Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
24. lis 2008

my na silvestra tohto roku doma
Branka kojim este v noci aj 3 krat takze sa od neho ani nehnem
kazdeho silvestra od vtedy ako sme s manzelom spolu sme travili na zabave
toho 29teho sme isli a prisli 2.1 vzdy na inom hoteli z netu sme to vynuchali a tak
raz sme boli na tom hoteli len mi a asi 60 poliakov to bol silvester
vzdy sme nasli taky hotel kde bola aj silvestrovska vecera a ziva hudba + DJ
juj tazko mi bude tohto roku doma ale zase s mojou malou laskou tak to prezijem

potom sme este chodili vzdy vo februari na ples uz 7 rokov na ten isty
a snad aspon ten mi vyjde
to bude mat maly 5 mesiacov a keby sme prisli kolo tretej domov tak nebudeme do rana
mama mi slubila ze bude spat s nim
uz sa tesim aspon tam 😀

anickaajanko
24. lis 2008

alika54
na mimiakcie je krasna deka
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=596050
kukni to
vcera ju vydrazili za 100 a uz je tam nova
tvoja mala by sa potesila

a fosforeskujuce snehulienky na stenu
aby sa mala nebala za 40 sk
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=589375

a nohavicky na 4 rocky s popoluskou, snehulienkou
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=593427

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=595465
a tu je rupsacik so snehulienkou za 70
strasne chutne vecicky

alika54
25. lis 2008

dobre ranko vsetkym,,,anicka moooooc dakujem,,,tu deku uz mam doma 😉 a caka zabalena kedy ju supnem pod stromcek,,,ked ja na mimibazare mozem len nakupovat a ne predavat tak aukcie sa ma netykaju,,,a nohavicky este idem objednat no neviem ako ich bude nosit bo ma tielko so snehulienkou a musim jej ho davat na vrch aby ho bolo vidno 😀 ,,,a ako sa dari vam??? co nove??? dnes mi pride Simon sam zo skoly tak som zvedava ci sa donesie cely a s komplet vecami 😀 😝 ,,,

anickaajanko
25. lis 2008

aj ja zelam dobre snehove ranko

ja som na mimibazare cca ani mesiac kupila som jednu vec
nepredala nic a normalne som sa zucastnila aukcie vcera vecer
a vyhrala
DVD pre miminka
za 200 Sk
uz som to aj uhradila takze kludne aukcie sa zucastnit moze kazdy
akurat ty nemozes usporiadat aukciu

nam sa navalilo tolko snehu ze nevylezieme ani pred dom
zajtra ideme do poradne
v stvrtok idem k zubarovi ☹
a v sobotu na zabijacku k svokrovcom
nenavidim zabijacky
neviem co tam mam ja s malym robit

alika54
25. lis 2008

to vazne? a ja tupan som myslela ze sa jej nemozem zucastnit 😠 😀 ,,,ok,,,tak to vyskusam,,,no ako pozeram mas pred sebou perny tyzden,,,

anickaajanko
25. lis 2008

ani ja som nevedela
ale jedna kamoska mi pisala pred 3 dnami ci jej potvrdim cenu
a ja ze co to je
ze ja tam taku ponuku nemam ked na to klinknem
na ten link co mi poslala
a stacilo sa prihlasit

staci ked sa pod sebou prihlasis na mimibazare
a vlavo hore kliknes na mimiaukcie a uz si tam
ta deka je momentalne za 40 sk, sila

toto dvd som chcela a mali ho za 850 sk
a ja ho mam za 230 nove aj s postovnym 🙂
teraz sa bijem o notebook za 1500 je momentalne

alika54
25. lis 2008

no ja mam tu deku za 120sk 😒 ,,,ale aspon sa tam pojdem kuknut,,

anickaajanko
25. lis 2008

kym skonci aukcia tak bude aj za 150
takze ty si este dobre kupila
🙂

alika54
25. lis 2008

anik,,,nakukla som tam,,no musela som to zavret bo by som opat poobiednavala kopu veci a pritom mam pre nich uz toho az az 😀

sassi
25. lis 2008

ahojte
ja som domka, maly spinka, a Heni v hudobke
kamoška mi ešte doniesla pre Henku take princeznovské 3D nalepky, velmi pekne, take väčšie, takže ešte pribalim do baličku a vyšli lne 39,-
No my už pomaly s princeznami končíme, už je na to pomaly velká 😉
Vonku je hnusne, člapkanica, mohlo tak prituhnuť radšej ☹

qetinka
25. lis 2008

ahojte
ja som dnes taka unavena..cim to bude? fakt sa len ponevieram...teraz som si zaliala kavu a ideme s oliverkom potom pre malu,ešte spinka buchtoš moj pekny 😵 dnes stale vykrikuje mama 😵 a ja som dnes uplne bez energie 😖 ešte zabehnem plienky kupit oliverkovi ale na pešo..mame auto pokazene... 😒 ešteze to nemame za tak daleko..

qetinka
25. lis 2008

rano boli deti chvilku hore a uz hracky vsade kde som sa pozrela...som sucho zhodnotila ze esteze nemame rodinny dom s nejakymi 150-200 m štvorc.mna by šlahlo stale dookola upratovat na takej velkej ploche... 🙂 normalne som rada ze obyc.trojizbak...i ked to len teraz... 😅

sassi
25. lis 2008

queti, aj ja som dnes mala ospatý den, napriek 3 kávam 😒
Ake plienky kupuješ? Ja mam teraz z LIDL TOUJOURS a su celkom fajn, nakupene v akcii. Inak kupujeme väčšinou TESCO, alebo zelene PAMPERS (v tescu su va akcii 2+1 zadarmo 😉 - keby som nemala tolko kupených, kupila by som si)
Noa to upratovanie mi hovor.... naš všetko vysype, porozhrabáva po zemi, a potom sa s tým nehrá 😖 Vysype všetly druhy kocoiek a ja už potom triedim ako Popoluška 😀 😀 😀 už som čosi aj schovala, ale aj tak...

qetinka
25. lis 2008

sassi uz len pampersky kupujem,tie baby active,zacali sme n a tesco plienkach fial.ale sa strasne pokazili...su hrozne..a oliverko sa snich pravidelne vysypal...celu ritušu mal strasnu...,medzitym sme mali happy bella,ale aj snich maval dermatitidu,tak uz len pampers,tie su vyborne...a u nas ne su v akcii v tescu to bolo asi pred dvoma tt,ale dnes aj tak nemali 4+,len 4 a tie su mu lentak tak...tak pojdem zajtra do tevosu.no to ame rovnako stymi hrackami...mi sem minuly tyzden triedili hracky a polku sme dali do pivnice...aj tak toho je dost aspon mne sa to tak zda,ja som tolko hraciek nemala 🙂 a pritom ich ani nekupujeme....dostavame vacsinou...

sassi
25. lis 2008

aj my dostávame ... aj od kamošky, z čoho oni "vyrastú". Tearz mi dala take skladačky, hlavolamy pre také detičky.
No ja tiež najradšej Pampers, ale to ste teda tiež velkí, ked už 4+ ... my sme teraz museli prejsť na 5. Maly už ma cez 15kg, pi Henke som ani 5-ky nekupovala vobec a pýtala sa tesne po 2 rokoch.

anickaajanko
25. lis 2008

my sme tiez pameprsky
ale uz mame 3 balenie fialovych tesco a nic sme nezbadali
qetinka si ma vystrasila
aby mu neublizili tie tesco

kukam ordinaciu maly spi
tak konecne daco z toho dielu budem aj vediet
😉

sassi
25. lis 2008

anicka ja kupujem tiež TESCO alebo tie z LIDL a v pohodke, no niektore deti su citlivejšie, iným to nevadí
zbytočne sa neplaš 😉
naša Heni mala vážne červenu ritku, ale vždy sme to vyliečili IMAZOL - krempastou. Ale ona sa mi ohádzala z látkoviek, ked mi v nemocke kazali, aby som jej minimalne 6 týždnov davala latkove a to bola taká somarina že až 😠 Zbytočne sme mali problemy a ja nervy z prania plienok ... no ved som to ani 6 týždnov nevydržala, len asi 3 týždne. Ani penieze nemožem povedať, že by to ušetrilo, to pranie dokola, vešanie, sušenie, žehlenie ... ešte aj kopa času zabralo. Potom mi mam vraví, či mi šibe, že ona by to veru nerobila a odvtedy sme na jednorázovkách. No len ta citliva pokožka jej ostala ... tak sme ten Imazol davali aj preventívne, ked sa mi zdalo, že ma červene, alebo nejaku vyražtičku.
Pri malom v nemocke to iste odporučanie, som sa len usmiala ... ten nebol v latkovkách nikdy, ani hodinu.

Ja som poskúšala už asi všetky značky plienok na trhu 😀 ale tieto troje mi vychadzak´ju tak nejlepšie, čos a týka pomeru cena:kvalita . Pampersy tiež nie su take drahe, ked sa kupia v akcii a ten megapack.

alika54
26. lis 2008

dobre ranko,,,,tak mi mame otazku pienok chvalabohu uz davno za sebov 😉 ,,,ale poviem vam ze pri Simonovi som mohla len original zelene pampers,,,inac sa mi zo vsetkeho vyhadzal-no chlap 😀 ,,a v tu dobu boli veru dost masne,,,a pri Vikinke som prveho pol roka tiez len pampers no potom sme to skusili s fialovymi tesco plienkami a rituska bola v poho tak to bolo aspon kusok lacnejsie 😉 ,,,a aj tie lidl boli fajn,,,takze treba skusit,,,inac vcera som si umyla okno v detskej a nahodila vyzehlene zavesy,,len kym som ich vyzehlila 😝 ,,a dnes chcem poupratovat chodbovu skrinu a tak sa mi do toho nechce 😒

qetinka
26. lis 2008

ahojte 🙂 ja som vyspata!!!!!oli bol hore len dva x 😵 normalne som happy 🙂 na ranajky si dal chlebik s vetom a zltkom,a teraz vystraja somarciny taku ma dobru naladu...a adamko v bruchu je stale hore...vnoci sa krutil ,kopal...a ešte nespi 😀 ale to mi nevadi....tema plienky..dominka mavala tiez velmi citlivu pokozku...dokonca ovela viac ako oliver..ona bola vkuse zo vsetkeho a vsade vyhadzana..ja uz som nevedela aky prasok mam ešte vyskusat...a plienky to len pampers..a veru vtedy vychadzala jedna plienka do 9 korun a to bolo dost..ked bola uz vacsia okolo roku a pol sme skusili tie happy bella a ok...a ako keby utalo ..dva roky ked mala takmer na den presne zo dna na den sme boli bez plienky...a nehody tych bolo strasne malo...sikovna v tomto bola...to viem lebo sme ešte kuili dva baliky ôplienok a zrazu ich nebolo treba...ostali nam cele zabalene,,a imazol je naozaj naj...u nas vzdy zaberei a celkom rychlo sa da rituša do poriadku..z tesco plienok mal oli aj pipika vyrazkoveho 😒 ale ono je to fakt individualne...vcera som sa potom este dokopala k tomu ze som cely byt povysavala a umyla podlahu a poupratovala co bolo treba...a dnes sa mi zas nechce varit 😖 ani asi nebudem oli si da hipp a ja cosi najdem 😀 uvidime...

alika54
26. lis 2008

ahoj qeti,,,,tak to bude Adamko???? gratulujem k uspesne stravenej noci 😉

sassi
26. lis 2008

no aj naša Heni sa pýtala v 2r a 2 týždne zo dna na den aj v noci, takže to tiež bolo super, a tiež mi zostalo kopu plienok 🙂 Akurát s kakaním sme mali take problemy, že nechcela na nočníku, ked to na nu prišlo, pýtala si plienku 😕 , ale aj to sa do 2 mesiacov vyriešilo.
Ja som spala celu noc a vstala akási unavená. Čakam na manžela, že si dame kavu, ale šiel niečo do kancelárie urobiť a akosi sa tam zabudol. No idem prezliecť maleho a navarím si sama.

alika54
26. lis 2008

sassi ja uz mam kaffe zaliate ,,mozme si dat spolu 😉

sassi
26. lis 2008

tak pime, aspon mám s kým 😉

qetinka
26. lis 2008

virtualna kaviaren 🙂 ja uz mam kafčo vypite 🙂 vychutnaje si...a hej Adamko..myslim ze to uz nezmenim...myslim meno 🙂

alika54
26. lis 2008

😉 ved aj ja len sama,,,,u nas zacalo snezit,,,

qetinka
26. lis 2008

pozeram von oknom,aj u nas

qetinka
26. lis 2008

oliverko beha okolo stola dokolecka v obyvke a naramne sa ztoho teši...

qetinka
26. lis 2008

pozeram telerano...je tam miska čobejova,kedy to ona caka neviete?

alika54
26. lis 2008

no mi mame pustenu zas bambulku ale idem malu prehodit do detskej nech sa moze maminka dozvediet co nove vo svete 😀

qetinka
26. lis 2008

a idu sa rozpravat o tehu mode fi comlicite,a o nejakom novom casaku...oli vykrikuje mamina...idem sa mu venovat