Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
26. lis 2008

telku v detskej izbe...mi zvazujeme ci dame ci nedame...

alika54
26. lis 2008

mi sme im telku dali,,maju svoje rozpravky na cd a vecer by sme mi nemohli pozerat nic ine 😉 ,,,

alika54
26. lis 2008

baby co idete dnes varit? ja mam este kapustu no nieco musim k tomu a neviem co 😒

qetinka
26. lis 2008

tak dieta mi uz spi na balkone.. 🙂

qetinka
26. lis 2008

kapustu? k nej maso...alebo ,neviem ci robis kapistovu polievku rajcinovu...ja tam davam aj parok..to som inac uz dlho nerobila..

qetinka
26. lis 2008

ja by som si dala nejaku kyslu polievku a babky zemiakove,mnam

sassi
26. lis 2008

no ja idem asi halušky, kupila som bryndzu, aj ked extra na to chuť nemám. Vćera som roila kura Marengo, to je mnamka, ale sme to všetko zjedli (manžel aj hrniec vylízal 😀 ).
Queti, tak Adamko? My mame najlepšieho maleho kamaráta Adamka. U nas to meno je dosť časté v poslednej dobe.
Kapustova polievka mnam, hod tvoj receptík 😉

sassi
26. lis 2008

telku do detskej neplánujem, to by sa už Heni neodlepila 😕
Alexo si vyberá z katalogu Dračika vianočne darčeky 😅 každu chvílu príde a ukazuje mi nejaké auto, alebo velké auto = bíííí autoooo

alika54
26. lis 2008

qeti myslela som kapustovu polievku ze mam,,,a zemiakove placky som robila vcera na veceru,,,sassi Simon si nemoze sam zapinat telku,,,ked je nauceny a hra sa tak vtedy mu pustim 😉

sassi
26. lis 2008

ani Heni sama nesmie
ale ma v izbe iba rádio, telka jej stačí aj v 15-tich ... zbytočne lákadlo

alika54
26. lis 2008

ok baby,,,idem ja sa do tej skrine pustit 😖 ,,,zatial paaa

qetinka
26. lis 2008

😀 hrniec vylizal 😀 si zlaya..isto dobre varis 🙂 ja som vcera robila spenat a dominika vecerala a zahlasila"mamina ty si teda ale dobra kucharka!" 🙂 😀 chutilo im...recept,sassi ja nemavam recepty ja som nejako ako by som to napisala...ako ma napadne tak urobim..ale klasika nakrajanu kapustu si das varit aj s rajc.pretlakom a bobk.listom potom pridam parok a na konci dochutim...ako rajci,polievku..inac je to fakt dobre...a rychle a lacne...ako robite ak robite lososa...ja som ešte nerobila nic z lososa a uvazujem ze nieco by som aj..len neviem ako..to je taka špeci ryba..mi rybu len pangasa ...ale nieco ine by som vyskusala...
adamko sa mi celkom paci..ono stym i chlapcenskymi menami..co ja viem..lukas,matus...nie,volakedy som chcela samka ale to ma uz tiez nelaka..,potom timotej,ale vsetci sa mi smeju....ze šampon 😀 ak si ten sampon pamatate...ale ked mu uz hovorim Adam tak to tak necham..mam pocit ze je to to prave....i ked som bola presvedcena..ze to bude Nella,a vsetci v mojom okoli typuju dievku...

anickaajanko
26. lis 2008

ahojte kocky

qetinka ty uz vies pohlavie
jej chlapcek
a Adamko
gratulujem
🙂 normalne som sa rozcitila

u nas nesnezi ale je strasna zima
qetinka to ti kedy maly vstal ze si ho uz dala na balkon buvat
?

sassi
26. lis 2008

my sme mali v užšom výbere Juraj, Alexander, Sebastian a Timotej... a dievčatko by bola Sabína Alexandra

U nas stále sneží, rano pršalo ... to je pošasie nanič 🙄
Lososa nevarím, ale super som jedla v Parlamente v Štrasburgu, ked sme bola na projekte so žiakmi, to bola taká mnamka, tam sami super-kuchári varia. A k tomu bola take prílohy maličké, čo vidíte v tých nóbl reštauráciách iba v telke. A všetko staršne dobré, mnamíííí.

qetinka
26. lis 2008

anicka ahoj.vstal dnes neskoro..na to ze on okolo pol 5tej beha vybušany po postielke..tak dnes o pol 5tej bol hore ale som mu dala caj a nechala som mu flasu v posteli a cuckal si az zaspal..do 6tej....on je tak naučeny..pride jeho cas,ostane nervozny place..a ja uz viem ze je cas ist... teraz ak ho nicnezobudoi potiahne hodinku a polaz dva..to je potom cas na desiaty a ideme von a potom chodi okolo jednej spavat a to tiez tak hodinu a pll niekedy dve a vcera az dve apol... 🙂 a to potom uz do večera vydrzi..som rada ze sme si nasli koncne nejaky rezim...ved uz je velky podchvilkou sa to menilo..a doma v posteli cez den nespava..nechce len tak 20 minut a dost...tak ho davam von..i ked je chladno..zababusim..a zatiahnem roletu co tam maem..ani mu nefuka ..ale zas rovno pod oknami nam stavaju novu lekaren 😠 trojpodlaznu budovu..a mi sme na dvojke...a ty chlapi su hlucny a nadavaju..uff...ale spi...tak je dobre...

qetinka
26. lis 2008

tie preklepy..sa ponahlam..hrozna som..ok idem sa dat doporiadku...vlasy a make-up,nech sa da na mna pozerat 😉

qetinka
26. lis 2008

a Sebastian sa aj mne paci ale to by mal rovnake inicialy..

anickaajanko
26. lis 2008

my sme mali
Branko, Lukas
Viktorka a Nina
no a mame Branka

aj ja by som chcela aby mal Branko daky rezim
ale neviem ako mu to zadelit
noc nam uz chvalabohu celkom ide klopi-klop

o osmej uz buvka
vstava o jednej
papa a hned spinka
potom o tretej
a o siestej ked ide oco do roboty
spime spolu este cca do 9 tej
ale den je kazdy iny
von ideme raz sa s nim bojim viac na tu zimu
bud spolu alebo na balkon ho dam cca 2 hodky

dneska mame poradnu o jednej
a vraj aj injekciu no moje zlate
bude plac

qetinka
26. lis 2008

idu ho ockovat?

anickaajanko
26. lis 2008

no mame 3 mesiaciky asi ano
lebo ked sme boli naposledy objednala nas do dalsej poradne na 10 decembra
a potom za mnou krici na chodbu ze este musim prist aj 26 na ockovanie
chuda moje

🙂

tak sa teraz smejka keby vedel ze za 2 hodinky ho to prejde
na TBC injekciu nereval som zvedava ako tu

qetinka
26. lis 2008

no anicka ako je brankovi?aj ma teploty?ja som piekla take slane pečivo...z tvarohu...ze skusi ako to bude chutit a je to mnam 🙂 urobim ho aj na vianoce...

alika54
26. lis 2008

pekny vecer vsetkym,,,,tak som sa dnes prekonala a chodbova skrina je upratana a aj spalna a vsetky podlahy 😀 ,,,potom som bola Vikinku zaviest ocovi a teraz kuknem panelak a sukromne pasce a sup spinkat lebo rano idem do prace 😀 😝 ,,,Anik dufam ze to Branko zvladol,,,Qeti to tie kde ide vsetkeho rovnaky podiel? lebo ja poznam take so syrom a moze tam ist aj bryndza alebo tvaroh,,,

qetinka
26. lis 2008

alika hej tie slane..ako hovoris...dala som tvaroh...a chuti mi to 🙂

alika54
26. lis 2008

minuli rok som ich robila aj so segrou prvy krat a este v ten vecer sme ich zozrali 😀 ,,a vraj na vianoce sme piekli 🙂

qetinka
26. lis 2008

klasika listkove su sicedobre ale chcela som nieco ine...

qetinka
26. lis 2008

😀 🙂 sa ti necudujem...

alika54
26. lis 2008

jojo,,,uz ti drobci spinkaju???

qetinka
26. lis 2008

ja este mam...ovladam sa 😉 😅

qetinka
26. lis 2008

hej...kOnecne!!!OLI bol uz uinaveny..ale teraz a klop klop...je taky dobrucky 😵 a rastie mi pred ocami fakt,som snim stale a vidim ako rastie...zo dna na den...uz to nieje babetko...uz bude mat rok..velky chlapček 🙂 a domi zaspala pri telke..asi v skolke nespala,i ked povedala ze hej..ale takto zaspala aj vcera a aj dnes...tak ju muz odniesol do postele...a siel na futbal s kamosmi...to takto kazdu stredu...

alika54
26. lis 2008

si dobra 😉