Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
27. lis 2008

ahojte dievcata

Branko dostal 2 injekcie
tak plackal a ja s nim
dala som mu pichnut aj tu pneumokokovu
o 6 tyzdnov zase
chuda moje
ale teploty nemal aj dobre spinkal

len vecer nechcel zaspinkat
tak som tu svadbu v modrom z neba nevidela, do kelu

o 10tej idem k zubarovi
o boze

qetinka
27. lis 2008

ahojte,anicka to mas dobre...bud rada ze ti neteplotje..mne obe deti po ockovani vzdy teplotuju a nie su to len zvysene teploty..ale dost vysoke....a zubara prezijes...len si zober veeela koruniek 😀 ja to nechapem chodim pravidelne na prevent.a vzdy platim u zubara nekrestanske peniaze.... 😖 nikdy nejdem pod 500,.

asitka
27. lis 2008

no ja mám našťastie krstnú mamu zubárku 😀 tak zatiaľ to mám v pohode 😀

čo je horšie...malá má chytené priedušky...a sme na antibiotikách....vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....

prajem vám pohodový deň dievčatá 😉

sassi
27. lis 2008

ahojte
naš maly vrackal aj v noci, aj rano, potom s ami zdallo dobre, ale ako zjedol obed zasa 😖
teraz spinká, moje zlatenko 😢

Ja mam zubarku dobru, vela neplatím, najviac tak do 150,- a zuby robí dobre, ani moc neublíži 😉
Chudiatko Branko, my sme teraz boli na chrípku očkovaní, tak sme boli na 2 injekcie v rozpätí mesiac, a meditým mal ešte horučku, tak aj vtedy injekcia
Dnes som ani k Dr. nešla, lebo by mu zasa dali injekciu od vracania, ato by už bola 4. za 2 mesiace ... už by sa asi k Dr. bál chodiť potom. Doteraz bol s Dr. kamarát, ale neviem-neviem, po tolkých ihlách...

qetinka
27. lis 2008

asitka mala nech sa čoskoro vylieci,muz uspava olivera a ja pozeram s domi barbi rozpravku 🙂 skoda ze nemame 3D okuliare...

alika54
27. lis 2008

ahojte kocky,,,,Sassi, Asit nech sa vam drobci rychlo poliecia,,,vsetkym pekny vecer prajem,,

qetinka
27. lis 2008

sassi a co mu davas proti vracaniu?nam pomohli tbl.costi...zie to smiesne ako kosti...doporucila nam ich oliverova dr...ked nam domi tak vela vracala..a pomahali...

qetinka
27. lis 2008

alika ako bolo v robote?

qetinka
27. lis 2008

po pn-ke

sassi
27. lis 2008

no dala som mu len suchy rožok a to nevyvracal, a čaj, dnes žiadne mlieko, uvidíme, ako bude v noci.
On nezvykne často vracať, asi sa nakazil od kamoša, ten mal vracačku 2 dno dozadu ... no čo príšlo - prejde hadam
Inak je normálny, hrá sa , je veselý, ale hlááádnýýýý ako vlk (stale pýta papať) a nemožem mu dať 😢 teda čo mu davam, to nechce, chce mlieko a jogurt a to bohužial...

alika54
27. lis 2008

qeti celkom fajn,,,dalo sa 😉 ako sa dari? co drobci?

qetinka
27. lis 2008

da sa..celkom dobre...len ma pobolieva spodok brucha uz par dni a zacina mi to vadit poradu mam 3tieho,som zvedava..hadam to bude len to ze rastie.....inac brucho rastie jedna radost...to fakt..uz zacinam byt nemotorna...a dost odveci je ze som s malym cele dni sama a musim ho brat na ruky..a je dost tazky..ma uz cez 10 kil... ale tomu sa moc nevyhnem....

alika54
27. lis 2008

len si davaj pozor,,,,kolko si uz pribrala?

qetinka
27. lis 2008

nepoviem 😀 😔 😲

qetinka
27. lis 2008

dost... chcela by som mat menej..ale asi nema zmysel sa tym teraz deprimovat...sa tešim na chudnutie 🙂

alika54
27. lis 2008

teraz len pekne priberaj,,, 😉 ,,a opatruj pekne seba a aj Adamka,,,

anickaajanko
27. lis 2008

tomu sa aj ja cudujem
bola som na preventivke
a aj tak som dnes platila 570 Sk!
a to bola len jedna blomba a to dozadu
by ma zaujmalo co stoji potom na predne zuby
strasna suma

Branko je chvalabohu ok
moj zlatucky tak krasne sa smejka
qetinka teraz kaslat na priberanie hlavne ze adamko je v pohodicke
😉

alika54
27. lis 2008

juj,,veru aj ja necham vzdy kopu koruniek u zubarky no ta moja je skvela a kedze ja mam panicky strach zo zubarov na to kolko tam necham ani nemyslim,,,no ale vysledok je vzdy skvely,,,,bru noc vsetkyyyym 😉

sassi
27. lis 2008

anicka to je zderstvo!!!
ja som na preventívke nebola, kvoli porodu, potom kojenie, potom operácia ... no proste som to nestihla
a mala som parádnu dieru, ešte mi to vrtala na 2x - davala mi vložku a až po mesuaci mi to dovrtala a davala stálu výpln + zhadzovala zubny kamen a platila som 120,- (no nie nezabudla som nulu 😵 )
Moj muž tiež vždy tak vela v ZA platí 😖 ale to zaleží, kolko si Dr. vypýta ... pod 500 nikdy

qetinka
28. lis 2008

ahojte 🙂 co dnes varite?ako ste spinkali..?oliver je uz na balkone...obed zalozeny,podlaha umyta...pradlo sa perie...je zima ale pekne svieti slnko...tak pojdeme na prechadzku asi do tesca.....obzriem nejake tie hracky...musim vyuzit ze neni domi so mnou..snou sa neda...vsetko by nakupila 😀

sassi
28. lis 2008

queti, ty si teda usilovná 😵 😵 😵
ja som troška upratala kuchynu a idem variť segedínsky aj na zajtra
dnes oslavujeme malej meninky, už tym žije od rana, museli sme jej hned rano gratulovať
objednala som jej knižku s jej menom na www.modryslon.sk
a je fakt super 😉

Spinkali sme fajn, malý šiel l spaťen s čajom. Počítala som, že sa zobudí od hladu, ale spal až do 7:00 rano, vzal flašu s čajom, podla manželovi a zavelil "meko" (to 1.x povedal ) No mlieko som mu nedala, ale dala som mu taky maličky jogurtík, zatial nevracal (klop-klop)
🙂 🙂 🙂

qetinka
28. lis 2008

sassi to je perfektne... 🙂 mne sa to paci..taka kniha...s vlastnym menom...mam darcek na piate narodky 😉 a budeme jej citat...ona rada počuva.. 🙂 dikes,ani nevies aky fajn typ si my dala...

qetinka
28. lis 2008

a ktoru rozpravku mas ty?

anickaajanko
28. lis 2008

ahojte baby
no objednal ma este na 12.12 normalne sa bojim kolko zaplatim
lebo mi ide robit vpredu a 2 a tam ze je drahsia plomba lebo sa musi tienovat podla farby zubov
jedna materska len v ustach a to sa ani nenajem
🙂

anickaajanko
28. lis 2008

sassi ta knizka je super
nevedela som ze nieco take je
velmi pekne

sassi
28. lis 2008

my sme objednali Vílu Fialku, kvoli tomu začiatku... to ako o našej Henke 😅
"Na jednom krásnom mieste, v ..., ak to veľmi chcete vedieť, žilo dievčatko ... .
...už vedela dobre čítať, pretože chodila do školy a strašne rada si pred spaním čítala rozprávky. Mala ich tak rada, že si každý večer, keď rozprávku dočítala, vložila knižku pod vankúš a nechala si snívať pekný sen...."
Presne takto naša Heni každy večer číta pred spaním 🙂

Aj to vyhotovenie je pekné, tvrda väzba, formát A4, a taky kvalitny hladky papier, trocha tenký. Písmenká su väčšie, to nam vyhovuje 😉 Obrázky by mohli byť aj krajšie, teda práve v tejto knižke su take divne. Ale v tých iných vyzeraju lepšie 😉
Ja som to tiež našla na nejakom fore, a hned som objednala, prišlo to do 2 týždnov a stálo to aj s dobierkou 390,-. Potom som banovala, že som mohla objednať aj pre synovca a netere. Ale som sa bála, ako to bude vyzerať.

qetinka
28. lis 2008

oliverko akurat vstal....ma dobru naladičku 🙂 vzdy je taky teplucky..mame skvely fusak...nedam nan dopustit 😉 a aj ta nova bunda co som mu kupila je teplucka...sa vytešujem 🙂

sassi
28. lis 2008

aky fusak mate?
Ja som min. roka mala po sebe ešte 30-ročný kožušinový, kym ležal, bol OK
ale tento rok sa to do kočíka už vobec nedalo dať, tak som objednala EMITEX
a v tom je super teplučko 🙂 A je aj dosť velký, aj na buduci rok, ak by ešte bolo treba
Heni sa vyvážala v kočíku do skoro 3 rokov 😅 ak aj on bude taký gróf, no to bude ... len aby kočík vydržal 😀

alika54
28. lis 2008

ahojte baby,,,Sassi Henike vsetko naj.k meninam 😉 ,,,tie knizky su perfektne,,,uz studujem ktoru verziu vyberiem Siminovi,,,a asi aj viem co drahemu 😀 ,,,fajn ponuka,,,este ze ta tu mame 🙂 ,,,diiiiiiiik,,,,u nas je krasne pocasie,,,normalne slnecne okuliare potrebujem,,, 🙂

qetinka
28. lis 2008

sassi tiez sa pripajam vsetko naj tvojej slecne 🙂 teraz som si všimla ze sa da do tych kniziek vlozit aj foto....no to sa mi paci...toto bude fajn darcek,fusak mame emitex...ako ty,som snim maximalne spokojna...fakt kvalita...a to teplo ake tam ma 😉 a tiez som ho chcela aj preto ze je dlhy...a daju sa zapnut traky na kociku,...pri domi som mala tiez staru dobru klasiku z ovcej vlny a to ešte po mne...ale kratke a hlavne zapnut sa nedali traky...mne maly tolko x špekuluje v kociku..ze by som sa bala ze mi odtial vypadne 😲 takto je zapnuty a ja spokojna 🙂 v tescu ludi a ludi...a to som len prebehla ale oliverko bol uz potom zly,vreštal....som ho musela z kocika vybrat potvorku malinku...na plne pecky co to dalo... hlavne ze pri poklani clovek stoji vecnost..a pritom pokladni asi 30...a ide sotva 10... 😖 😠 mne sa domi vozila potom uz len v golfkach do 2 apol roku...zato ked bola mimino tak sa len nosila 🙂