Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
28. lis 2008

baby poznate toto?rozmyslam nad tym ze to kupim deckam do izby,mne sa to paci 🙂 http://www.tuli.sk/products/hierarchy/8/17/

qetinka
28. lis 2008

len ta cena 😝 ale zas nie je to na rok ale na dlhooo 😉 uz spracuvavam manzela 😉

sassi
28. lis 2008

ahoj, my taky vak mame ale detský, kupovala som v Quelle a mala sa na nom hráva, ked sa hra s barbinami, lebo je to nízke a je plnený len takými guličkami polystyrenovými, takže je lahučký.
a niečo take maju aj v obchododch s nabytkom aj v IKEA a tuším lacnejšie 😉

anickaajanko
28. lis 2008

aj ja zelam malej Henke
vsetko len to najlepsie aby sa jej splnilo aj to najtajnejsie prianie
a hlavne aby bola zdravucka a stastnucka
dufam ze prezila krasny sviatocny dnik

sassi
28. lis 2008

dakujeme 😉
no mala aj s 2 jednotkami v škole, potom bola na gitare, a potom mala "párty" aj s kopou darčekov od starkích, my len tak symbolicky - dostala len tu knižku a predtým ešte tenisky na kolieskach, ale to sme jej dali skor, aby s aešte na nich povozila, kym nebol sneh.

anickaajanko
29. lis 2008

ahojte babenky
vcera ked maly spinkal som umyvala okna
tak som si nechala otvoreny balkon, dvere a okno na kuchyni
a nespala som celu noc
strasna bolest ucha, zubu vlastne celej tej celustnej kosti
nic si nemozem zobrat
cely den ma to boli

manzel na zabijacke tak sa sami trapime
ja som ostala doma
maly kýcha

qetinka
29. lis 2008

ahojte,anicka si poriadne prechladla...bolest ucha je 😖 rychlo sa daj do poriadku...mne je dnes nejako divne...zle sa citim....pojdem si asi zachvilku lahnut,snad zajtra mi bude lepšie...prajem pekny vecer

sassi
30. lis 2008

ahojte
včera som ani nenakukla, aj ja aj Heni sme mali brušnu chrípku - ani sme nejedli to iste, takže to nebolo z jedla, celu noc sme strávili obidve na WC 😖
malá 2x ovracala postel, tak manžel to v noci musel ešte spratovať, ja som nebola schopná ... moooje zlatko
manžel s malou bol rano na LSPP a dali jej nejaké tabletky proti vracaniu , tak sme si dali a cely den prespali
jedine pozitivum - 1,5 kila 😕 ale inak neprajem nikomu 😒 ....

qetinka
30. lis 2008

teda sassi ☹ prajem skore uzdravenie... .....
mi sme ok,oi este spinka na balkone ked sa vybuša pojdeme k svokrovcom...švagrina ma narodeniny,okruhle...inac pocasie je o nicom...pobede som si aj ja chvilku zdriemla.... 🙂 dobre to padne...prajem všetkym pekny zvyšok nedele...

sassi
30. lis 2008

no ešte zo 2x taketo noci a nebudem ani XXL-káčka 😀 😀 😀
my chceme isť doi ZA, nakupiť niečo

qetinka
30. lis 2008

sassi... 🙂 napis do ip vahu 😉 ja ti poviem kde zapadas 😀

qetinka
30. lis 2008

strasne ma zacal boliet krk a šija a vobec neviem z coho...teda tusim..ja si prosim nove MADRACE!!!idem dat decka do poriadku..

sassi
30. lis 2008

queti ... napíš Ježiškovi 😉

sassi
30. lis 2008

PS ... to by ani IP nezniesla 😀 no 3-miestne to nie je, ale blíííížim saaaaa 🙄 🙄 🙄

qetinka
30. lis 2008

😀 SASI AJ JA sa bliiiiiziiiiiim 🙄 😲 😖 😠

qetinka
30. lis 2008

a nemam to daleko 😠 juuuj ja sa tak tešim ked zacnem chudnut 🙂 😅 jamam v plane tak 30 kg..dole...a jeziskovi asi napisem.. 🙂

qetinka
30. lis 2008

dominka zaspala pri mne v obyvke,a drobček v bruchu ma rošambo 🙂 mne cele brucho skače 🙂 😵 na vsetky strany...
anicka ako ti je?asit?mala je uz ok?

sassi
30. lis 2008

no počkaj, ale vy sa vážite dvaja a ja sama! Ty budeš mať 10 dole za 1 den 😀 dobrý začiatok.
No a s tými 30 dolu sa pridávam, to by som bola laňka 60-kilová - ako na strednej 😅 😅 😅

qetinka
30. lis 2008

🙂 idem muza zobudit asi zaspal s oliverkom,išiel ho uspat...len by som chcela vediet kto prvy zaspal 🙂 ja som pri domi nechala v porodnici 10kg,pri oliverkovi len 5kg....potom po šestonedeli som zacala chudnut pomalicky...aby som neohrozila laktaciu..a neskodila malemu....stihla som za 4 mesiace 8 kil..tempo mi vyhovovalo...ja radsej pomaly ale isto.nie rychlo...no a potom boooom 😀 pozit.tehu test....ale povedala som si okrem inehoi samozrejme ze aspon tych 8 kil dole.,.keby nie..a ešte na tie kila priberiem popri kojeni a ostanem tehu tak by ma porazilo asi 😝

sassi
30. lis 2008

ja mam kamošku, čo pri kojení tááák schudla, vždy bojovala s kilami a ked kojila bola chudá ako nikdy - asi šlo vela do mlieka a malo na nu. Potom sice troška pribrala, asi 2-3 kg, ale stále je kosť.
Ja som malo kojila, a aby som vobec nejaké mlieko mala, musela som jesť a piť hektolitre čaju, a pribrala som všetko, čo som predtým schudla. Ja som totiž chudla ko tehotná ... zvlášte že?
Ked som ostala pri Alexklovi tehu, mala som skoro 85, rodiť som šla 82, a hned po porode 77, ešte doma zliezlo na 75 😕 a odvtedy iba preiberááám 😢 😢 😢 taraz mam skoro o 15 viac 🙄 🙄 🙄

qetinka
30. lis 2008

sassi a poznas chudnutie-ako.sk?podla mna je toto jedina schodna cesta....vyskusala som všelico a aj tabletky na chudnutie a poviem ti .....blba som bola ze som do toho šla...ale clovek sa uci aj na vlastnych chybach...

sassi
30. lis 2008

tabletkám neverím
moj otec ma kamoša, čo jeho sestra to s tabletkami prehnala a zomrela , je to sice asi 20 rokov dozadu, no aj tak... 😢 takže to ani neskúšam, tu stránku kuknem 😉

qetinka
30. lis 2008

no ja somchudla tabletkami pod dohladom lekara...sama r.mi ich napisala....ale ti poviem..schudnes,ale tie vedlajšie učinky 😲 😲 ja som mala snad všetky...totalne mi to rozhadzalo organizmus a dlho predlho trvalo pokym sa vratilo všetko do normalu....je to svinstvo,absolutne...ale ako hovorim..naucila som sa...na sebe..tadial cesta nevedie...a nehovorim o tom kolko korun ma to stalo 😖 stranka ktoru som sem dala je super mozno ta odradia iste veci ale poviem ti ked sa clovek nauci zaklady....co ktora potravina obsahuje a aky vplyv ma natraven ie a co robí v tele....co su pomale sacharidy....a glikemicky in dex...a ked sama vyskusat ist podla toho... zistis ze to ide...hlavne je ze musis jest..paradox,.chces chudnut musis zacat jest 😉 len pozor na to co jest...moja skusenost je ze takto sa to da...vsak pozri forum...

qetinka
30. lis 2008

a na fore su uzasny ludia...poradia pomozu..len sa treba pýtat...a podporia...sami tým prešli... 🙂

sassi
30. lis 2008

🙂 ty si to držala?
Ja som rozmýšlala, aj nad 90-dnovou, ale mne robí problem, jesť "podla rozpisu" ked musím nielen sebe, ale aj pre deti a manžela variť 😖 A tí mi 90% zdravých jedál, a jedla zo zeleniny nezjedia 😠

qetinka
30. lis 2008

90 dnova mi nepride ako spravna...pe na nie..ja tiez neviem jest podla rozpisu...nikdy mi to neslo..ja podla chuti 😉 a nie co mam niekde napisane... 😒 a akopises...ked varis aj deckam a muzovi.".non-sens"no a ja som to nieze drzala....zacala som si vazit potraviny..to sa da..a celkom ma to bavilo...a hadzala som si do kalkulacky..napr.na florastranky.cz,alebo sk....a mala som prehlad...co som zjedla kolko tukov,sacharidov..bielkovin...mala som zadany max.prijem kalorii.../vtedy cca 6000 / a do toho sa zmestit...ide o to ze ked sa do toho dostanes,.mas to potom uz jednoduche...uz budes vedeit od oka ze kolko si si asi na tanier nalozila...mnozstvo..a aj energiu...ono neda sa to presne vsetko je priblizne...ale da sa to..vela ludi to ratanie obmedzuje ale na zaciatok je podla,mna potrebne...

qetinka
30. lis 2008

a celkom určite zacnes chudnut..telo si zvykne na pravuidelny prijem jedla...a neuklada si do zasoby... a potom samozrejme..a to som sa ja az tam nedostala...mas urdrziavaciu fazu...ono vsetko je ako sa pise v hlave.......muz pozera bonda....uz mame plnu obyvacku nabojnic 😀

asitka
30. lis 2008

ahojte dievčatá....aký ste mali víkend??? pekný večer...prajem
😀

sassi
30. lis 2008

asitka, šak dočííítaváááj, néééé 😀

sassi
30. lis 2008

asitka, si utiekla?
ja že dočítaš a popíšeš, ako si sa mala... a ty nič 😔