Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
20. lis 2008

kde je asitka,chodi do roboty? ja ani neviem..

anickaajanko
20. lis 2008

asi pracuje

ananas vemi v akejkolvek forme
aj zavarany
ale taky cerstvy dozrety
mnam

babo si pochutnalo

sassi
20. lis 2008

ananas mňamki 😝

asitka asi v práci, tipujem, ved ma už väčšie deti, nie?

U nas Quelleshop nie je, až v Žiline, uvažujem, že si ja spravím, priestory mame a s Quelle mam dobre osobne skúsenosti, navyše už sme kedysi spolupracovali 😉 dávnejšie sme mali odevy. Popri tom by som možno mohla robiť aj niečo ine, zastúpenie pre stavebne sporenie, alebo niečo ešte predávať, prípadne prekladatelsku agenturu. Tu sa tolko ludí nepremelie, neda sa iba z odevov vyžiť. Z Kysúc 90% ludí behá na trhy do Polska, alebo nakupuje tu tie hnusne čínske haraburdy 😖

Na MD som ešte rok, ale musím pomaly rozmýšlať, čo dalej ... aj ked sa možem vrátiť do školstva bez problemov, ak nič nevymyslím (moc ma to tam neťahá...)

anickaajanko
20. lis 2008

to je super napad sassi
mna by tiez nieco cosi take vlastne bavilo
😉

sassi
20. lis 2008

a ešte vieš čo by ma bavilo - Baby bazarik, teda vecičky second hand, ale nie taky klasický, ale že by sa dalo vykupovať od normálnych ludí, pekne veci, príp. voziť zvonku značkové, aj kočíky, sedačky, proste všetko, čo sa miminka týka a zasa predávať, trebars mať obchod aj e-shop 😉

anickaajanko
20. lis 2008

to hej
to aj mna

anickaajanko
20. lis 2008

ak mas na to moznosti a hlavne financie co ti brani
svihaj aby som este dake oblecko pre Branka nakupila u teba 😉

alika54
20. lis 2008

baby neviem kde je asit no este hadam nerobi,,,ved Emmka je malicka aj ked viem ze uvazovala ist do roboty,,,a ja ananas milujem 😀 ,,mnam,,, sassi len sa na to daj,,,budeme mat super veci z prvej ruky 😀

qetinka
20. lis 2008

no,emka je mala...to je fakt..ja mam kamosku co isla do roboty po polroku..ale o malu sa jej mal kdo starat,uz nekojila a robi ucitelku v jednej malej dedinke...vacsinou o pol 12tej koncila....................prisiel mi balik z dracika...tie hracky su peknucke sa vytešujem 😵 si predstavujem deti ako sa budu skvele tvarit ked budu rozbalovat....no len taka velkaaaa škatula neviem kde to vopcham aby to mala nenašla....ideme sa vychystat a ani pre domi nemusime ist 🙂 pojde muz...som rada....ozaj baby poradte kde kupim pekne a kvalitne prehozy cez gauc...mame rohovu sedacku svetlozelenu a su tam len deky...a nieje to pekne chcem nieco ine...co zakryje celu sedacku...paci sa mi na magnet-bp.sk jeden typ ale je to drahe....vyjde ma to s postovnym takmer 5 tis.a to je dost...nieco lacnejsie...by sa šiklo...

qetinka
20. lis 2008

vcera som prihodila dve fotky mojich lasok 🙂 😉 domi vo svojom najoblubenejsom klobuciku...len jej je luto ze sa to teraz neda nosit 🙂

alika54
20. lis 2008

qeti a co pekne si im objednala? ja cakam lego pre simona,,malo by uz kazdu chvilu dorazit 🙂 ,,,na sedacke mam aj ja len na casti na sedenie take potahy,,inac by vyzerala priserne,,,viem ake su tie obliekacie potahy no 5000 je fakt dost,,,neviem ti poradit nic ine,,,ja mam sedacku modru s drobnymi vzormi a potahy mam cisto modre tak sa to celkom hodi 😉 ,,,ten klobucik je fakt zlaty,,,mne pre malu doniesla segra tiez nieco take podobne zo spanielska ale ked bola viki na prechadzke s ocinkom tak ho stratili 😠 ,,,

qetinka
20. lis 2008

dominike zvlast rucne robenu sperkovnicu..samozrejme s princeznami 😉 je velka a krasna...bude to mat na sponky a take drobnosti....oliverovi tu vkladacku od fischeru takeho slimaka...stare zname...isto poznas.krstniatku hovoriacu a spievajucu korytnacku a miskovi..mojmu druhemu krst.hasicke auto velikeee,a monike....svagrininej malej auto s babikou...pekne....tolko deti...ufff,a prisiel velky balik a tak to tam bolo naukladane.ze pri manipulacii snim to spievalo 😀 postar sa na tom velmi bavil 🙂

qetinka
20. lis 2008

oliverko zacal dominke hovorit kaka... 😀 😅 sa na tom bavime..strasne je zlaty..a uz tri dni hovori ked telefonujem ze haloo halooo... 😵 a da si ruku k uchu,a vsetkym dava stale papa... 😵

alika54
20. lis 2008

qeti,,,tak to bude radosti pod stromcekom 😀 ,,,ja sa zajtra uz necham vypisat tak potom sup na postu a uvidime co nas tam caka 😉

qetinka
20. lis 2008

nenosia ti baliky domov na adresu??

alika54
20. lis 2008

ee,,,hodia mi listok do schranky a dupocem na postu 😅

qetinka
20. lis 2008

co das muzovi na vianoce?do kelu,oliver mi odrapil z pc klavesnicu shift... a nejde mi poriadne otaznik a ine...

alika54
20. lis 2008

ja muza doma nebudem mat na vianoce tak mam do konca januara viac casu 😀 ,,potom budeme mat mi druhe vianoce,,,zatial som mu objednala natelnik-najlepsi ocko na svete,,,uz ma caka na poste 😉 ,,,potom parfem-len nie som rozhodnuta aky,,,viac som zatial nevymyslela 😕

qetinka
20. lis 2008

ja viem,ze nebude tvoja polovicka na vianoce doma...nezabudla som...natelnik najlepsi ocko na svete..odkial ho mas?aj ja si prosim...mam zatial len parfem a koselu s pulovrom v krasnej zelenej farbe.. 😉

qetinka
20. lis 2008

skus hugo boss,budes spokojna 😉

qetinka
20. lis 2008

ked sme pri tom,ako dlho takto chodi tvoja polovicka takto daleko za pracou? a ako dlho ešte bude?nemus odpisat ak nechces...

alika54
20. lis 2008

vyskusam,,,viem ze sa mi pacil aj bruno banany-teda neviem ci sa to takto pise 😉 ,,,no on je prec na pol roka, je v kosove,,ale tvrdi ze je to posledna misia 🙂 tak som zvedava 😉

qetinka
20. lis 2008

ta obdivujem,ja by som toto nedokazala,sa poznam fakt nie...

alika54
20. lis 2008

noo,,,nasledky odlucenia si nesieme 😖

qetinka
20. lis 2008

alika teraz mi pisala ta kamoska na skype..to id cislo tej kocky je 16897,len teraz sa stahuju tak nema pripojenie ale ze do tyzdna by uz mala mat...ak by si chcela tie pyzamka...

qetinka
20. lis 2008

teraz ma v ponuke len jednu velkost ale povedz aku potrebujes a ked tak povedz ze to cezo mna..renata z pd... 😉

alika54
20. lis 2008

ok,,,dik,,,idem kuknut

qetinka
20. lis 2008

😒 drzim palce nech je toto fakt posledna misia... 🙂 nech ho mas pekne doma..

alika54
20. lis 2008

nasla som,,,idem obzerat 😉

qetinka
20. lis 2008

aku velkost potrebujes jej napis a pripadne ake si predstavujes alebo ake chces...ak sa rozhodnes... apovedz ze odo mna..aj tak to bude vybavovat jej segra teraz ked je mimo netu..mna sa uz teraz akurat pytala ze aku velkost zhanas 😉