Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
26. lis 2008

bola som mu objednat tortu na narodky,dala som klasiku korpus,nie orechovy,a krem aby to mohol aj on opapat som nevedela ze ci klasika vanilkovy alebo jahodovy..a dala som jahodovy a neviem stale uvazujem ake to bude...bude to dobre???inac ta kocka robi vyborne torty..mne robila na 30tku a bola som spokojna...nechcela som cokolad.krem ani kavovy..nech to moze aj oli jest...a neviem ci to nemam ist zmenit..co povies?

qetinka
26. lis 2008

fakt neviem..necham sa prekvapit? a ked nebudem spokojna tak ma šlahne za tie prachy.. 😒

alika54
26. lis 2008

ja by som dala asi radsej vanilkovi krem,,,ale ako chces,,,zalezi co mate radsej vy doma,,,ja som davala Vikine na narodky ovocnu ale ma skoro drblo bo som mala vyslovnu poziadavku aby to bol ruzovy macko a urobili zlteho 😠 ,,,taka som bola nasrata ze som ju ani prebrat nechcela no oslava naplanovana a bez torty sa nedalo,,,

qetinka
26. lis 2008

idem za oliverkom...a este riady musim predtym spratat..juj tak sa tešim na tu umyvacku...

qetinka
26. lis 2008

ved asi vsadim na klasiku odskusanu..

alika54
26. lis 2008

tak to sa budeme tesit dve,,,aj ja sa neviem dockat kedy nebudem musiet vecne rucne umyvat riad 😀 ,,,dobru noc prajem 🙂

qetinka
26. lis 2008

pekne..mna by tiez porazilo..ale zas ta baba je fajn,dokonca jej dcera chodi s mojou domi do skolky,aj do triedy...len sa malo vidime..otvorila si svoju cukrarensku vyrobu..a ma strasne vela roboty..ale je fakt dobra...vela ludi k nej chodi koli tortam a zakuskom...a moja torta bola skvela..i ked drahaaaa....

alika54
26. lis 2008

to je kolko ked draha? len na porovnanie cien,,,

qetinka
26. lis 2008

pozri ali v albume mojom tie torty a napadlo ma tam pichnut aj to pyzamko 😀 potom to zmazem ked pozries...

qetinka
26. lis 2008

1300,.

asitka
26. lis 2008

ahojte dievčatá...a asi aj dobrú noc...ako tak čítam :O))) ináč aj u nás robia skvelé torty na hlinách v junkáči v cukrárni...len im treba povedať...že nechcete takú suchú...ale sú neskutočne dobrééééééééééééééé...aj keď tiež drahé

qetinka
26. lis 2008

ten kocik to mala domi na narodky,4-te
a ja s mamou mame naraz narodky...teda tri dni rozdiel..tak sme to takto vyriesili 🙂

qetinka
26. lis 2008

asitka ahoooj 🙂 myslim na teba 😉 na skusky..v piatok drzime palce 😅

qetinka
26. lis 2008

mas ich v piatok?nie?snad som to nepoplietla

alika54
26. lis 2008

idem kuknut album,,,ahoj asit,,,,

asitka
26. lis 2008

dievčatá...4tehé...ale ste zlaté....dnes som robila v autoškole test....teda dva...54 a 54....tak som sa hneď švihla aj na skúšky...ale ak nakydá snehu...som v prdeli...ľudovo povedané.... 😀 testov sa nebojím...ale jazdy..... 😝

qetinka
26. lis 2008

🙂 šikovna 🙂

qetinka
26. lis 2008

pockaj akoze dva...robis si len na osobne auto ci ešte aj na nieco ine?

alika54
26. lis 2008

ta Dominikina bola prekrasna 😉 ,,,samozrejme ze aj ta kniha no ten kocik-rozkosny,,,pyzamko podobne uz mame diik,,,asit budeme drzat vsetky palce,,,

asitka
26. lis 2008

4tého...som chcela napísať.... 😀

qetinka...ďakujeeeeeem.... 😀

qetinka
26. lis 2008

pozeram aj modra zneba..je tam svadba... 🙂 nevesticka ma pekne brusko 🙂

alika54
26. lis 2008

no vyzera ze to ma za par,,,myslim tu nevestu 😉

asitka
26. lis 2008

aj ja to kukám...no ja by revala 😀 som nejak rozcitlivená furt po pôrode..mne stačí vidieť šťastné detské očká...a slzy mám v očiach... 😉

qetinka...si s maminou naraz oslavovala???

qetinka
26. lis 2008

alika dik 🙂 je to nasa princezna..a inac aj ja som citliva asit 🙂 to bude tym tehu..u mna...ale su sympaticky

qetinka
26. lis 2008

a kyticu ma nadhernu...

qetinka
26. lis 2008

hej aj s maminou..aj sami...aj s kamosmi 😀 nemalo to konca kraja 😀

qetinka
26. lis 2008

idem pa...

alika54
26. lis 2008

paaa,,,,

asitka
26. lis 2008

ahojte dievčatá....

alika54
26. lis 2008

bru noc vsetkyyyyyyym,,,,idu sukromne pasce 😉