička od 199,- a tak... link: http://www.quelle.sk/sk/q4r/schnppchen/spot6/

alika54
14. lis 2008

qetinka ja som vikine kupila cizmicky v tulipe v ambre a su nadherne za 510sk,,,mali aj 10% zlavu,,,inac mam uz krpcov zaoblecenych na zimu tak len cakat na sneh 😀 ,,,,inac v kine som bola po dlhej dobe na muzikali mamma mia a bolo to perfektne,,,teraz sa najblizsie okrem madagaskaru chystam na bathoricku bo som ju nevidela 😒 ,,,o chvilku idem krpcov zaviest ku babke a vikend sa moze zacat 😀

alika54
14. lis 2008

sassi v Quellecku treba kupovat velkosti vacsie alebo akurat???

sassi
14. lis 2008

no ja si objednavam 42, ale v obchode sa do 46-ky nenatrepam, takže tak akurát, ale kukaj a aj materiál, ja kupujem, čo je s elestanom, prípadne aj oni píšu, aky to je strih

anickaajanko
14. lis 2008

Mamma Mia som aj ja strasne chcela vidiet ale kedze kojim kazde 2 hodinky a mam moju babiku malicku musim pockam na DVD

Doba ladova je super, s muzom sme to pozerali niekolkokrat, ako male deti
Ale udatne kuriatko som nevidelu musim pokukat kde to zohnat

barbaraknm
14. lis 2008

ahojte zienky,dlho som tu nebola,lebo som mala pokazeny pocitac.Ako sa mate a co deticky? Su zdrave.Moji chalani ano a to ma tesi najviac 🙂

alika54
14. lis 2008

ahoj barbi,,,,ako mas???
sassi dik,,,kunem si cely katalog

asitka
14. lis 2008

som dnes bola na madagaskare s malým a bol super....odporúčam... 😀 dobrú noc dievčatá..... 😀

sassi
15. lis 2008

ahojte
včera som kukala domino-day, to každy rok sledujeme, celých 10 rokov, predtým na satelite 🙂
a dnes rano mi nešiel net, manžel v robote, tak som tu nebola, a vidim, že ani vy nie... aspon som nič nezmeškala 😀
Už prišiel mnželík., tak mi to opravil 🙂 , maly vyvreskuje v postielke, neviem, aj hodinu zaspáva ... teda rozpráva si, hrá sa , a potom sa rozplače, musím tam isť, uložiť ho ... a zasa dokola 😕 ale nakoniec vždy zaspinká

qetinka
16. lis 2008

bre ranko 🙂 u nas je taka hmla ze neni vidiet ani na krok a zimaaaa,oliverko konecna ako tak dobre spal bol len 3 x hore,uzasneeee,sice mame zas dlhy den..od 5tej ale da sa...asi idem rovno varit.vsak co budem???

alika54
16. lis 2008

dobre ranko kocky,,,qetinka ty ranne vtaca,,no ja sa pridavam,,prisla som po pol noci z toho stretka,,,bolo perfektne 😉 ,,baby boli super vsetky,,,,ale ja som tak nachladla ze idem teraz rovno na pohotovost 😖 ,,,takze krasnu nedelu prajem vsetkym,,, 🙂

alika54
16. lis 2008

asit,,,tiez ste si ten futbal mohli naplanovat iny datum 😀 ,,,kopa policajtov 😠 ,,,a dufam ze ste ty a sassi videli ako som vam kyvala,,,sassi vam zas pribudol pekny kruhac 😀 ,,ale na tej krizovatke bol asi aj dost potrebny,,no t 😀 raz vraj mate zas kolony 😉

alika54
16. lis 2008

hups,,,kukam ze si nahradzam pismenka smajlikmi 😀 ,,no pochopili ste snad ze doslo k omylu 😀

sassi
16. lis 2008

alika videla som, šak som ti odkývala z okna 😀
no a ten kruháč, to no comment, v špičke stojí kolona až do Brodna po dialnicu 😖 je aj obchádzka cez dediny, ale aj tam sa to potom upchá a v zime, ked je sneh sa tade vobec neda chodiť ...
inak cely ten kruháč asi zachráni par životov, ked tam bola len križovatky, tak tam zabilo pár chodcov (aj mojho 36-ročného bratranca 😢 )

asitka
16. lis 2008

ali...šak som mávala jak na prvého mája.... 😀 ináč aj na mňa čosi lezie.... ☹

čaute dievčatá a peknú nedeľu 😀

qetinka
16. lis 2008

ahojte baby...prisli sme predchvilkou domov...boli sme nakoniec v tulipe,vsak som si nic nekupila 😖 😠 v taklu tie lacne bundy..jedna sa mi pacila ale vsak 44 mi bola akurat...to mozem nosit to co mam v skrini ,ja potrebujem vacsie...a co bolo sa mi nepacilo...ale aspon som kupila malej v ambre cizmy...dik za typ alika...ty si to tušim spominala ze si tam kupila..a pekne ...zlacnene o polovicu za 700,-oliver cestou domou bol hrozne mrzuty...tie zuby 😠 ale teraz je ok..sa nahana po byte ...a som sama s deckami...muz musel ešte nieco ist vybavit...a zajtra ked je volno ide zas na stavbu kamosovi.. 😠 😠 😠 😠 po sobotnajšej diskusii slubil ze toto bude posledny x tak som STRASNE ZVEDAVA...

qetinka
16. lis 2008

a prave som zjedla milku ..az polovicu 😲 ale no to hadam rozchodim 😀

qetinka
16. lis 2008

baby inac pouzivate autosedacky v aute???
predpokladam ze ano...dnes som videla na krizovatke vo felicii mala v zadu na rukach take male mimi... ☹ 😖 😠 mna poraza a šlak triafa z takehoto pristupu rodicov...ja neviem ale pre bezpecnost deti hadam všetko nie???ma odvahu ta mamina...ja by som toto teda nepodstupovala....a zvlast po tom co je tu ta diskusia pod nazvom "nemyslis,zaplatis" asi ste mrkli na to...ja som to vcera muzovi ukazala...

sassi
16. lis 2008

Milka mnáááám
no my sme mali autosedačku už pri Henke od vajíčka, potom 0-18kg, a potom 9-36 (čo sa da rozložiť potom na sedák)
no a maly kedže je taký vysoký aký je, už je v tej 9-36 kg a Henke som kupila v Polsku sedák (krásny, polstrovaný za 600,- v obchode)
no a tie 2 som už predala každu za tisícku, takže mi neostali na ocot
Ja nechapem takých rodičov,m budu sa dušovať, ako svoje deti lubia zakladne veci neurobia, ved stačí jedno prudšie zabrzdenie a z decka je mrzák na cely život (v tom lepšom prípade)
My už mam e jednu buračku s oboma deťmi za sebou, maly mal len 4 mesiace ... takže viem, o čom to je ...