Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
16. lis 2008

konecne oliver spi 🙂 😅 ja som taka rada....dominika uz driemka pri mne v obyvke...nejdem ju uz preberat i ked sme si zuby nestihli umyt 😖 ale raz nevadi hadam... a muz ešte nie je doma...a mam strasne chut na KOFOLU!!!JA SOM asi tehotna 😀 😀 😀 same nezdrave veci..no fuj...sassi,prosim ta buracka... 😲 😢 takze mas skusenost....ono je to strasne..nikdy nevies kedy a co sa stane...ja som dobry a zodpovedny šofer...jazdim opatrne...dovolim si povedat..ale sa bojim na cestach tych magorov co su ako zmyslov zbaveny...

qetinka
16. lis 2008

jejda domi zaspala tak tvrdo ze uz chrape...necham ju tu zatial ja ju nebudem prenašat je dost tazka...a stym bruchom...radsej nie uz pockam pokym dofrči muz domov..

sassi
16. lis 2008

queti, krásna fotka pri nicku 😉 za chvílku budeš meniť, lebo tam nebudu komplet všetci... 🙂
No buračku sme mali taku nami nezavinenú, kusok od domu, z protiiduceho auta odletela doska a nam vrazila do vidičovej strany, škoda za 120.000,- ešte že mame havarijnu
no nič sa nam nestalo, moj manžel je našťastie duchaprítomný vodič a normálne zastavil na kraji cesty... ale auto plné skla, najhoršie bol manžel, lebo tem mal sklenný prach v očiach, v ústach... a Henka mala sklo po sebe - ona sedela za mnou, no našťastie sa dívala do boku, lebo tam na luke byvaju často srnky, tak sa dívala tam, či neuvidí.... ja len na kolenách a maly vo vajíčku so strieškou nič našťastie
ale keby neboli v sedačke, ktovie, čo by urobili....

qetinka
16. lis 2008

zmazali mi foto pri nickku 😖 ked ja mani nemam svoju foto...vsetko fotim ja...

sassi
16. lis 2008

no to su teda ... ešte že som ju stihla 😉

alika54
17. lis 2008

ahojte,,,,a ja som foto nestihla qetinka ☹ ,,,ale deticky mas prekrasne 😉 ,,,,ja mam autosedacky ako samozrejmost,,,Simon ma uz len podsedak no Vikine sme kupili taku co sa da postupne na podsedak rozlozit,,no zatial ju vyuziva celu ,,,kupovali sme ju v KNM ,,myslim ze v bambulke 😉 ,,,na pohotovosti som vyfasovala antibiotika tak dufam ze zaberu,,,na madagaskare sme boli pred kinom milion ludi problem sa tam dostat, esteze kamaratka kupila listky vopred,ale bolo to krasne-odporucam,,,a pekny den vsetkym,,u nas prsi 😖

sassi
17. lis 2008

dobré ranko, aj u nas je hnusne
ja soi poškam na DVD 😉 do kina nechodíme, akosi na kulturu nie je čas ☹

alex77
17. lis 2008

ahojte. dlhsie som sa neukazala. akosi nebola cas a vcera mi bolo brutal zle tak som bola rada ked som si pospala. dnes je to omnoho lepsie. takze asi sa pojdem prejst na stavbu pozriez manzela a k nasim pomoct daco uvarit lebo mamina este nie je fit s rukou. tak vam prajem krasny volny dnik.

anickaajanko
17. lis 2008

ahojte
ja by som aj sla do kina ale od maleho nehrozi
tiez budem musiet pockat na DVD
Udatne kuriatko, Mamma Mia, Madagaskar 2
nuz vydrzime

nasla som super obchod internet na odevy maju super rifle aj vacsie velkosti
aj mikiny kuknite i-odevy.sk
😉

anjelinka
17. lis 2008

ahojte, inak, ja som nasla takuto stranku, maju tam nadherne veci, ale neviem, ci z ciech sa da objednat, pisala som im aj email, ale neozvali sa zatial.

www.buclounek.cz 😉

anickaajanko
17. lis 2008

anjelinka
zaujímavá stránka
ale asi nie keď nemajú ani dodacie pre SR ani kurz nič

alika54
18. lis 2008

cao kocky,,,kde ste zasite??? ja som pn,,,strasne kaslem tak ma doktorka vypisala a liecim sa,,uz mi caje lezu krkom 😝 ,,,ako sa mate???

sassi
18. lis 2008

mne tu stránku nenačítalo
😒
Alika no len sa pekne lieč, to si teda musela riadne nachladnúť... aspon si oddychneš doma troška 😉

anickaajanko
18. lis 2008
anickaajanko
18. lis 2008

alika
skoré uzdravenie
😵

alika54
19. lis 2008

ahojte,,,baby dik,,,uz je to o kusocek lepsie no stale nic-moc,,,,anik kukala som tie stranky fakt dobre veci a super ceny,,,idem malemu kuknut pyzamka,,,su pekne 😉 ,,,

qetinka
19. lis 2008

bre ranko...ali tak sa skoro uzdrav ked uz si chora 😖 mna len pobolieva hrdlo.domi je ok,len oliver je stale mrchavy 😒 zacal si zas uško chytat a teploty ma tak do 37,6 max...tak dnes ešte idem pre istotu k ušnemu lebo to lave uško nemal doliecene...asi sa mu to vratilo...alebo su to "len"zuby...vsak uvidime ...tu snezi a snezi...oli spi na balkone zababušeny uz od pol 8mej lebo synator ma zas den od pol 5tej..mna uz stoho porazi... 😢 čo mam urobit aby spaval lepšie a dlhšie???keby potiahne aspon do 6tej...spavat chodi okolo 8mej...skušali sme ho davat neskor..ze rano bude dlhšie spat ale efekt to nemalo..aj tak je medzi 4-5to hore a uz nie a nie spat..asi to bude jednoducho take dieta...ranne vtača...alebo poradite nieco??co som neskusila??

alika54
19. lis 2008

qetinka dik,,,juj veru proti takemu rannemu vstavaniu -neviem nic poradit,,,mne vstavali pred siestou a pripadalo mi to zufale ze sa snad nikdy nevyspim 😒 ,,,ale pred piatou? len dufat ze sa mu neako upravy rezim. hlavne ak nepomohlo to neskorsie ukladanie na spanok,,, 😔 ,,,aj u nas je bielo,,,vikinka rano cela stastna ze hura uz je sniezik,,bude chodit jezisko a potom pride ocinko 😀 ,,a konecne si mohla obut do skolky svoje nove ruzenky,,,to su ruzove snehulky a ona ich vola ruzenky 😀

qetinka
19. lis 2008

u nas rano snezilo ale nebolo nasnezene a muz hovorí dominke ze pada sneh..a ona"no určite,rob si srandu!" 😀

sassi
19. lis 2008

"ruženky" 😵 😵 😵 krásne slovo

U nas stale sneží, ale je krásne, aj ked nejako sneh nemusí, 1. sneh poteší
manželíka mam dnes v Spišskej N. Vsi v robote, pride až večer 🙄
K rannemu vstávaniu, top sa upraví samo si myslí, aj naš vstával vždy skoro rano, ale ako je starší, tak sa posunul aspon na siedmu - pol ôsmu 😵
Tie odevy su pekne, ale mam v quelle objednavku za vyše 4000,- (pšššt) tak sa musím krotiť 😕

anickaajanko
19. lis 2008

ahojte babenky
wow sassi si sa nejak rozšupla nie?
4 táce? pred vianocami? bohatý to ježisko, aj ja chcem
pekna stranka aj som si objednala
aj z primy aj z quelle ale ani do kopy zo všetkých to nemám za štvorku 😉
maly mi cez den nechce spinkat a to ma len 11 t
kolko by mal cez den spikat
nestiham ani poprat ani pozehlit
a ked si predstavim ze o mesiac su vianoce a ja nemam okna umyte
a na verande mame 8 ks a kazde ma 2x2 metre

qetinka
19. lis 2008

tak sme doma...manzel bolo taky zlaty ze to všetko so mnou obehal autom...a nosil maleho.,..on je dost tazky a ja stym brušom 😔 ked ho vela dvíham tak ma boli cely spodok brucha a sem tam mi tvrdne 😖 tak to obmedzujem ako sa len da...i ked vela sa neda...je maly a cely den som snim prakticky sama....ale hadam to zvladneme do konca bez problemov...dufam..uska nema zapalene..chvala Bohu tak su to len zuby!!!!potvorky nech uz vylezu.....idu rad radom...dr.mu pozerala do pusy vsetko ma take navrete...dasienka...a stolicka je kazdym dnom viac a viac vonku...sassi aj ja by som nakupovala a nakupovala...na seba..ale nema to teraz vyznam..a po porode sa chcem pustit do chudnutia....pekne pomalinky a pozvolne...tak ak budem potom za cas spokojna zo svojou postavou menim šatnik..to bude koruniek..teda eur minutých 😲 ale tešim sa na to... 😀 uz aby to bolo..mojim snom je potom mat aspon 7O kil...to som mala ked som sa vydavala...a bolo to podla bmi v norme...pri mojej vyske...juj dlha predlha cesta ma caka...

qetinka
19. lis 2008

idem olivera ulozit a asi si lahnem aj ja...pokym sa da....okna umyvat..ja uz nieco mam umyte...ešte jedno mi treba...ale to az ked vymalujem izbu..ideme menit detsku za obyvku a v etskej mam borduru a to sa tam uz potom nehodi..tak idem to odliepat a asi v piatok vymalovat..chcem orazovu...som zvedava ci sa mi podari namiešat... 🙂 podklad je zeleny....to bude sranda...a muz sa toho nechyta...takze to musim zmaknut sama...pride mi ocino pomoct..nechcem sa so skrinami natahopvat..a teda ani nebudem..sa tesim...len to upratovanie potom..

anickaajanko
19. lis 2008

alika aj toto su pekne pyzamka
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4490300

alika54
19. lis 2008

qetinka si zasa moc aktivna 😉 ,,,ja mam obyvku oranzovu ale taku bledsiu a spalnu mam syto oranzovu,,,ta je krasna no tu sme si dali namiesat,,,detsku mam zeleno-tyrkysovu a kuchynu bledunko zelenu skor taku pistaciovu,,, anik dik idem kuknut aj tuto stranku,,,este si musim krpca pomerat ci sedia velkosti,,inac baby som okolo jedenastej zalahla a vstala som o pol tretej,,sila co? ale asi som to potrebovala a aj sa citim lepsie 😉

qetinka
19. lis 2008

ahojte..to pyzamko je pekneee..ja malej len disney pyzama kupujem a su uzasne 🙂 aj po tolkych praniach drzia tvar,nevytahaju sa...no a jej sa to samoška paci...lebo teraz u nas frči disney princes....ali aspon ze si sa vyspala..a ja som si šla nohy vylozit a sused zacal vrtať 😠 😠 😠 celu den nic,vsade ticho a na obed zacne...kokso,v činzaku je to na prd..tu su akoze taky ludia ze vrtaju aj v nedelu na obed a ešte aj o 23 h.vnoci 😠 na toto som mala vzdy nervy...idem domi je vo vani ...idem ju umyt...

alika54
19. lis 2008

qeti,,,nic lepsie ako vysinuty sused 😠 ,,,a kde kupujes tie disney pyzamka? u nas tiez vsetko princezovske leti,,,

sassi
19. lis 2008

alika aj u vas??? my mame princeznovsku celu izbu 😕 už by som to rada zlikvidovala, ale až ked tam budeme sťahovať Alexa asi. teda jednu polovicu musíme "odprinceznovať" a rozhodujem sa medzi autíčkovou alebo Mackopuovou

alika54
19. lis 2008

sassi,,,veru aj u nas,,,sama princezna a hlavne snehulienka 🙂